Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze raz dzięki :decayed:

---------- Post added at 10:45 ---------- Previous post was at 10:43 ----------

Pablo wszystkiego najlepszego :wink:

Również najlepszego i co tylko sobie życzysz :wink4:

Dzień dobry :hi:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

Pablo Wszystkiego Najlepszego :) - spóźnione ale szczere

Wąski jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego :)

Chłopaki dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności :)

Opublikowano

Chopaki Wąski i Pablo Wszystkiego najlepszego przede wszystkim duzo miłości reszta sama przychodzi..... :wink:

Opublikowano

Wszystkiego NAJ Panowie :drinks:

Opublikowano

Pany potrzebuje kupic wycieraczke tylną z Q5 na allegro nie ma ani jendnej ma ktos pomysł? tylko nie pisac ze u Bełta bo tam to cena by mnie zabiła pewnie...

moja tylna odmawia posłuszeństwa ostatnio

Opublikowano

:bry:

Pany potrzebuje kupic wycieraczke tylną z Q5 na allegro nie ma ani jendnej ma ktos pomysł? tylko nie pisac ze u Bełta bo tam to cena by mnie zabiła pewnie...

moja tylna odmawia posłuszeństwa ostatnio

http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&order=p&p=2&sg=0&string=wycieraczka+tyl+audi+a4

Ostatnie 5 pozycji powinno pasować. Jeden jest nawet z Libiąża więc można pojechać i sprawdzić :hi:

Opublikowano

Mariusz ale mnie chodziło o samo ramie a Ty mi wyszukałeś silniczki i pióra a najbardziej interesuje mnie ramie mocujące :kwasny:

Opublikowano

:bry:

Wszystkiego najlepszego jubilaci :drunk:

Opublikowano
Mariusz ale mnie chodziło o samo ramie a Ty mi wyszukałeś silniczki i pióra a najbardziej interesuje mnie ramie mocujące :kwasny:

Ciekawe co takiego Ci się w ramieniu wycieraczki zepsuło :mysli: Na mój gust tam nie ma się co zepsuć, ale niech Ci będzie. Skoro pisałeś że "moja tylna odmawia posłuszeństwa ostatnio" to wynika że mechanizm wycieraczki się zepsuł (zatarł) a nie "samo ramie" :whistling:

Skoro jednak chcesz samo ramię to proszę: http://allegro.pl/listing.php/search?string=ramie+wycieraczki+tyl+audi+a4+b7&category=0&sg=1

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pawle, Robercie - wszystkiego dobrego z okazji urodzin:hi:

Opublikowano
Mariusz ale mnie chodziło o samo ramie a Ty mi wyszukałeś silniczki i pióra a najbardziej interesuje mnie ramie mocujące :kwasny:

Ciekawe co takiego Ci się w ramieniu wycieraczki zepsuło :mysli: Na mój gust tam nie ma się co zepsuć, ale niech Ci będzie. Skoro pisałeś że "moja tylna odmawia posłuszeństwa ostatnio" to wynika że mechanizm wycieraczki się zepsuł (zatarł) a nie "samo ramie" :whistling:

Skoro jednak chcesz samo ramię to proszę: http://allegro.pl/listing.php/search?string=ramie+wycieraczki+tyl+audi+a4+b7&category=0&sg=1

:hi:

U mnie np połamał się środek części wycieraczki w miejscu w którym ośka przekazuje ruch dla całego ramienia.

Na początku myślałem że nie działa silniczek a okazało się że ośka się rusza a ramie stoi:) - miałem wymieniać, ale jak zapaćkałem to poxipolem 2 lata temu tak działa do dzisiaj:)

Opublikowano

Wszystkiego najlepszego jubilaci :drunk:

Dołączam się do życzeń :thumbup1:

---------- Post added at 16:44 ---------- Previous post was at 16:42 ----------

Ciekawe co takiego Ci się w ramieniu wycieraczki zepsuło :mysli: Na mój gust tam nie ma się co zepsuć, ale niech Ci będzie. Skoro pisałeś że "moja tylna odmawia posłuszeństwa

Sprężyna dociskająca może niedomagać.

Opublikowano

nie,

takie:

picture.php?albumid=19116&pictureid=6949

---------- Post added at 18:45 ---------- Previous post was at 18:42 ----------

Pancie jeszcze raz 100LAT - Serdecznosci.

---------- Post added at 18:47 ---------- Previous post was at 18:45 ----------

Boseron:

http://allegro.pl/audi-q5-silniczek-silnik-wycieraczek-wycieraczki-i2238297106.html gosc ma komplet a jak nie to dzwon do klimekservice do Skawiny

Opublikowano

Panowie, jest sprawa, jesli ktos bedzie widzial ta fieste to bardzo prosze o namiary gdzie i kiedy:

b602bc56103582d6b5ac78dfb155128619208_min.jpg

Musze fraj*ra dojechac bo dzisiaj rzucil w moj samochod czyms ciezkim i mam obite nadkole, takze jesli ktos bedzie go widzial to prosze o cynk :wink:

Dzieki :smiley:

Opublikowano
Panowie, jest sprawa, jesli ktos bedzie widzial ta fieste to bardzo prosze o namiary gdzie i kiedy:

http://www.fotoload.pl/123aa62/b602bc56103582d6b5ac78dfb155128619208_min.jpg

Musze fraj*ra dojechac bo dzisiaj rzucil w moj samochod czyms ciezkim i mam obite nadkole, takze jesli ktos bedzie go widzial to prosze o cynk :wink:

Dzieki :smiley:

Dojedziemy go :decayed: a tak pozatym :hi:.Wąski Wszystkiego Najlepszego

Opublikowano

mam nadzieje :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.