Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:15 ----------

nie ma "pokaż odpowiedzi na twoje wątki" :(((

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

nie odrazu Kraków zbudowali :cool1:

Opublikowano
siema

---------- Post added at 15:17 ---------- Previous post was at 15:15 ----------

nie ma "pokaż odpowiedzi na twoje wątki" :(((

Klikasz na subskrybowane tematy i masz swoje watki

Opublikowano
Klikasz na subskrybowane tematy i masz swoje watki

też mi tego brakuje, bo jak klikam na Subskrypcje tematów to mam tylko tematy w których brałem udział w nowym forum, te ze starego forum zniknęły

btw :siema:

Opublikowano
też mi tego brakuje, bo jak klikam na Subskrypcje tematów to mam tylko tematy w których brałem udział w nowym forum, te ze starego forum zniknęły

btw :siema:

No tak, są tylko z nowego forum. Szczerze mówiąc to myśle ze na to już nic nie poradzą. Trzeba sobie poszukać swoje stare wątki i dodać do subskrybowanych

Opublikowano

Ja tego nigdy nie używałem bo nie musiałem :decayed:

Opublikowano

Witojcie :)

o kutwa ale mam piekną sygnaturkę ;)

Opublikowano

Witoj themoniasty :kox::decayed:

Opublikowano

a gdzie jest opcja o ktora postulowalismy dla PABLO?

"wklej link do wszystkich wątków" ??

Opublikowano
a gdzie jest opcja o ktora postulowalismy dla PABLO?

"wklej link do wszystkich wątków" ??

Nie przeszło :cry::decayed:

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

Teraz Krakowskie zmalały do 2800 stron.

Zresztą wszystkie województwa zostały obcięte.

Opublikowano
  • Autor
Nie przeszło :cry::decayed:

---------- Post added at 19:09 ---------- Previous post was at 18:41 ----------

Teraz Krakowskie zmalały do 2800 stron.

Zresztą wszystkie województwa zostały obcięte.

Pablo , jest to zalezne ile ustawisz sobie postów widocznych na danej stronie ...... stad tez ilosć stron Ci się zmieni, bo jak narazie możesz sam sobie to ustawić .......

Opublikowano

a mi się podoba

a gdzie emotki

Opublikowano

Powitać mały dramat z tym forum ale zapewne czasu dużżżżżo potrzeba aby to ogarnąć.Wszystkie fotki z każdego działu wyleciały ,ciekawe czy wrócą :cool1:

Opublikowano

cuber

mam przyjechać

i nie wiem gdzie i kiedy ?............../

Opublikowano

Dobranoc :hi:

Opublikowano

Siema z wieczora a jak się dodaje emotki bo gdzieś znikły

Opublikowano
  • Autor
Siema z wieczora a jak się dodaje emotki bo gdzieś znikły

gucio, wchodzisz w ustawienia, po prawej na górze później na Ogolne ustawienia po lewej później na pzostałe opcje na samym dole i zaznaczasz : Zaawansowany edytor WYSIWYG

Opublikowano
Pablo , jest to zalezne ile ustawisz sobie postów widocznych na danej stronie ...... stad tez ilosć stron Ci się zmieni, bo jak narazie możesz sam sobie to ustawić .......

Ciekawe, nie było tego wcześniej.

---------- Post added at 22:30 ---------- Previous post was at 22:29 ----------

me how nie może nadal się zalogować bo ma problemy z hasłem :decayed:

Wysłałem wam zaproszenia do znajomych, przypomina mi się nasza klasa :lol1::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Pablo wielu rzeczy nie było wcześniej :whistling:

Opublikowano

hello dzięi Cub za fotosa poprawionego , ja chyba poczekam kilka dni jak juz wszystko bedzie gites bo niedość ze w pracy od jutra przechodzimy na nowy system i człowiek sie długo przestawiał do nowego to jeszcze forum..... eh.... wszystko ku nowemu rozbudowanemu ......

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.