Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

siemka :hi:

Jadę dzis zakładać letnie kapice, patrzac na pogodę szkoda zimówek :kox:

Opublikowano
siemka :hi:

Jadę dzis zakładać letnie kapice, patrzac na pogodę szkoda zimówek :kox:

:hi:

Ma być w weekend wg new.meteo 16 stopni. Zastanawiam się jak do BT jechać ;]

Opublikowano
  • Autor

W BT jest śnieg jeszcze, ale juz go coraz mniej, patrząc na pgode jaka bedzie w BT przez najbliższy tydzień nikłe szanse aby śnieg sie utrzymał może jedynie na "polach" wobec tego ja napewno jadę na lecie

Opublikowano

U mnie na wiosce dziś przed 7 było jeszcze -2*C :naughty:

Opublikowano

Po ważnie przed wczoraj?? Bo ja o tym u słyszałem do piero dzisiaj. Być może dla tego że wczo raj byłem w pra cy cały dzień... :naughty:

Opublikowano

:polew::facepalm: Sorry piszę z lapka w robocie który mnie mega wkórwia:kox:

A po pracy nie oglądasz wiadomości:naughty:

Opublikowano
:polew::facepalm: Sorry piszę z lapka w robocie który mnie mega wkórwia:kox:

A po pracy nie oglądasz wiadomości:naughty:

:facepalm:

Pablo... To że piszesz z lapka który Cię denerwuje, to nie znaczy że masz takie BYKI popełniać. Bo to już nie są błędy ortograficzne, tylko byki :doh: A że wczoraj po pracy się lekko znietrzeźwiłem - to i wiadomości mnie ominęły... Myślałem że to wczoraj wieczorem było. Tak to jest jak się na kacu czyta wiadomości :naughty:

Opublikowano

Transit nie wiem czy wiesz ale sam innym zwracam uwagę na ortografię i każdy błąd mnie razi bo jestem na takie rzeczy uczulony także nie mów że "ja" popełniam bo teraz widocznie spację użyłem przez przypadek jak szybko klikałem i stąd ten błąd:whistling:

Opublikowano
Transit nie wiem czy wiesz ale sam innym zwracam uwagę na ortografię i każdy błąd mnie razi bo jestem na takie rzeczy uczulony także nie mów że "ja" popełniam bo teraz widocznie spację użyłem przez przypadek jak szybko klikałem i stąd ten błąd:whistling:

:polew:

Opublikowano
Transit nie wiem czy wiesz ale sam innym zwracam uwagę na ortografię i każdy błąd mnie razi bo jestem na takie rzeczy uczulony także nie mów że "ja" popełniam bo teraz widocznie spację użyłem przez przypadek jak szybko klikałem i stąd ten błąd:whistling:

:facepalm::facepalm::facepalm:

:polew::polew::polew:

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm:

:polew::polew::polew:

:facepalm::facepalm::facepalm:

:polew:

Opublikowano
Pablo... To że piszesz z lapka który Cię denerwuje, to nie znaczy że masz takie BYKI popełniać. Bo to już nie są błędy ortograficzne, tylko byki :doh:
Transit nie wiem czy wiesz ale sam innym zwracam uwagę na ortografię i każdy błąd mnie razi bo jestem na takie rzeczy uczulony także nie mów że "ja" popełniam bo teraz widocznie spację użyłem przez przypadek jak szybko klikałem i stąd ten błąd:whistling:

Wytaknapoważnie?

Opublikowano

Wieszżenie:grin:

Mysięlubimysprzeczać :kox::decayed:

Opublikowano

Pablo, mam dla Ciebie ciekawostkę :) Pamiętasz jak podobał Ci się nick jednego usera: śmierć z nieba ? Gość mieszka na ul. Cmentarnej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pamiętajcie o spocie dzisiaj ;)

Opublikowano

Pamiętamy :)

A tak z innej beczki... Chciałbym kupić sterownik AIRBAG 8D0 959 655 J ale na znanym poralu aukcyjnym są tylko sterowniki z końcówkami "L" ewentualnie 8E0... Dobrze myśle że nie będą pasować do mojego auta?? :eusathink: Może ktoś ma jakieś dojścia do wyżej wymienionego sterownika bo nowy w ASO kosztuje ponad 2200PLN a gość z ul. Płaszowskiej nie odbiera telefonu :kwasny:

Opublikowano

Nie będzie ktoś miał na spocie zbędnego kompletu forumowych ramek?? ;D

Opublikowano
Pamiętamy :)

A tak z innej beczki... Chciałbym kupić sterownik AIRBAG 8D0 959 655 J ale na znanym poralu aukcyjnym są tylko sterowniki z końcówkami "L" ewentualnie 8E0... Dobrze myśle że nie będą pasować do mojego auta?? :eusathink: Może ktoś ma jakieś dojścia do wyżej wymienionego sterownika bo nowy w ASO kosztuje ponad 2200PLN a gość z ul. Płaszowskiej nie odbiera telefonu :kwasny:

:hi:z wieczora napieraj do niego bo on na pewno ma sam u niego kupowałem i dałem 50zł ciężko będzie o ten numer sterownika bo sam kiedyś szukałem i przerąbane go było znaleść .Tranzit wymienisz sobie go sam jest trochę rozkręcania ale da się samemu to zrobić

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.