Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pogrom Barcy :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Chyba się na tego czipsa zdecyduje :eusathink:

CAHA ciężko ustrzelić, poza tym jest droższe niż BRD. Ale na razie muszę podjechać do chłopka i dogadać wymianę.

Boseron, co do Allroad to w cenie B7 dostaniesz tylko 2,5TDI, i to trochę starsze niż Twoja. Więc zamienił stryjek... :whistling:

Nie lepiej po prostu C6 Avanta w Q za małą dopłatą?

Kolego... Czego Ty się czepiasz silników 2,5 TDI?? Owszem - do roku modelowego 2004 te silniki były wadliwe ale po tym czasie Audi wprowadziło jednostki BAU (180 KM) i BCZ (163 KM) które pozbawione są wszystkich dolegliwości i cytując autora posta: "nowy rodzaj wałków rozrządu wraz ze zmodernizowanym osprzętem (dźwignie, hydropopychacze) – praktycznie już bez kolejnych ulepszeń – przeniesiono do jeszcze nowszych silników (czyli do 2.7TDi, 3.0TDi, 4.0TDi oraz 4,2TDi) i praktycznie w niezmienionej formie są produkowane do dnia dzisiejszego"

Tak więc trzeba kupić Allroada z silnikiem BAU lub BCZ wyprodukowanego min. 2005 roku :whistling:

Opublikowano
Panowie gdzie w Krk można kupić przednią szybę pod czujnik deszczu do B7 bo kumpel ma pękniętą i chce z tym zrobić, Miodzio podpowiedział mi że na Śląsku ma znajomego który mógłby pomóc, a jakieś opcje u nas:question:

Może Marco Polo na Przewóz

Opublikowano

OMG... Apoel wyeliminował Lyon i jest w 1/4 Ligi Mistrzów... :shock3::thumbup1::brawo:

Opublikowano
  • Autor

Lennox wszystko na raz :)

2 najpierw ,potem 3 ;)

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:54 ----------

Jutro spocik panowie ;) obecnosc obowiązkowa :kox:

Fantowski Ja odbieram w Sobotę felunek i juz chyba zakladam lato :naughty:

Opublikowano
Lennox wszystko na raz :)

2 najpierw ,potem 3 ;)

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:54 ----------

Jutro spocik panowie ;) obecnosc obowiązkowa :kox:

Fantowski Ja odbieram w Sobotę felunek i juz chyba zakladam lato :naughty:

ja już mam przygotowane :banan: ale chyba na razie nie założę... szykuje mi sie wyjazd w góry więc chyba jeszcze cierpliwie poczekam:whistling:

Opublikowano
Lennox wszystko na raz :)

Jasne, jak wygram w totka :naughty:

Na razie sam program i turbina pewnie ze 3kzł mnie skrobnie :eusathink:

Poza tym w tym roku na bank muszę założyć grzaną d*pę i może webasto.

Opublikowano

Jutro spocik panowie ;) obecnosc obowiązkowa :kox:

Hmm... :eusathink:

Fantowski Ja odbieram w Sobotę felunek i juz chyba zakladam lato :naughty:

W przyszłym tygodniu coś słyszałem o śniegach :-)

---------- Post added at 11:19 ---------- Previous post was at 10:07 ----------

Na razie sam program i turbina pewnie ze 3kzł mnie skrobnie :eusathink:

Mam podobne dylematy jak Ty, też o tym myślę :naughty:

Poza tym w tym roku na bank muszę założyć grzaną d*pę i może webasto.

Polecam jedno i drugie! Wreszcie w dieslu jest ciepło :-)

Opublikowano

422250_300809909980290_100001538517126_827897_1872859780_n.jpg

Aha zapomniałbym, wszystkiego najlepszego dla kobiet tutaj zaglądających:kox:

c8ba6384e190fe737d1d539a18cddd10.jpg?1331135949

:siema:

Opublikowano

Jak allroad to najlepiej 4.2 i gaz bo 2,5 to tez pali jak smok. I g.wno prawda ze nie awaryjne. A jeep na zewnatrz jest duzy a w srodku zwlaszcza na tylnej "ławce" jest ciasno

Opublikowano
:hi:dla wybierających się do Wieliczki

http://www.superos.pl/program.php

i lista zgłoszeń

http://superos.pl/dokumenty/lista_zgloszen_memorial2012.pdf

Lista niestety bez rewelacji :/

---------- Post added at 14:16 ---------- Previous post was at 14:16 ----------

:hi:dla wybierających się do Wieliczki

http://www.superos.pl/program.php

i lista zgłoszeń

http://superos.pl/dokumenty/lista_zgloszen_memorial2012.pdf

Lista niestety bez rewelacji :/

Opublikowano
:hi:dla wybierających się do Wieliczki

http://www.superos.pl/program.php

i lista zgłoszeń

http://superos.pl/dokumenty/lista_zgloszen_memorial2012.pdf

Lista niestety bez rewelacji :/

Dlatego ja się wybieram w sobotę na memoriał dla amatorów. Tam lista całkiem zacna :cwaniak:

Opublikowano

Bartuś no nie mów że bez rewelacji :naughty: no tak nie ma mojego nazwiska Tam -rozumiem :chytry:

---------- Post added at 14:44 ---------- Previous post was at 14:43 ----------

nowy cel

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-ketZbfOmXo

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:44 ----------

naiwność nie zna granic

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,11306475,Pracownik_banku_oszukiwal_na_Allegro__Oferowal_zloto.html

Opublikowano

Filmiki z YT wklejajcie w następujący sposób aby nie były pokazane linki tylko tak jak dawniej:

na stronie YT pod filmikiem dajemy na "udostępnij" kopiujemy, następnie tutaj w drugim rzędzie kodów klikamy na pierwszą niebieską ikonkę i w puste pole URL wklejamy linka z YT:thumbup1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pablo ogarnia forum :kox::kox::kox:

Opublikowano
Pablo ogarnia forum :kox::kox::kox:

:decayed:

Ok to do zobaczonka na spocie :good:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Z tym ze rs4 bedzie taka pyta jak z b7 ze zamiat 420 ma 300

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.