Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi: miłego

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

Fantowski i co z turbiną ?

:siema:

dzwoniłem przed chwilą do Jaworzna do Turbo-tec'a.. tam ceny zaczynają sie od 1150zł do 1900zł za regeneracje..

dzisiaj auto odstawiam wieczorem do mechanika... a decyzje gdzie chce oddać turbinę muszę podjąć do jutrzejszego przedpołudnia..

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry: Panowie
Opublikowano

:siema:

btw,

mialem dzisiaj bliskie spotkanie z almerą :confused4:

Opublikowano
:siema:

btw,

mialem dzisiaj bliskie spotkanie z almerą :confused4:

Moja jest cała:naughty:,ale współczuje kolizji

a tak pozatym to :hi:

Opublikowano
:siema:

btw,

mialem dzisiaj bliskie spotkanie z almerą :confused4:

Ech... Nieszczęścia chodzą parami :kwasny: Z czyjej to winy? Duże uszkodzenia?

A właśnie skończył się pierwszy mecz pucharowy Lech - Wisła. Piękny wynik :kox:

Opublikowano

A właśnie skończył się pierwszy mecz pucharowy Lech - Wisła. Piękny wynik :kox:

pięknie pięknie :))

Opublikowano

Transit, z mojej :confused4:

duzo pisania, na spocie opowiem jakby cos :thumbup1:

a co do szkod - u mnie lewe przednie nadkole do wymiany i zderzak a u goscia cwiartka prawa tylna, drzwi prawe tylne i zderzak z tylu :thumbdown:

Opublikowano

Panowie... Orientuje się ktoś, czy kierownica z nowszych modeli A4 (B6,B7) będzie pasowała do B5?? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Panowie... Orientuje się ktoś, czy kierownica z nowszych modeli A4 (B6,B7) będzie pasowała do B5?? :mysli:

ale do którego B5 ? Wszystko jest uzaleznione od wielklinu w nowszych jest wiekszy, nie pamietam dokładnie w kótrym roku zmienili ale pewnie jak szedł pierwszy lift choć nie jestem tego pewny,

Transit sa redukcje do kupienia na wiadomym portalu internetowym :whistling:

Opublikowano

Dzięki za info. Ja tylko tak orientacyjnie pytam :naughty:

A kiedy zamieścisz moje ogłoszenie na forum?? Chyba że nie chcesz żeby auto na forum zostało, to wystawie na wiadomym portalu aukcujnym :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Na spocie pogadamy na ten temat :naughty:

Opublikowano

a ja jutro mam w końcu czas na spota a nie mam czym przyjechać :(

Opublikowano
  • Autor
a ja jutro mam w końcu czas na spota a nie mam czym przyjechać :(

Jutro jest Środa dopiero :whistling:

Opublikowano

sorki pomyliły mi się dni:) ale w czwartek też auta jeszcze nie będe miał zrobionego

Opublikowano

panowie szukam dobrego Warsztatu co montują gaz , możecie coś polecić ??

Opublikowano
  • Autor
sorki pomyliły mi się dni:) ale w czwartek też auta jeszcze nie będe miał zrobionego

no to TAXI ;) po spocie ktoś cię odwiezie :whistling:

Opublikowano
sorki pomyliły mi się dni:) ale w czwartek też auta jeszcze nie będe miał zrobionego

no to TAXI ;) po spocie ktoś cię odwiezie :whistling:

możesz po mnie przyjechać :wink: jestem za :kox:

Opublikowano
Panowie... Orientuje się ktoś, czy kierownica z nowszych modeli A4 (B6,B7) będzie pasowała do B5?? :mysli:

U Ciebie jest już duży wieloklin 26mm który się pojawił pod koniec 98r wcześniej od 95r do początku 98r był 17mm.

Mało kto montuje kiere z B6 czy B7 do B5tki bo dużo jest roboty z kolumną, inna taśma również jest.

Przerabiałem to u siebie jak zmieniałem kiere od S4.

Opublikowano
panowie szukam dobrego Warsztatu co montują gaz , możecie coś polecić ??

Auto Gaz Marcin Nowak ul. Makuszyńskiego (608862448). Mają raczej długie terminy ale warto poczekać, miałem w Skodzie sekwencję robioną u nich i poza 1 wymianą filtra i bezpiecznika instalacji nie dotykałem więcej nic. Możesz się na mnie powołać to może jakiś mały rabacik dostaniesz. Robią gaz do wszystkiego co przyjmie taką przeróbkę, widziałem np u nich Infiniti, Phaetona czy Forestera :-)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.