Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Najlepszego Jarko :drinks:

Panowie, to jest dzisiaj ten spot?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Najlepszego Jarko :drinks:

Panowie, to jest dzisiaj ten spot?

przyłaczam sie do zyczen :drunk: i pytania ? :decayed:

Opublikowano

100 lat Jarko !!!

Opublikowano
:hi: Najlepszego JARKO
Opublikowano

Jarko, cos sie nie chwalil...

pewnie juz w BT jestes, ale nie sadze zebys nie omieszkal looknac na Krakowiskie.

zatem 100LAT JARKO !!!!!!!!!!!

Opublikowano

Pancie o ktoeej wyjezdzamy do BT??

Ja gdzies kolo 16 - zbiera sie ktos jeszcze w tych godzinach??

Opublikowano
Pancie o ktoeej wyjezdzamy do BT??

Ja gdzies kolo 16 - zbiera sie ktos jeszcze w tych godzinach??

Ja mam plan, żeby wyjechać koło 12-13 :)

Opublikowano

zapomniałem się pochwalić :naughty: debiut jako pilot

Szkoda że nie jako kierowca, chętnie byśmy auto na testy pożyczyli :tongue4:

PS

Może kogoś zainteresuje:

http://rajdy.hoga.pl/gielda/ogloszenie.asp?id=124063&strona=1&D=1&Sl&Dzial=sprzedam+samoch%F3d+%28sportowy%29

Opublikowano

:siema:

Panowie a można do Was na zlot przyjechać na jeden dzień w niedzielę ???

Opublikowano
:siema:

Panowie a można do Was na zlot przyjechać na jeden dzień w niedzielę ???

Ziomuś z Olkusza przyjeżdża w niedzielę do Zakopca;]

Opublikowano
:siema:

Panowie a można do Was na zlot przyjechać na jeden dzień w niedzielę ???

Pewnie że można :wink:

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:51 ----------

Pancie o ktoeej wyjezdzamy do BT??

Ja gdzies kolo 16 - zbiera sie ktos jeszcze w tych godzinach??

ok 17 :wink:

Opublikowano

Dzień dobry elita:hi:

---------- Post added at 11:24 ---------- Previous post was at 11:14 ----------

Pancie o ktoeej wyjezdzamy do BT??

Ja gdzies kolo 16 - zbiera sie ktos jeszcze w tych godzinach??

KERCZI to się ustawimy gdzieś na Zakopiańskiej (Orlen?) tak jak rok temu koło 16:00 lub troszkę później tak abyśmy się zabrali wszyscy razem z Wąskim, Ozim, Gruszką a po drodze zgarniemy Tukana.

A co z resztą:question:Transit:question: Kto jeszcze jedzie od nas w Piątek prócz osób które dziś już jadą:eusathink:

ThemOn poczekaj że te parę godzin to się zabierzemy kolumną, nie piardol:decayed:

Opublikowano
:siema:

Panowie a można do Was na zlot przyjechać na jeden dzień w niedzielę ???

Pewnie że można :wink:

---------- Post added at 10:51 ---------- Previous post was at 10:51 ----------

Pancie o ktoeej wyjezdzamy do BT??

Ja gdzies kolo 16 - zbiera sie ktos jeszcze w tych godzinach??

ok 17 :wink:

Jo tyz kolo 17

Opublikowano

gucio dzięki za wczorajszy rajd Almerą:naughty::decayed:

Możliwe że dołączy do nas jutro david_n :good:

Opublikowano

Ja za pół godziny wyjeżdżam z domu. Ale że będę jechał jak kapelusz, to pewnie mnie przegonicie gdzieś po drodze :naughty:

Opublikowano
Ja za pół godziny wyjeżdżam z domu. Ale że będę jechał jak kapelusz, to pewnie mnie przegonicie gdzieś po drodze :naughty:

Czyli dzisiaj już śmigasz:naughty:

Opublikowano

Niestety Panowie ale ja na zlot nie jade, Pablo nie licz mnie do wyprawy bo niestety w sobote musze byc w krk :facepalm:

Opublikowano
:doh: szkoda, to zjaw się w Niedziele na chwile :wink4:
Opublikowano

Szkoda ozi ze nie jedziesz,bede sie bał jechac z Pablem :decayed: choc jeszcze nie wiem czy nie pojade autem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.