Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dwaj kumple siedzą przy piwku w knajpce i rozmawiają

- Wiesz, seks z moją żoną jest ostatnio coraz gorszy. Jeszcze trochę i chyba całkiem przestaniemy się kochać...

- Chłopie, gdyby moja żona nie spała z otwartymi ustami...to w ogóle zapomniał bym co to seks!

:polew::good:

---------- Post added at 14:25 ---------- Previous post was at 14:24 ----------

Na Bora Bora jak otworzyli nową myjkę to podnieśli ceny...

Ceny czego :mysli:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie szukam używek 225/40R18 na przód do B6... w przyzwoitej cenie... tak jak kiedyś pisałem z kasą teraz ciężko a za niedługo pasuje zakładać koła....

Opublikowano
Alesie nayebaaaałem wczoraj... Masakracja...

Wystarczyło wejść w jego posty a dowiedziałbyś się że białe A5 bez dopytywania:cool1:

aż tak nie śledze forum jak Ty..... przeważnie tylko ostatnio krakowskie czytam i nic więcej bo nie mam czasu na to.

Opublikowano

Siłownie też :dancing:

Mają spoty :slina:

Opublikowano

Ceny czego :mysli:

Guzików :)

Opublikowano
Siłownie też :dancing:

Mają spoty :slina:

Z tym ze kraj w ktorym mieszkaja sprawia ze jada jak ... Brakuje im polotu ludzi z naszej czesci ojropy tudzież rosiji :)

Opublikowano

Co nie pamiętasz jak ostatnio chcieli przysnąć to zrobili karambol z samych wypaśnych fur :decayed:

Opublikowano

Siema Pancie

Opublikowano

Karol, usb ino nie działa :) A tak poza tym to dalej się kopiuje hehe

Opublikowano
  • Autor
:eusathink::eusathink::eusathink:

Cuber proszę o przetłumaczenie..

hmmm a co Ja mam Ci tłumczyć tutaj ?:whistling:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
Te same 4 opcje przy myciu:question:

tak, te same

Na Bora Bora jak otworzyli nową myjkę to podnieśli ceny... Mimo to dla mnie jest jeden argument który przemawia za BP, a nie rozumiem dlaczego ani na BW czy też na Makuszyńskiego tego zrobić nie potrafią... Chodzi o uchwyt na wszystkie CZTERY wycieraczki... Pierdoła, ale...

no niestety są 2 uchwyty na wycieraczki

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Panowie szukam używek 225/40R18 na przód do B6... w przyzwoitej cenie... tak jak kiedyś pisałem z kasą teraz ciężko a za niedługo pasuje zakładać koła....
a dlaczego nie 215?

---------- Post added at 11:26 ---------- Previous post was at 11:25 ----------

Karol, usb ino nie działa :) A tak poza tym to dalej się kopiuje hehe

mówiłem że się nie zna :naughty:

---------- Post added at 11:30 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

Byłem wczoraj na Bóg Zemsty polecam :thumbup1:

---------- Post added at 11:57 ---------- Previous post was at 11:30 ----------

Potrzebuję pożyczyć 4 koła 14-15 do Audi B2 B3 B4 4x108 :whistling:

Opublikowano

PABLO, dzięki za tel do tego kolesia o imieniu MARCIN. Może od razu napiszę o co chodzi. Wpisałem sobie niepoprawnie 2 x KOD to mojej navi MFD i mi ją zablokowało (SAFE, zablokowany!). Kod miałem zapisany, ale wpisywałem z pamięci i pomyliłem. Myślałem że już nie ma rady i trzeba jechać do kogoś to odblokować, na szczęście wystarczy na godzinę włączyć navi i jest możliwość ponownego wpisania kodu. Zadzwoniłem z ciekawości do Marcina ile by kosztowała usługa odblokowania navi - bo wtedy nie wiedziałem że po 1h można odblokować. Podałem się na A4 klub i zapytałem ile by to kosztowało - odpowiedź 100zł, gdzie inni robią to za 50. Nie wiem czy jest on tak drogi?? Może i się zna - nie piszę że nie bo nie wiem, ale widzę że cenić się też potrafi nawet mimo powołania na klub.

Opublikowano

siema hi.gif

Opublikowano

Nex, za wiedze sie placi.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.