Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Koledzy wiecie może gdzie w Krakowie założą mi tanio i dobrze tłumik końcowy?

609370005 Powołaj się na Pawła od czarnej A4, gucia do niego wysyłałem i też był zadowolony.

Gość ma na imie Witek i potwierdzam tez koszystałem z jego usług niedaleko Podbipięty, ma tam kanał i dorabia na fuchy :thumbup1:

BTW Dzień dobry

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siema wszytskim po weekendzie :)

Opublikowano

:bry:

się ożywiło od poniedziałku :)

Siema wszytskim po weekendzie :)

A Ty co żałobę miałeś po piątkowym meczu, że Cie nie było cały weekend?

Sie grajki pokazały... :rant:

Opublikowano
  • Autor

Miałem urodziny syna w Sobotę, wiec wiesz od rana dużo spraw na głowie w Niedzielę leczyłem kaca nakładajac wosk na audice i dostałem furii ile rys po zimie .... :(

Opublikowano

Gość ma na imie Witek i potwierdzam tez koszystałem z jego usług niedaleko Podbipięty, ma tam kanał i dorabia na fuchy :thumbup1:

BTW Dzień dobry

Faktycznie ty też byłeś u niego :naughty:

:siema: wszystkim.

Opublikowano

Ja tez bylem :)

Opublikowano
  • Autor

Kerczi mega dzieki za toricika i pomoc, Torcik pierwsza klasa!

Opublikowano

Nmzc :) Nastepnym razem nie zwieszaj sie tak to bedzie bez nerwow :)

Opublikowano

Siema

Opublikowano
  • Autor
Nmzc :) Nastepnym razem nie zwieszaj sie tak to bedzie bez nerwow :)

myślę że już wiecej takich zawirowań jak w ostatnim czasie nie będzie ;)

Opublikowano

Paowie od 3 dni mam internet od innego dostawcy i przedtem miałem 2 mgb/s a teraz 40 mgb/s za te same peniądze :banan: ale to zapier....a hehe bez porównania nie musze sie juz wkurzać ze coś sie zawiesza ,

UPC niech sie schowa.....

Opublikowano

Ja tam z UPC jestem bardzo zadowolony, ale być może nie korzystam tyle z internetu co Ty ;)

Opublikowano

UPC miałem lata jak mieszkałem w krk, bardzo dobry operator, ale lipa z jedną rzeczą - stałe IP :D

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

UPC - bardzo dobry operator.

Jakiego teraz masz Bosi???

Nex czemu lipa ze stalym IP? - ja np. wolę stałe IP.

Opublikowano

Nex czemu lipa ze stalym IP? - ja np. wolę stałe IP.

Bo jak Cię gdzieś zbanują to masz zonka. A z neostradką robisz res modemu i śmigasz - np gry.

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

Orientuje się ktoś, jaki jest koszt zakupu i montażu webasto do osobówki ?? Takiego ze sterowaniem z pilota

Opublikowano
  • Autor

ostatnio faktycznie cisza u nas na spotach krakowskich ......

Opublikowano

jest tu jakiś cfaniak

Opublikowano
jest tu jakiś cfaniak

Tak a co:baseball: :takiego::decayed:

8 osób podgląda temat widzę a nikt nic nie napisze :dancing:

Co do internetu, mam od 5 lat w UPC i złego słowa nie powiem, śmigam teraz na 50mb/s łączu i k**ewsko szybko działa.

Boseron dlaczego nie przyspieszyli Ci łącza z UPC:question:

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:10 ----------

ostatnio faktycznie cisza u nas na spotach krakowskich ......

Trzeba zrobić jakąś akcję reklamową :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.