Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

napisz na pw

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:39 ----------

panowie nie ma tu nikogo ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Wszyscy są tylko boją się pisać na nowym forum :dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boją tylko lipnie tu teraz... Poza tym wkurzają ich pewnie te banany co za każdym razem wstawiasz do postów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem właśnie na samej górze forum , na czarnym pasku nawigacyjnym. Zobacz swoje wątki lub posty

Transit i reszta której to brakowało :good:

Nie do końca o to chodziło, bo funkcja pokazuje tematy które sam założyłem albo spis wątków w kolejności ich zamieszczania... A mnie chodziło o podgląd nowych postów w tematach, w których uczestniczyłem. Czyli nie jest to ta funkcja którą używałem w starym forum :confused4:

Transit wchodzisz w Ustawienia -> Ogólne ustawienia i zaznaczasz sobie "Domyślny tryb powiadamiania o postach:"

Następnie jak chcesz sobie zerknąć czy coś nowego w tych wątkach się pojawiło to wchodzisz w Szybkie menu -> Subskrypcje tematów

Niestety ja straciłem te, w których do tej pory uczestniczyłem ale nowe się dodają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boją tylko lipnie tu teraz...

:good:

btw, bylem Jarko zobaczyc znowu ta myjke na makuszynskiego, dalej jest lipa :decayed:

tzn. cisnienie jest eleganckie na wszystkich programach ale auta i tak nie domywa :confused4:

jedyny plus to ze mozna sobie tam z boku stanac i na luza autko powycierac, nikt d*py nie zawraca i sie nie rzuca zeby odjechac itd itp :wink4:

btw2, znalezc teraz jakas konkretna emotke to jest masakra...

szukalem takiej jednej z 2 minuty i i tak jej nie znalazlem ale wiem ze jest tu na bank :co:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boją tylko lipnie tu teraz...

:good:

btw, bylem Jarko zobaczyc znowu ta myjke na makuszynskiego, dalej jest lipa :decayed:

tzn. cisnienie jest eleganckie na wszystkich programach ale auta i tak nie domywa :confused4:

Też to zauważyłem, wygląda jakby tego proszku oszczędnie dozowało. Czy na Srebrnych Orłów lub BP jest lepiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na żadnej nie domywa. Jak chce czysto auto mieć luks to jadę na ręczną :) Ja korzystam często bo muszę, a w sumie najbardziej lubię na BW bo można długo stać w boksie i nikt nie pogania hehe. Na Makuchu trochę za duże ciśnienie jest, naklejki mi zrywa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: czy tylko ja nie potrafię wstawiać emotek na nowym forum?:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zrobiony film.Sokół pełna powaga fajnie wyszlo gratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boją tylko lipnie tu teraz...

:good:

btw, bylem Jarko zobaczyc znowu ta myjke na makuszynskiego, dalej jest lipa :decayed:

tzn. cisnienie jest eleganckie na wszystkich programach ale auta i tak nie domywa :confused4:

Też to zauważyłem, wygląda jakby tego proszku oszczędnie dozowało. Czy na Srebrnych Orłów lub BP jest lepiej?

ja jezdze na bora bora na BP, pomimo tego ze jest mniejsze cisnienie to lepiej mi domywa, z innych nie mialem okazji korzystać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boją tylko lipnie tu teraz... Poza tym wkurzają ich pewnie te banany co za każdym razem wstawiasz do postów...

Jak na razie to chyba tylko Ciebie wkurzają:naughty:

---------- Post added at 00:55 ---------- Previous post was at 00:51 ----------

:hi: czy tylko ja nie potrafię wstawiać emotek na nowym forum?:)

Łukasz dajesz, ustawienia na górze, później po lewej niżej ogólne ustawienia, zjeżdżasz niżej i w pozostałych opcjach zaznaczasz: Zaawansowany edytor WYSIWYG

Dobranoc :hi:[h=3][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Miłego dnia życzę

mam 225/45/17 4 szt lato do sprzedania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w Navipolu i muszę przyznać że osobę Marcina można ocenić tylko w samych pozytywach.Robotę również.

A czystość i porządek w miejscu pracy robią wrażenie.

Marcin daje radę ;)

Widziany u Chłopaków zw Biskupicach Waski i Fantowski heheheh widac ze sezon letnich kapci się zbliża ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dowiedziałem się że w Sobotę wpada do mnie Biskup... :decayed: tak tak biskup bo moja babka która zaczęła 100 lat została wybrana przez niego na odwiedziny a jest to najstarsza osoba żyjąca na 2 Pułku i dywizjonu :decayed:

Posiedzi chwile i śmiga na bierzmowanie, beka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Dowiedziałem się że w Sobotę wpada do mnie Biskup... :decayed: tak tak biskup bo moja babka która zaczęła 100 lat została wybrana przez niego na odwiedziny a jest to najstarsza osoba żyjąca na 2 Pułku i dywizjonu :decayed:

Posiedzi chwile i śmiga na bierzmowanie, beka :grin:

Ty to masz dopiero fajnych znajomych...

:bry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

Wszyscy są tylko boją się pisać na nowym forum :dancing:

Pablo może nie chodzi o to, że boją się... może idą tokiem myślenia Lenoxa: Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy...

Widziany u Chłopaków zw Biskupicach Waski i Fantowski heheheh widac ze sezon letnich kapci się zbliża ;)

:naughty:

koła przygotowane :kox: teraz tylko zima musi odejść na dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto następny ?! :naughty::naughty::naughty:

a o co pytasz o wywiad czy o sponsoring :whistling:

---------- Post added at 12:31 ---------- Previous post was at 12:29 ----------

Byłem wczoraj w Navipolu i muszę przyznać że osobę Marcina można ocenić tylko w samych pozytywach.Robotę również.

A czystość i porządek w miejscu pracy robią wrażenie.

Marcin daje radę ;)

Widziany u Chłopaków zw Biskupicach Waski i Fantowski heheheh widac ze sezon letnich kapci się zbliża ;)

świat jest mały :naughty:

---------- Post added at 12:34 ---------- Previous post was at 12:31 ----------

Pablo może nie chodzi o to, że boją się... może idą tokiem myślenia Lenoxa: Błogosławiony ten, co nie ma nic do powiedzenia, a pomimo to milczy...

dobrze powiedziane :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...