Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie:facepalm:

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

pablo a niespodzianka i jaka? Daj znać na pw.

Przyjedź w końcu na spota to zobaczysz :wink4:

Przygotowuje się niespodzianka powoli => http://up.liga.ir/images/6m7ux4qi4c6tyn7dvp1x.swf

:kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak tam obżarciuchy brzuchy rosną ? bo mój tak,

powiem Wam ze ja tez mam jeden kluczyk, takie auto kupiłem z jednym i nawet nie myśle co by było gdybym zgubił .......

a dorobienie kluczyka to od 600zł w góre więc troche drogo.

Opublikowano

Boseron nie wiem skad cena,a ale w kluczyku 300zl

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

A zrobienie potem zamkow, stacyjki to 8000zl

Opublikowano

pablo wszystkiego naj..... sto lat :banan:

Opublikowano
jak tam obżarciuchy brzuchy rosną ? bo mój tak,

To nie te święta Łukaszu od objadania sie... :whistling:

Opublikowano

:hi:PABLO Najlepszego

Opublikowano

Witka Krakowiaki :) szybkie pytanie... jedziemy na spontana z kumplami do Kraka.... gdzie zostawić samochód w miare blisko rynku wawelu ?

Opublikowano

wklep sobie w google mapach ulica Smocza

parkometry tam sa ale stajesz przy samiutkim wawelu :wink:

Opublikowano

Pancie oddam tanio AVUSy z s4 17cali - 5szt.

Opublikowano

Witam, fajny link o malo okna z framug nie wyskoczyły(sic!). (dobrze ze na fantazji jestem hihi)

Panowie czy na WASZ spot może przyturlać się świeżak ?

Opublikowano
Boseron nie wiem skad cena,a ale w kluczyku 300zl

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

A zrobienie potem zamkow, stacyjki to 8000zl

o f*ck nie wiedziałem ze to taki drogi interes, chodziło mi o cene kluczyka zaprogramowanego juz pod samochód ale widze ze strasznie drogi interes.

jak tam po świętach bo ja juz w racy siedze i zbijam kalorie hehe...

Jarko ja wiem ze przed tymi Swiętami sie pości ale juz od niedzieli to chyba mozna było na full podjadać.....

Opublikowano
Witam, fajny link o malo okna z framug nie wyskoczyły(sic!). (dobrze ze na fantazji jestem hihi)

Panowie czy na WASZ spot może przyturlać się świeżak ?

na pewno jesteś mile widziany ale się też przywitaj w odpowiednim dziale.:naughty:

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za życzenia :notworthy:

Opublikowano
Witam, fajny link o malo okna z framug nie wyskoczyły(sic!). (dobrze ze na fantazji jestem hihi)

Panowie czy na WASZ spot może przyturlać się świeżak ?

Kubełek KFC - zapraszamy serdecznie :naughty:

Opublikowano
Witam, fajny link o malo okna z framug nie wyskoczyły(sic!). (dobrze ze na fantazji jestem hihi)

Panowie czy na WASZ spot może przyturlać się świeżak ?

Oczywiście zapraszamy i oprócz tego co jarko napisał dodam że przywitaj się w newbie bo nie masz ani jednego posta :decayed:

Opublikowano
Pancie oddam tanio AVUSy z s4 17cali - 5szt.

To te co widać na foto w podpisie?

Opublikowano
  • Autor

Siemka All po kilku wolnych dniach hehehe :hi:

ps. Pablo najlepszego.........

Opublikowano
Dziękuje wszystkim za życzenia :notworthy:

Pablo wszystkiego najlepszego :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wąski Najlepszego z okazji nastych urodzin :)

Opublikowano
Pancie oddam tanio AVUSy z s4 17cali - 5szt.

ja chętnie przyjmę jak nie masz co z nimi zrobić :wink:

---------- Post added at 09:24 ---------- Previous post was at 09:23 ----------

Wąski Najlepszego z okazji nastych urodzin :)

dziękuję

---------- Post added at 09:28 ---------- Previous post was at 09:24 ----------

Boseron nie wiem skad cena,a ale w kluczyku 300zl

---------- Post added at 02:18 ---------- Previous post was at 02:18 ----------

A zrobienie potem zamków, stacyjki to 8000zl

300 u Józka.Jeśli macie AC i teraz dorobicie kluczyli a potem nie daj boże wam coś się przydarzy nie wypłacą odszkodowania.Zawsze trzeba zgłaszać że ma się 1 oryginalny kluczyk a drugi dorobiony.Ja raz zgubiłem jedyny kluczyk.Byłem na nartach w górach i cały koszt nowych kluczyków w Golfie kosztował mnie 7 tyć !!!laweta kluczyki zegary i robota !!!tak że jeśli ktoś ma jeden polecam dorobić szybciutko :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.