Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Muszę wziąć poprawkę na to, że jak będzie temperatura poniżej 0*C to podjazd pod Stasindę będzie "śliski" :naughty:

Wszystko zależy od przygotowania podjazdu przez organizatorów :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Muszę wziąć poprawkę na to, że jak będzie temperatura poniżej 0*C to podjazd pod Stasindę będzie "śliski" :naughty:

Wszystko zależy od przygotowania podjazdu przez organizatorów :naughty:

Właśnie o tym myślę ;>

Opublikowano
  • Autor
:quattro: + dzień wcześniej jesteś:>?

Ja jestem od Czwartku już ;)

Opublikowano

:siema:

No ciekawe jak będzie z tym podjazdem ale coś czuję że nie będzie śniegu tak jak rok temu:whistling:

Opublikowano

:hi:

Panowie podpowie ktoś gdzie najlepiej oddać turbinę do regeneracji?

Centralna?

turbo-krak.nazwa.pl?

wieliczka turbodiesel.com.pl?

czy gdzieś indziej?

Opublikowano

Pompę w oplu robiłem na centralnej i jeździ, chociaż terminowo to strasznie dług wyszło.

Opublikowano

michalzielinskiplgmailc.jpg

Zieluch zaszalał w swojej B7 :naughty:

Opublikowano

Cuber, jak chcesz to mam kontakt do gosci z serwisu karchera z makuszynskiego. Bede teraz kupowal myjke tyle ze profi - to Ci moge mojego bosha dac za flaszke :), a jak nie to oni maja fajne poserwisowe w dobrych cenach.

Opublikowano

Panowie dajcie mi namiar na kolegę co sprzedaje u nas w Krk Oleje Motul.

Opublikowano

W dzisiejszym Auto Świecie test długodystansowy Audi A4 B8 2.0TDI Multitronic.

Opublikowano
  • Autor
Cuber, jak chcesz to mam kontakt do gosci z serwisu karchera z makuszynskiego. Bede teraz kupowal myjke tyle ze profi - to Ci moge mojego bosha dac za flaszke :), a jak nie to oni maja fajne poserwisowe w dobrych cenach.

dzięki za pamięc ale moja dobra kumpela pracuej w Karcher oddzial Kraków ;)

Opublikowano
:hi:

Panowie podpowie ktoś gdzie najlepiej oddać turbinę do regeneracji?

Centralna?

turbo-krak.nazwa.pl?

wieliczka turbodiesel.com.pl?

czy gdzieś indziej?

ja swoją do regeneracji oddawałem Wąskiemu i On to do Jaworzna pchał bo tam robią najlepiej

Opublikowano

dokladnie Fantowski Jaworzno albo Katowice, ale Jaworzno chyba lepsze

Opublikowano
zobaczcie to audi cos w nim nie tak :P
Opublikowano

Panowie przypominam że zlot za tydzień. Przy okazji możecie również za niego zapłacić :) Znaczy się, już by wypadało ;)

Opublikowano

jarko ten warszat to twoj? on jest w okolicach carrefour ??

Opublikowano

Nie mój, na Makuszyńskiego 19. Na stronie masz dokładną mapkę z dojazdem.

Opublikowano

a ty tam pracujesz?? sorry ze jestem wscipski ale nie mam zaufania do mechanikow i fajnie bylo by miec kogos znajomego o to chodzi

Opublikowano

Ja Ci 100% gwarancji nie dam i pewnie nikt Ci nie da bo wiadomo że pomyłki się zdażają niestety... Ja tam auta serwisuje, znamy się dobrze i myślę że spokojnie możesz się na mnie powołać :)

Mnie póki robotę dobrze wykonują dlatego ich polecam :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.