Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

generalnie to mi wjebanało avatara myślicie że może Cameron ma coś z tym wspólnego

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a mi subskrypcja nie przychodzi ;/

Cuber jak to aktualne to wezme od Ciebie te oponki za FINA :)

Opublikowano
  • Autor

Fantowski Spoko ;)

Kurcze ile jest jeszcze blędów na nowym forum to masakra

Opublikowano
Fantowski Spoko ;)

Kurcze ile jest jeszcze blędów na nowym forum to masakra

no i pasuje :) ale na przód pasuje mi chyba wrzucić 225/40..

Panowie przerażają mnie te dziurawe krakowskie ścieżki.. z dziury w dziure ;/

Edytowane przez fantowski

Opublikowano

:siema:

masakra teraz z tym forum

Opublikowano
  • Autor
:siema:

masakra teraz z tym forum

spokojnie, kilka dni i będzie OK

Opublikowano

Już jest lepiej, doszło kilka starych opcji, ustawcie sobie emotki i będzie :git::dancing:

Edytowane przez PABLO

Opublikowano

powitać :)

Opublikowano

Cuber, masz rano czas ? Musimy pogadać.

Opublikowano
  • Autor
Cuber, masz rano czas ? Musimy pogadać.

średnio bo punktulanie o 10-tej musze byc w firmie bo mam spotkanie a wcześniej musze jeszcze skoczyc na Makuszyńskiego i na Gromadzką, dopiero około 13-14 stej

Opublikowano

13-14 to dla mnie środek nocy jest... Dobra, jak coś to wieczorem tyrknę.

Opublikowano
  • Autor

No oki oki :)

Opublikowano

:police: Wiajcie Kamraci na nowej drodze życia....... ale kichowato narazie to wygląda, ale nic weekend bez forum to jak oddychanie bez tlenu.....

Panowie odebrałem autko z naprawy, wymiana imbusika na patent trwały i niezawodny ( juz nie mam imbusika i całe szczęszcie ) przy okazji okazało sie ze pompa wody strasznie leje ( juz wiem co mi sie lało na spotach na parkingu spod autka ) więc :

kompletny rozrząd wymieniony z pompą wody i wszystkimi rolkami + przeróbka imbusa , reszta bez zmian i teraz chodzi ok, koszty duże ale od teraz mam nadzieje jazda bezawaryjna.

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:21 ----------

a czemu nie widac mojego autka w podpisie tylko jakieś znaczki :whistling:

Opublikowano

a czemu nie widac mojego autka w podpisie tylko jakieś znaczki :whistling:

Wszystko trzeba pozmieniać, kody itd.

Na samej górze masz ustawienia po prawej a później edycja profilu po lewej w tabelce niżej.

Opublikowano

ale jak pozmieniać?

Opublikowano
ale jak pozmieniać?

Siedzę nad tym.

beztytuuwfl.jpg

Jak by ktoś szukał.

Opublikowano
  • Autor

Boseronek zmienilem Ci podpis :) Może byc ?

Opublikowano

Trzeba zrobić pierwszy post z info o spotach jak było wcześniej, ogólnie dużo nas czeka ogarniania tego ale wszystko powolutku :dancing:

Patrzcie jak wygląda mój temat http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?11309-B5-ABC-Fele-19-quot-Led-%A6ciema-szyb-i-inne-duperele-P

:dziura:

Cuber zmniejsz mi wysokość tych fotek jak będziesz miał czas bo nie widzę kodów z wysokością i szerokością tylko same fotki:eusathink:

Opublikowano
Boseronek zmienilem Ci podpis :) Może byc ?

No no, widzę nowe opcje dla modów się pojawiły :)

Opublikowano
  • Autor

Pablo a sam nie możesz zmniejszych ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.