Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Usunąłem to bo za duży rozmiar jest jednak.

http://img7.imageshack.us/img7/2421/motorsbn.jpg

Tak jest lepiej :good:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki PABLO

Opublikowano

Cały dzień siedzę nad tym forum i trochę rzeczy rokminiłem nowych, powiem wam że jak jeszcze kolory powrócą takie jak mieliśmy to to forum będzie BEST OF THE BEST :dancing:

Opublikowano

ten silnik jest nowszy, szybszy i ma wiecej mozliwosci niz smf (stary). kwestia doszlifowania paru rzeczy no i oczywiscie przyzwyczajenia

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

Panowie z autem mam problem... a sprawa wygląda tak:

wsiadłem do auta, odpaliłem, ruszyłem... wyjeżdżając z parkingu obroty weszły na 1200 i ani w dół ani w górę... zapaliła się kontrolka z ESP a później ze świecy żarowej...

wróciłem na parking... zgasiłem auto... odpaliłem po chwili no i silnik pracuje na 950 obrotów.. gdy naciskam na gaz zapala się ESP i obroty wchodzą na 1200 i nie maleją ani nie rosną...

w czym jest problem???

VAGa potrzeba ... podjechałby ktoś kto ma ?? oczywiście odpłatnie..

Opublikowano

:hi:

A nie dojedziesz jutro na spota to by Ci ktoś z tym zrobił:question:

Opublikowano

Pablo jak już to chyba żółwim tempem na 2 biegu:sad:

Opublikowano

Jak nikt nie da rady dziś podjechać do Ciebie to jutro chyba będziesz musiał tak dojechać..

Opublikowano

czesc. jakbym miał vaga to bym podjechał ale sprzedałem bo nie chodził pod 64-bit tylko pod 32-bit.

Opublikowano
czesc. jakbym miał vaga to bym podjechał ale sprzedałem bo nie chodził pod 64-bit tylko pod 32-bit.

a tak z ciekawosci - jaka miales wersje VAG'a?

Opublikowano

powitać ,w nowej odsłonie forum, dzieki Pablo (naczelnik spotów czwartkowych) za pomoc

Opublikowano
powitać ,w nowej odsłonie forum, dzieki Pablo (naczelnik spotów czwartkowych) za pomoc

Witaj w nowym świecie :dancing:

Opublikowano
czesc. jakbym miał vaga to bym podjechał ale sprzedałem bo nie chodził pod 64-bit tylko pod 32-bit.

no widzisz... dzięki za chęci :)

Opublikowano

423986_370790792938682_253456668005429_1362032_1504152949_n.jpg

Faktycznie dzisiaj jest mecz :lol1:

:decayed:

Opublikowano

Mam wrażenie że część osób od nas chyba nie może się zalogować bo straszne pustki tutaj.

Na każdej stronie na dole jest "kontakt" w razie problemów, Hugo zawsze odpisze gdyby coś.

Opublikowano

Bry!

Ale tu dziwnie :l

moze mi ktos powiedziec gdzie sa emotki? ;D

Opublikowano
Bry!

Ale tu dziwnie :l

moze mi ktos powiedziec gdzie sa emotki? ;D

zmien edytor na zaawansowany w ustawieniach forum

Opublikowano

Pablo, wszystko spoko, tylko to co napisałeś moze przeczytac ten kto sie zalogowal ^^

Cześć bąki

Opublikowano
zmien edytor na zaawansowany w ustawieniach forum

Dzieki :cool1:

---------- Post added at 19:45 ---------- Previous post was at 19:42 ----------

-test-

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.