Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

Dlatego ja nigdy nie dam kobiecie A4 bo mam tylko jedne kluczyki :decayed:

A Twoje 15 letnie audi jest tak za***iste że szkoda jakby się te kluczyki zgubiły :facepalm:

Jarko, święta są ;)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A Twoje 15 letnie audi jest tak za***iste że szkoda jakby się te kluczyki zgubiły :facepalm:

Zastanawiasz się co ty w ogóle piszesz bo zajechałeś tekstem jak jakiś małolat:facepalm:

6 lat temu też byś tak napisał jak kupiłem to auto???

Ja swoje auto cenie bo wiem ile włożyłem wkładu w to auto przez te lata i przynajmniej nie wygląda jak seryjne których tysiące jeździ.

Nie ważne czy ma 15, 20 czy 5 lat, wolałbym niektóre za***iście zmodzone B5tki na forum w Battalionie niż jakąś 2-3 lata młodszą w ubogiej wersji B6.

Opublikowano

A Twoje 15 letnie audi jest tak za***iste że szkoda jakby się te kluczyki zgubiły :facepalm:

Zastanawiasz się co ty w ogóle piszesz bo zajechałeś tekstem jak jakiś małolat:facepalm:

6 lat temu też byś tak napisał jak kupiłem to auto???

Ja swoje auto cenie bo wiem ile włożyłem wkładu w to auto przez te lata i przynajmniej nie wygląda jak seryjne których tysiące jeździ.

Nie ważne czy ma 15, 20 czy 5 lat, wolałbym niektóre za***iście zmodzone B5tki na forum niż jakąś 2-3 lata młodszą w ubogiej wersji B6.

Tyle wyrezałeś jak kozak, a dorobić kluczyka zapomniałeś :grin:

Opublikowano

No właśnie nigdy na to nie wpadłem:grin:

Taki kupiłem z jednym kluczykiem i taki sprzedam :takiego:

Jak usłyszałem że mam dać kilka stówek za kolejny komplet to wolałem coś nowego wymodzić i tak zawsze było:decayed:

Opublikowano

Jarko, święta są ;)

Smutne święta to i nastrój się udziela :wink:

Opublikowano

Jarko, święta są ;)

Smutne święta to i nastrój się udziela :wink:

Zlotu nam trza

Opublikowano

Jarko, święta są ;)

Smutne święta to i nastrój się udziela :wink:

Zlotu nam trza

Zdecydowanie :)

Opublikowano

Jarko, święta są ;)

Smutne święta to i nastrój się udziela :wink:

Zlotu nam trza

Zdecydowanie :)

:wink:

Opublikowano

Zems, firma Kluczyk na ul. malborskiej.

pablo a co bys zrobil jakbys zgubil ten jeden kluczyk?? Zastanawiales sie kiedys??

Opublikowano

ja miałem jeden w tamtej a czwórce i nie myślałem co bedzie kiedy go nie bedzie ...:facepalm:

Opublikowano
Zems, firma Kluczyk na ul. malborskiej.

pablo a co bys zrobil jakbys zgubil ten jeden kluczyk?? Zastanawiales sie kiedys??

Nie gubię takich rzeczy a zwłaszcza jak jest taka wielka smycz klubowa :grin:

Były by jaja jednym słowem ..

Opublikowano

tego nie wolno gubic ...to moje wiec gdzie ja tam i kluczyk

Opublikowano
:facepalm::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

Dzięki za info:) jaka kasa? a kluczyka można mieć swój czy jak?

Opublikowano

kluczyk........................... niunia moja to reszta czyja ..:wallbash::ot::question:

masz bankomat.................................................. to ci sprzedam

jak Cie stać /.....

Opublikowano

Chryste... :facepalm::doh:

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

I co znalazłeś te fotki:eusathink:

Opublikowano

nie:facepalm:

---------- Post added at 22:15 ---------- Previous post was at 22:13 ----------

pablo a niespodzianka i jaka? Daj znać na pw.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.