Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Cuber nie się spamu, nie będzie mnie dzisiaj ;)

Pochwaliłbyś się nowym :audi::dancing:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Cuber nie się spamu, nie będzie mnie dzisiaj ;)

Masz byc i uja mnie to obchodzi :)

Opublikowano
:lol1:
Opublikowano

Siema kerczi co zakupiles?

Opublikowano
  • Autor

Sorrrki Panowie ale jednak nie dałem rady dojechac na spota ;(

Ostatnio za dużo rzeczy na głowie człowiek ma .............

Opublikowano

Podziękował za spota :hi:

---------- Post added at 23:10 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

Transit na samej górze masz opcję "co nowego" to jest alternatywa o tym co mówiłeś na spocie że nie ma już powiadamiania, skorzystaj z tego:wink4:

Opublikowano

dzięki za spota

Opublikowano
  • Autor

Dzialo się dziś cosik na spociku ?

Opublikowano
Dzialo się dziś cosik na spociku ?

5 osób było (nie licząc mojego brata :decayed: )

Nic ciekawego oprócz testowania w B6 webasto a tak to jakiś zmodzony Leon śmigał w kółko tam i z powrotem :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No Ja jeszcze pare dni bede zawalony robotą ehhhh

Opublikowano

Aha i jeszcze było głośne :rant::bicz::bicz::rant:Lennox'a na nasze nowe forum :grin:

Opublikowano
5 osób było (nie licząc mojego brata :decayed: )

Nic ciekawego oprócz testowania w B6 webasto a tak to jakiś zmodzony Leon śmigał w kółko tam i z powrotem :decayed:

Leonik fajny, webasto też :nabijasie:

Pablo, powiadamianie przecież jest nadal, tylko albo się musisz w wątku udzielić albo dodać go sobie do subskrubcji (nie wiem jak u Was ale u mnie na tym czarno-szarym pasku poziomym pod tematem a przed pierwszą odpowiedzią jest menu, które jest za***iście niewidoczne :bicz:

Opublikowano

:bry:

dzięki za spota :thumbup1:

Panowie potrzebuję kupić rower dla żonki, może ma ktoś jakiś sklep który może polecić z rowerami z zeszłego sezonu, lub ma kogoś znajomego w takim sklepie...

Potrzebuje rower, raczej firmowy, ale nie koniecznie - na częściach:

- rama alu

- widelec amortyzowany min. Santour XCR lub lepsiejszy

- przerzutki min. Alivio

- hamulce V-Breaki

- rama raczej damska 16"-17"

Opublikowano
:siema: Lenox ul. klasztorna przed mostem Wandy jest hurtownia rowerowa, mają dobre ceny, właścicel nazywa sie Broda i to dobry znajomy mojego ojca, moze by sie dało załatwić rabat choć i tak ceny mają ok. polecam.
Opublikowano
:bry:

Panowie z autem mam problem... a sprawa wygląda tak:

wsiadłem do auta, odpaliłem, ruszyłem... wyjeżdżając z parkingu obroty weszły na 1200 i ani w dół ani w górę... zapaliła się kontrolka z ESP a później ze świecy żarowej...

wróciłem na parking... zgasiłem auto... odpaliłem po chwili no i silnik pracuje na 950 obrotów.. gdy naciskam na gaz zapala się ESP i obroty wchodzą na 1200 i nie maleją ani nie rosną...

w czym jest problem???

VAGa potrzeba ... podjechałby ktoś kto ma ?? oczywiście odpłatnie..

1. padnięta przepustnica pedału gazu = wymiana pedału

2. zalany/zawilgocony komputer (w komorze silnika) = zdemontować podszybie, rozłączyć, wysuszyć i działa...

Opublikowano
1. padnięta przepustnica pedału gazu = wymiana pedału

2. zalany/zawilgocony komputer (w komorze silnika) = zdemontować podszybie, rozłączyć, wysuszyć i działa...

hejka :)

no to powiem Ci ze trafileś w 10.

wczoraj znajomy podpiął VAGa i właśnie takie podobne błędy wyskoczyły.. dosłownie ich nie powtórze..

jutro auto do naprawy

dzięki za odpowiedź :)

Opublikowano
:siema: Lenox ul. klasztorna przed mostem Wandy jest hurtownia rowerowa, mają dobre ceny, właścicel nazywa sie Broda i to dobry znajomy mojego ojca, moze by sie dało załatwić rabat choć i tak ceny mają ok. polecam.

:drinks: dzieki dzieki - pojadę i zobaczę co mają, ceny na stronie rzeczywiście spoko. :thumbup:

Opublikowano
Cuber nie się spamu, nie będzie mnie dzisiaj ;)

Karol, coś w mojej sprawie byś podziałał w końcu...

Opublikowano

:siema:

Karol pewnie testuje i śmiga nową furką :decayed:

Opublikowano

:bry:

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 14:45 ----------

ja dzisiaj odebralem autko od mechanika, nowe klocki tyl i przod, nowe tarcze tyl i przod, nowe lozyska :brzydkibanan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.