Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mariusz nie dzwoniłem bo cały dzień młyn miałem a obecnie siedze w robocie :chytry:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siemka w Sobotni "poranek"

Idąc dziś na parking widziałem jak Ford KA wymusił pierwszeństwo Passatowi ( przewóz osóB) , straż pozarna , karetki , bo trzeba było wycinąc straszych ludzi z KA. Słońce oślepiło dziadziusia ale nei zmienia faktu ze wymusił pierwszeństwo z tym ze gdyby przewóz osób jechał 60 km/h to nic by sie nie stało ale cóz jak to sie mówi był na głównej i mógł jechać nawet 200 :chytry:

Opublikowano

:siema:

Już kilka razy widziałem tam różne wypadki, szkoda gadać, raz na tym przejściu pieszy wpadł po koła i amen..

Opublikowano

Witam ziomkow

Opublikowano

Właśnie się dowiedziałem że niejaki Bartek, tudzież ktoś z jego szkoły, uczy moją córkę tańca... Dziękuję koledze :hi:

Opublikowano

Właśnie zmieniłem kapcie, wiosno witaj :naughty:

Opublikowano

a jak gołoledż ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jakie macie na dziś plany ? mi sie chce pić :naughty:

jutro jade do Wieliczki na Rajd jak ktoś sie wybiera to dawać cynka pojedziemy razem

Opublikowano
Siemka w Sobotni "poranek"

Idąc dziś na parking widziałem jak Ford KA wymusił pierwszeństwo Passatowi ( przewóz osóB) , straż pozarna , karetki , bo trzeba było wycinąc straszych ludzi z KA. Słońce oślepiło dziadziusia ale nei zmienia faktu ze wymusił pierwszeństwo z tym ze gdyby przewóz osób jechał 60 km/h to nic by sie nie stało ale cóz jak to sie mówi był na głównej i mógł jechać nawet 200 :chytry:

Niezupełnie kolego. Jeśli udowodnią mu przekroczenie prędkości, to może dostać mandat za "przyczynienie się do powstania kolizji". Winny zawsze będzie winnym, ale Tobie też mogą wrypać mandat (osobiście kiedyś właśnie taki dostałem). Poza tym zauważ na przykładzie wypadku posła Jarosława Wałęsy - jemu udowodnili przekroczenie prędkości o 25 km/h (zapewne było dużo więcej ale tyle orzekli biegli) i mimo że nie był sprawcą wypadku tylko poszkodowanym - też ma sprawe w prokuraturze. Więc nie jest tak do końca jak piszesz :whistling:

A tak właściwie to :bry:

Opublikowano
Siemka w Sobotni "poranek"

Idąc dziś na parking widziałem jak Ford KA wymusił pierwszeństwo Passatowi ( przewóz osóB) , straż pozarna , karetki , bo trzeba było wycinąc straszych ludzi z KA. Słońce oślepiło dziadziusia ale nei zmienia faktu ze wymusił pierwszeństwo z tym ze gdyby przewóz osób jechał 60 km/h to nic by sie nie stało ale cóz jak to sie mówi był na głównej i mógł jechać nawet 200 :chytry:

a ile na oko jechal ten passat?

Opublikowano

to racja jezeli jesteś sprawcą kolizji ale jechałeś z niedozwolona prędkością tez zostajesz ukarany jezeli Ci to udowodnią

Opublikowano

Poszukuje w okolicy Krakowa , firmy , osoby ktora pomogla by mi w uzupelnieniu glosnikow w moim audi ( b8 ) , kupilem kilka dni temu i niema subwofera z tylu ( w b6 mialem ) pomoze ktos ?

Jeszcze chce aby wgral oprogramowanie w jez. polskim

Opublikowano
Poszukuje w okolicy Krakowa , firmy , osoby ktora pomogla by mi w uzupelnieniu glosnikow w moim audi ( b8 ) , kupilem kilka dni temu i niema subwofera z tylu ( w b6 mialem ) pomoze ktos ?

Jeszcze chce aby wgral oprogramowanie w jez. polskim

Może Marcin od A5ki by Ci pomógł => 501963597, jak coś to się powołaj na mnie albo na Cubra.

Opublikowano
Poszukuje w okolicy Krakowa , firmy , osoby ktora pomogla by mi w uzupelnieniu glosnikow w moim audi ( b8 ) , kupilem kilka dni temu i niema subwofera z tylu ( w b6 mialem ) pomoze ktos ?

Jeszcze chce aby wgral oprogramowanie w jez. polskim

Może Marcin od A5ki by Ci pomógł => 501963597, jak coś to się powołaj na mnie albo na Cubra.

Czy aby napewno jest to poprawnie?? :eusathink:Na mój gust poprawnie powinno być Cubera ale w sumie zgłupiałem i już nie wiem jak jest poprawnie...

CUBER co z moim ogłoszeniem?? Potrzebujesz jeszcze jakieś informacje?? Kiedy je ewentualnie zamieścisz??

Opublikowano

:siema:

kto co ? Cuber

kogo czego? Cubera

:whistling:

Opublikowano

Jedni tak mówią a drudzy tak:wink:

Tak samo Pabla albo Pablosa :jerk:

Różne odmiany słyszałem na forum :dancing:

Opublikowano

a mi sie znowu auto jeb*e :banan:

zaczynam juz miec dosc tego auta :whistling:

Opublikowano
a mi sie znowu auto jeb*e :banan:

zaczynam juz miec dosc tego auta :whistling:

:wtf:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.