Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie, zajmuje się tu ktoś renowacja felg?:>

polecam CZaje Wieliczka

---------- Post dopisany at 01:08 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

Jarko w sobote mam nocke zapraszam na kawe :naughty: wziąść tą karte sim play ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z tego co się orientuje jest jednym z lepszych w tych sprawach ale jednym z droższych :P

Opublikowano
Z tego co się orientuje jest jednym z lepszych w tych sprawach ale jednym z droższych :P

A ile bierze za jedna felge - średnio?

Opublikowano
Panowie, zajmuje się tu ktoś renowacja felg?:>

DŁUGIE Bardzo terminy 16 cali 90 zł malowanie bez prostowania :wink: ale wychodzą Git

temat

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?203939-ALL-Gdzie-w-M%A3P-zregenerowa%E6-felgi

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

w końcu robią porządek z dziurami :banan:

Opublikowano

w końcu robią porządek z dziurami :banan:

W takim razie coś im nie idzie z tymi dziurami u mnie na osiedlu :polew:

Powitał w ten piękny dzień :hi::kox:

Opublikowano
Z tego co się orientuje jest jednym z lepszych w tych sprawach ale jednym z droższych :P

Gdzie masz taniej i jak bardzo taniej ? Drogo to jest w colorexie...

Robiłem felgi u Czaji, wyszło rewelacyjnie. Usługa kompleksowa - malowanie, prostowanie, uzupełnianie ubytków i wymiana. Kosztowało mnie to coś około 700zł, ale naprawdę było warto, wyszło re we la cyjnie.

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Jarko w sobote mam nocke zapraszam na kawe :naughty: wziąść tą karte sim play ?

O widzisz, zjawię się u Ciebie skoro świt :naughty: Weź kartę :)

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:16 ----------

Jarko ja Ci moge dac modem z play, nie bedzie dzialal to sobie kupiszinny prepaid, nie przesądzaj tematu...

Biore :decayed:

Opublikowano
Z tego co się orientuje jest jednym z lepszych w tych sprawach ale jednym z droższych :P

Gdzie masz taniej i jak bardzo taniej ? Drogo to jest w colorexie...

Robiłem felgi u Czaji, wyszło rewelacyjnie. Usługa kompleksowa - malowanie, prostowanie, uzupełnianie ubytków i wymiana. Kosztowało mnie to coś około 700zł, ale naprawdę było warto, wyszło re we la cyjnie.

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ----------

Jarko w sobote mam nocke zapraszam na kawe :naughty: wziąść tą karte sim play ?

O widzisz, zjawię się u Ciebie skoro świt :naughty: Weź kartę :)

Co tanie to drogie :naughty:

Opublikowano

W takim razie coś im nie idzie z tymi dziurami u mnie na osiedlu :polew:

Zgłoś to Pablo czym prędzej bo chyba im się priorytety pomyrdały :decayed:

Opublikowano

Zgłoś to Pablo czym prędzej bo chyba im się priorytety pomyrdały :decayed:

:polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany podobno macie jakis namiar na dobre uzywane oponki?

Potrzebuje nietypowy rozmiar do x5 w bardzo dobry stanie.Cena nowym poraza,a niewiadomo jak dlugo auto jeszcze bedzie.

Opublikowano
Pany podobno macie jakis namiar na dobre uzywane oponki?

Potrzebuje nietypowy rozmiar do x5 w bardzo dobry stanie.Cena nowym poraza,a niewiadomo jak dlugo auto jeszcze bedzie.

Zapewne to: http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?229252-ma%B3opolska-Opony-BISKUPICE

Opublikowano

Ooo, nawet nie wiedziałem że Robert dla nich wontek założył :grin: Dokładnie to Ci Bieniek, o których pisałem.

Opublikowano
Ooo, nawet nie wiedziałem że Robert dla nich wątek założył :grin: Dokładnie to Ci Bieniek, o których pisałem.
:naughty:

---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ----------

W takim razie coś im nie idzie z tymi dziurami u mnie na osiedlu :polew:

Zgłoś to Pablo czym prędzej bo chyba im się priorytety pomyrdały :decayed:

ja dzwonie codziennie do nich :decayed:

Opublikowano
Gdzie masz taniej i jak bardzo taniej ? Drogo to jest w colorexie...

Robiłem felgi u Czaji, wyszło rewelacyjnie. Usługa kompleksowa - malowanie, prostowanie, uzupełnianie ubytków i wymiana. Kosztowało mnie to coś około 700zł, ale naprawdę było warto, wyszło re we la cyjnie.

U niego prostowanie i wyważenie 4 kosztuje 450zł, ja za to tydzień temu płaciłem 250zł.

A Ja potrzebuje kogoś kto wyszlifuje polakieruje kawałek felgi :D

Opublikowano

ja dzwonie codziennie do nich :decayed:

W sprawie drogi osiedlowej u Pabla ? :blink:

Opublikowano

ja dzwonie codziennie do nich :decayed:

W sprawie drogi osiedlowej u Pabla ? :blink:

no tak dla naszego PABLA takie rzeczy się robi :wink: tak aby swojej A4 już nie uszkodził więcej :wink:

Pablo dzięki za sms

Opublikowano
Gdzie masz taniej i jak bardzo taniej ? Drogo to jest w colorexie...

Robiłem felgi u Czaji, wyszło rewelacyjnie. Usługa kompleksowa - malowanie, prostowanie, uzupełnianie ubytków i wymiana. Kosztowało mnie to coś około 700zł, ale naprawdę było warto, wyszło re we la cyjnie.

U niego prostowanie i wyważenie 4 kosztuje 450zł, ja za to tydzień temu płaciłem 250zł.

A Ja potrzebuje kogoś kto wyszlifuje polakieruje kawałek felgi :D

Pytałeś o malowanie, u gościa taka usługa kosztuje 90zł za sztukę. Co ma do tego cena prostowania ?

Jak masz u kogoś dać powiedzmy 40zł za wyszlifowanie i pomalowanie kawałka felgi to chyba lepiej dołożyć pare złotych i mieć profi zrobione...

Takie moje zdanie :)

Opublikowano

Kilka postów wyżej był ten link, jak do uja czytacie forum :ranting::rant::ranting:

:grin::decayed:

---------- Post dopisany at 12:19 ---------- Poprzedni post napisany at 12:15 ----------

Pablo dzięki za sms

Spoko, poleciało ponad 40 smsów:decayed:

Tylko do Cubra nie poleciało bo chyba nie ma sensu do niego wysyłać :grin:

Opublikowano

Pablo, dzięki za cynka. Jak chcesz to Ci "sprzedam" dwa dodatkowe numery do informowania. Jeden się dzisiaj wybiera na spota :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.