Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

ruks dzięki wielkie :drinks:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:siema:

ruks dzięki wielkie :drinks:

Skoro działa to się cieszę :banan:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:Karol dzięki za druta :naughty:

Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

nie matu nikogo z grodu kraka ?

Opublikowano

nie matu

Opublikowano

Nie matu nieste ty

Opublikowano
nie matu

Dzięki że zadzwoniłeś dziś do mnie :thumbup1: Fajny jesteś :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Transit kiedy losowanie tego totka jest ?

Opublikowano

Wczoraj o 22-giej było... Ale z góry Ci powiem, że na pewno nie trafiłeś szóstki (z resztą nikt nie trafił), bo na jutro kumulacja sięga 40 milionów!! Jak chcesz sprawdzić liczby, to na www.lotto.pl

A tak przy okazji - wyjaśnisz mi dlaczego nie mogę umieszczać nowych tematów w dziale SPRZEDAM AUTO?? Bo chciałem wystawić swoją na sprzedaż i okazuje się że nie mam uprawnień do zakładania tematów :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Przeczytaj regulamin to bedziesz wiedział ;)

Opublikowano

Sto postów :facepalm: To może ty jako moderator, czyli osoba o podwyższonym zaufaniu społecznym wystawisz moje auto w moim imieniu?? Bo przy obecnym sposobie naliczania postów uprawnienia zyskam za dziesięć tysięcy lat :wallbash:

---------- Post added at 23:50 ---------- Previous post was at 23:46 ----------

Albo może podasz mi działy, w których posty są naliczane żebym wszędzie gdzie tylko moge wkleił regułke: "w tym temacie nie mam nic do powiedzenia a piszę tylko dlatego że muszę zdobyć sto postów żeby zamieścić swoje ogłoszenie w dziale SPRZEDAM AUTO"

Opublikowano
  • Autor

w sumie moge zamiescić ale pełna historia auta musi byc ;) co by później na mnie ujów nie iweszali jak coś ;)

Opublikowano

Historie auta znam od początku lipca 2010r, bo wtedy ją kupiłem. Oto mój powitalny wątek, tam też znajdują się zdjęcia: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?126944-B5-AFN-Moja-pierwsza-Audiczka

Od tego czasu miałem jedną kolizje (zdjęcia do wglądu dla potencjalnego nabywcy) i dwie ryski parkingowe (usunięte przy okazji kolizji). Auto zakupione na niemieckich blachach z przebiegiem 237 tkm. Ja jestem pierwszym właścicielem w Polsce. Obecny przebieg 255 tkm sądząc po wyglądzie wnętrza jest oryginalny. Z autem nigdy nie miałem żadnego problemu mechanicznego (oprócz króćca którego wymienił prawdziwy mechanik, bo druciarze chcieli naciągnąć mnie na uszczelke pod głowicą).

numer VIN mogę podać Ci na PW jeśli będzie taka potrzeba.

---------- Post added at 00:15 ---------- Previous post was at 00:14 ----------

Coś jeszcze powinienem dopisać?? :eusathink:

---------- Post added at 00:16 ---------- Previous post was at 00:15 ----------

Aha... Cena jaka mnie interesuje to 17 tys do negocjacji...

---------- Post added at 00:22 ---------- Previous post was at 00:16 ----------

Jeszcze jedno... Chciałbym nią na Zlot do BT pojechać i zaraz po tej imprezie sprzedać.

A tymczasem idę spać. Jutro po pracy podam Ci reszte informacji jeśli będzie taka potrzeba.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.