Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie... Orientuje się ktoś, czy kierownica z nowszych modeli A4 (B6,B7) będzie pasowała do B5?? :mysli:

U Ciebie jest już duży wieloklin 26mm który się pojawił pod koniec 98r wcześniej od 95r do początku 98r był 17mm.

Mało kto montuje kiere z B6 czy B7 do B5tki bo dużo jest roboty z kolumną, inna taśma również jest.

Przerabiałem to u siebie jak zmieniałem kiere od S4.

Pablo a czy nie pod koniec 97 roku zmienili wieloklin jak wszedł I lifting ? Model 98 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Pablo a czy nie pod koniec 97 roku zmienili wieloklin jak wszedł I lifting ? Model 98 :whistling:

Lifting był tak jak mówisz ale wieloklin później zmienili.

Sprawdzałem teraz na kompie w swoich notatkach i jednak duży wieloklin był już od 08.1997r po I Lifcie a więc dobrze mówisz.

Dobry dzień :hi::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam dobrego Warsztatu co montują gaz , możecie coś polecić ??

Auto Gaz Marcin Nowak ul. Makuszyńskiego (608862448). Mają raczej długie terminy ale warto poczekać, miałem w Skodzie sekwencję robioną u nich i poza 1 wymianą filtra i bezpiecznika instalacji nie dotykałem więcej nic. Możesz się na mnie powołać to może jakiś mały rabacik dostaniesz. Robią gaz do wszystkiego co przyjmie taką przeróbkę, widziałem np u nich Infiniti, Phaetona czy Forestera :-)

Potwierdzam !!!

Moj sąsiad - robi nawet grube fury - mozesz powiedziec ze jestes od Karola Kołodzieja - może wymysli cos fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Pany :hi: ,

może polecić ktoś tani i dobry nocleg ( jeden pokój 3-osobowy) w Krakowie w weekend 6-8 kwietnia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witka Pany :hi: ,

może polecić ktoś tani i dobry nocleg ( jeden pokój 3-osobowy) w Krakowie w weekend 6-8 kwietnia ?

Moją odpowiedź już znasz :wink4:

http://youtu.be/JoAV0YXJi1g

:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam dobrego Warsztatu co montują gaz , możecie coś polecić ??

Auto Gaz Marcin Nowak ul. Makuszyńskiego (608862448). Mają raczej długie terminy ale warto poczekać, miałem w Skodzie sekwencję robioną u nich i poza 1 wymianą filtra i bezpiecznika instalacji nie dotykałem więcej nic. Możesz się na mnie powołać to może jakiś mały rabacik dostaniesz. Robią gaz do wszystkiego co przyjmie taką przeróbkę, widziałem np u nich Infiniti, Phaetona czy Forestera :-)

Potwierdzam !!!

Moj sąsiad - robi nawet grube fury - mozesz powiedziec ze jestes od Karola Kołodzieja - może wymysli cos fajnego.

Podziękował za kontakt przedzwonię sobie tam ,byłem dzisiaj u jednych gaziarzy na razie zorientować się co i jak .A tak to :hi: z wieczora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziekuwa za gierkę , dziś było lux :banan: a główeczka pierwsza klasa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dziekuwa za gierkę , dziś było lux :banan: a główeczka pierwsza klasa :decayed:

hehhe no w końcu pierwsza wygrana ( nei licząc tej walkowerem ) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wy graliście i nie daliście mi znać?? :rant::ranting::foch:

Mario przeciez co tydzień gramy i i wesz o tym nie od dziś :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Wy graliście i nie daliście mi znać?? :rant::ranting::foch:

Mario przeciez co tydzień gramy i i wesz o tym nie od dziś :whistling:

Ojej... To źle zrozumiałem, bo myślałem że w PS3 graliście :doh::embarrassed:

A to fakty na dziś: http://fakty.interia.pl/galerie/swiat/wypadek-belgijskiego-autobusu-w-szwajcarii/zdjecie/duze,1608892,1,268

http://fakty.interia.pl/swiat/news/wypadek-belgijskiego-autobusu-w-szwajcarii-28-zabitych,1771679

:shock3::cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...