Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Qtfa, ale nie podoba mi się to nowe forum >:(

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Qtfa, ale nie podoba mi się to nowe forum >:(

eee tam, to tylko kwestia skina, ktorzy rzeczywiscie na ta chwile najlepszy nie jest. ale za to pojawilo sie kilka opcji, ktorych brakowalo w poprzednim silniku forum. moim zdaniem dobrze, ze zrobili upgrade.

Opublikowano

Śakiś dramat

Opublikowano

I znowu lata świetlne miną zanim się przyzwyczaje :(

Opublikowano

Faktycznie Karol :lol1:

Opublikowano

Ciekawe czy wgrało mi już sygnature :mysli:

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

Oj... I nagle zaczęło mi naliczać posty... Ciekawe dlaczego przedtem nie naliczało a teraz nalicza :mysli:

Opublikowano
Ciekawe czy wgrało mi już sygnature :mysli:

---------- Post added at 22:23 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

Oj... I nagle zaczęło mi naliczać posty... Ciekawe dlaczego przedtem nie naliczało a teraz nalicza :mysli:

wczesniej naliczalo tylko w technicznym dziale. teraz nalicza we wszystkich dzialach. zapewne do czasu "naprawienia"

Opublikowano

A gdzie podziały się emotki?? Bo nie mogę znaleźć a nie pamiętam skrótów do nich...

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Ech... Chyba będę tu pisał tylko w obecności adwokata (ewentualnie Brandy) :D

Opublikowano

Patrzcie ile Krakowskie mają stron teraz :kox:

Mariusz daj chwile czasu Prezesowi bo pracuje nad tym.

Dużo rzeczy jeszcze nie ma ale są nowe :whistling:

A emotki ja piszę z głowy :decayed:

Opublikowano
A gdzie podziały się emotki?? Bo nie mogę znaleźć a nie pamiętam skrótów do nich...

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

Ech... Chyba będę tu pisał tylko w obecności adwokata (ewentualnie Brandy) :D

wejdz w opcje forum i zmien sobie typ edytora na zaawansowany. pojawia sie ikonki edycji tekstu oraz emoty

Opublikowano

Powitać Panowie :)

Opublikowano
wejdz w opcje forum i zmien sobie typ edytora na zaawansowany. pojawia sie ikonki edycji tekstu oraz emoty

Dzięki wielkie... Ale i tak średnio mi się to podoba... Jednakowoż, postaram się do tej nowości przyzwyczaić i nie narzekać :smutas:

Opublikowano
Dzięki wielkie... Ale i tak średnio mi się to podoba... Jednakowoż, postaram się do tej nowości przyzwyczaić i nie narzekać :smutas:

mysle. ze to kwestia skin'a, ktory nie jest udany ale podobno jest tymczasowy.

Opublikowano
  • Autor

No trzeba się przyzwyczaic do nowości :)

Opublikowano
Powitać Panowie :)

Sorry że się nie odezwałem ale z zaskoczenia zamknęli forum i nie zapisałem sobie do ciebie kontaktu ale i tak temat mi przeszedł ;-)

Normallnie masakra jakaś GDZIE JEST KRZYŻ !!!!

Opublikowano

Kuba PW

Opublikowano
Kuba PW

poszedl opis

Opublikowano
Sorry że się nie odezwałem ale z zaskoczenia zamknęli forum i nie zapisałem sobie do ciebie kontaktu ale i tak temat mi przeszedł ;-)

Normallnie masakra jakaś GDZIE JEST KRZYŻ !!!!

a ja czekałem na Twój kontakt... nawet załatwiłem sobie więcej czasu..

ale spoko :) nic sie nie stało

Opublikowano
a ja czekałem na Twój kontakt... nawet załatwiłem sobie więcej czasu..

ale spoko :) nic sie nie stało

gdybym wiedział że stracę dostęp do PW to bym sobie zapisal twój nr a tak wyszła QPA jak na razie jaj nie urywa to nwe forum zakręcone jak bułka z dżemem

Opublikowano
  • Autor

Oj tam oj tam Fanti juz nie marudź tyle

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.