Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie łam się

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano

Radeks, karcher i jedziesz

Opublikowano
a mi sie znowu auto jeb*e :banan:

zaczynam juz miec dosc tego auta :whistling:

Popieram, B5 to padaka... Dobre jedynie na niedzielne wypady :whistling:

Ja mam b5 i nie narzekam

Opublikowano

Niech to on napisze w Battalionie B5 :naughty:

Opublikowano

wracam do tematu

żubr żubra

cubr cubra

cuber cubera

a ze na drwala mówili Cubra to dla marketingu i bardziej umowne niz poprawne :decayed:

Wąski widziałem Twoją furmanke w Wieliczce dzisiaj..... fanie dawali :thumbup1:

Opublikowano

Panowie, a nie wiecie moze dlaczego tam sie leje ten olej?

Co to za uszczelka mogla pójść?

Jedni mowia ze od pokrywy zaworow, inni ze uszczelka pod glowica a ja sie nie znam :confused4:

Opublikowano

jak miałem b5 to też mi sie w tym miejscu lało, generalnie b5 tak mają zwłaszcza diesle , juz nie trzyma kompresji olej wywalała do góry taki urok.... co by nie mówić b5 to juz wiekowe samochody

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:52 ----------

Grucha Twojego bolidu nie porównywałbym z dieslami 1.9 :naughty: zupełnie inna bajka

Opublikowano

wiem, wiem, zdaje sobie z tego sprawe tylko ze chcialbym wiedziec co to moze byc bo nie wiem na jakie koszta sie nastawic :sad:

Opublikowano
  • Autor

Panowie potrzebuje kupić Karcher-a ktoś coś ma co moze polecić ? Jakiej wydajnosci szukac najlepiej ? Oczywiscie myjka do mycia Audicy :) Czasem do rowerow heheh

Opublikowano
Panowie potrzebuje kupić Karcher-a ktoś coś ma co moze polecić ? Jakiej wydajnosci szukac najlepiej ? Oczywiscie myjka do mycia Audicy :) Czasem do rowerow heheh

Najtańszą, bo do mycia, a raczej dobrego opłukania jest wystarczająca. Mój staruszek ma najniższy swego czasu model karchera już 10 lat i daje radę. Auto, rowery, kostka brukowa, narzędzia, itd...

Tyle że minusem jest to że teraz te najtańsze karchery jakością są gorsze niż niefirmówki z chin :/

Jak już musi być karcher to kup z mosiężną (nie plastikową) dyszą.

A ze swojej strony mogę Ci polecić Stihl-a :)

Mam najtańszy ich odkurzacz i wszystkie karchery w tej klasie cenowej jakością, wykonaniem i trwałością mogą się schować.

Opublikowano
Opublikowano

:hi:Miłego dnia

---------- Post added at 08:15 ---------- Previous post was at 08:12 ----------

wracam do tematu

:decayed:

Wąski widziałem Twoją furmanke w Wieliczce dzisiaj..... fanie dawali :thumbup1:

wiem że dzwoniłeś ale nie miałem jak odwonić :kwasny:

Opublikowano

Na letnich lecicie do BT? U mnie teraz pada deszcz ze śniegiem:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Na letnich lecicie do BT? U mnie teraz pada deszcz ze śniegiem:whistling:

Ja raczej tak patrząc ze od końca tygodnia temperatura ma byc pod 15 stopni, szkoda zimówek :D

Opublikowano

Muszę wziąć poprawkę na to, że jak będzie temperatura poniżej 0*C to podjazd pod Stasindę będzie "śliski" :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Muszę wziąć poprawkę na to, że jak będzie temperatura poniżej 0*C to podjazd pod Stasindę będzie "śliski" :naughty:

Ja tam na to nei patrzę :whistling:

Opublikowano
:quattro: + dzień wcześniej jesteś:>?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.