Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oki spoko loko ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znając Cubra i wiedząc że ma tam znajomą można śmiało zakładać że jak juz będzie płacił to zapewne w okolicach połowy tej ceny hehe

chyba Cubera:wink: bez urazy.. ostatnio poruszaliśmy odmianę "Cuber":naughty:

Poruszajcie Sobie co chcecie, My doskonale wiemy jak mówić :naughty:

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:44 ----------

A MNIE Cubera w ogole nie pasuje i ja dalej bede mowil CUBRA :)

Dokładnie :)

Reasumując po prostu stara gwardia tak na niego mówi i tak już zostało :kox:

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:40 ----------

Panowie przypominam że zlot za tydzień. Przy okazji możecie również za niego zapłacić :) Znaczy się, już by wypadało ;)

jarko właśnie poleciał przelew za resztę zlotu :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Reasumując po prostu stara gwardia tak na niego mówi i tak już zostało :kox:

Oprócz Ciebie :wink:

Opublikowano

Reasumując po prostu stara gwardia tak na niego mówi i tak już zostało :kox:

Oprócz Ciebie :wink:

Jak to nie jak ostatnio napisałem Cubra i od tego się zaczęła ta cała dyskusja przecież :grin:

Opublikowano

Arsenal :kox:

Opublikowano

Reasumując po prostu stara gwardia tak na niego mówi i tak już zostało :kox:

W wojsku nie byłem, za Wisłą tym bardziej... Żadnym gwardyjnym tu nie jestem :decayed:

Opublikowano

reasumując spór językowy :

pisze sie Cubera

a mówi sie Cubra

:naughty:i już

i ja Gwardyjny popieram

Opublikowano

W wojsku nie byłem, za Wisłą tym bardziej... Żadnym gwardyjnym tu nie jestem :decayed:

:decayed:

Opublikowano

Witam Panów! :hi:

Szybkie pytanko, czy ktoś ma lub jest w stanie załatwić jakąś zniżkę do Apartu? Nawet 10% byłoby dobre;) Wszelka pomoc w tym temacie mile widziana:wink:

Opublikowano
Witam Panów! :hi:

Szybkie pytanko, czy ktoś ma lub jest w stanie załatwić jakąś zniżkę do Apartu? Nawet 10% byłoby dobre;) Wszelka pomoc w tym temacie mile widziana:wink:

Jeżeli Apart jest w cerfie na zakopiańskiej to coś by się dało.

Opublikowano
  • Autor
Witam Panów! :hi:

Szybkie pytanko, czy ktoś ma lub jest w stanie załatwić jakąś zniżkę do Apartu? Nawet 10% byłoby dobre;) Wszelka pomoc w tym temacie mile widziana:wink:

info na GG

Opublikowano
Witam Panów! :hi:

Szybkie pytanko, czy ktoś ma lub jest w stanie załatwić jakąś zniżkę do Apartu? Nawet 10% byłoby dobre;) Wszelka pomoc w tym temacie mile widziana:wink:

w gal krak coś by się znalazło :wink:

Opublikowano

no to zdrowie :drinks::naughty: a tak bez okazji

Opublikowano
no to zdrowie :drinks::naughty: a tak bez okazji

:naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Ale cisza:whistling:

:hi:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:siema:

Cuber jak sie coś dowiesz to daj znać na PW !!!

Opublikowano

:hi: miłego

---------- Post added at 15:18 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

Fantowski i co z turbiną ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.