Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

siemka :hi:

Jadę dzis zakładać letnie kapice, patrzac na pogodę szkoda zimówek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka :hi:

Jadę dzis zakładać letnie kapice, patrzac na pogodę szkoda zimówek :kox:

:hi:

Ma być w weekend wg new.meteo 16 stopni. Zastanawiam się jak do BT jechać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BT jest śnieg jeszcze, ale juz go coraz mniej, patrząc na pgode jaka bedzie w BT przez najbliższy tydzień nikłe szanse aby śnieg sie utrzymał może jedynie na "polach" wobec tego ja napewno jadę na lecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ważnie przed wczoraj?? Bo ja o tym u słyszałem do piero dzisiaj. Być może dla tego że wczo raj byłem w pra cy cały dzień... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::facepalm: Sorry piszę z lapka w robocie który mnie mega wkórwia:kox:

A po pracy nie oglądasz wiadomości:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew::facepalm: Sorry piszę z lapka w robocie który mnie mega wkórwia:kox:

A po pracy nie oglądasz wiadomości:naughty:

:facepalm:

Pablo... To że piszesz z lapka który Cię denerwuje, to nie znaczy że masz takie BYKI popełniać. Bo to już nie są błędy ortograficzne, tylko byki :doh: A że wczoraj po pracy się lekko znietrzeźwiłem - to i wiadomości mnie ominęły... Myślałem że to wczoraj wieczorem było. Tak to jest jak się na kacu czyta wiadomości :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit nie wiem czy wiesz ale sam innym zwracam uwagę na ortografię i każdy błąd mnie razi bo jestem na takie rzeczy uczulony także nie mów że "ja" popełniam bo teraz widocznie spację użyłem przez przypadek jak szybko klikałem i stąd ten błąd:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit nie wiem czy wiesz ale sam innym zwracam uwagę na ortografię i każdy błąd mnie razi bo jestem na takie rzeczy uczulony także nie mów że "ja" popełniam bo teraz widocznie spację użyłem przez przypadek jak szybko klikałem i stąd ten błąd:whistling:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transit nie wiem czy wiesz ale sam innym zwracam uwagę na ortografię i każdy błąd mnie razi bo jestem na takie rzeczy uczulony także nie mów że "ja" popełniam bo teraz widocznie spację użyłem przez przypadek jak szybko klikałem i stąd ten błąd:whistling:

:facepalm::facepalm::facepalm:

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo... To że piszesz z lapka który Cię denerwuje, to nie znaczy że masz takie BYKI popełniać. Bo to już nie są błędy ortograficzne, tylko byki :doh:
Transit nie wiem czy wiesz ale sam innym zwracam uwagę na ortografię i każdy błąd mnie razi bo jestem na takie rzeczy uczulony także nie mów że "ja" popełniam bo teraz widocznie spację użyłem przez przypadek jak szybko klikałem i stąd ten błąd:whistling:

Wytaknapoważnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, mam dla Ciebie ciekawostkę :) Pamiętasz jak podobał Ci się nick jednego usera: śmierć z nieba ? Gość mieszka na ul. Cmentarnej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o spocie dzisiaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy :)

A tak z innej beczki... Chciałbym kupić sterownik AIRBAG 8D0 959 655 J ale na znanym poralu aukcyjnym są tylko sterowniki z końcówkami "L" ewentualnie 8E0... Dobrze myśle że nie będą pasować do mojego auta?? :eusathink: Może ktoś ma jakieś dojścia do wyżej wymienionego sterownika bo nowy w ASO kosztuje ponad 2200PLN a gość z ul. Płaszowskiej nie odbiera telefonu :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętamy :)

A tak z innej beczki... Chciałbym kupić sterownik AIRBAG 8D0 959 655 J ale na znanym poralu aukcyjnym są tylko sterowniki z końcówkami "L" ewentualnie 8E0... Dobrze myśle że nie będą pasować do mojego auta?? :eusathink: Może ktoś ma jakieś dojścia do wyżej wymienionego sterownika bo nowy w ASO kosztuje ponad 2200PLN a gość z ul. Płaszowskiej nie odbiera telefonu :kwasny:

:hi:z wieczora napieraj do niego bo on na pewno ma sam u niego kupowałem i dałem 50zł ciężko będzie o ten numer sterownika bo sam kiedyś szukałem i przerąbane go było znaleść .Tranzit wymienisz sobie go sam jest trochę rozkręcania ale da się samemu to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...