Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://vimeo.com/13665374

wybierze sie jeszcze ktoś ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://vimeo.com/13665374

wybierze sie jeszcze ktoś ?

kiedy to jest dokładnie?? jeśli termin pasowałby mi to mógłbym dosiąść się do Was ... :wink:

Opublikowano

http://vimeo.com/5694952

waski 1:24

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

http://vimeo.com/13665374

wybierze sie jeszcze ktoś ?

kiedy to jest dokładnie?? jeśli termin pasowałby mi to mógłbym dosiąść się do Was ... :wink:

16-19 maj

Opublikowano
http://vimeo.com/5694952

waski 1:24

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:32 ----------

http://vimeo.com/13665374

wybierze sie jeszcze ktoś ?

kiedy to jest dokładnie?? jeśli termin pasowałby mi to mógłbym dosiąść się do Was ... :wink:

16-19 maj

wyślij na pw więcej info... plan.. koszta...

termin pasuje mi :)

Opublikowano

Dzięki za spota ;) Żabie sie spodobało ;)

Jaki Quadzior cie interesuje?? Kumpel ma chinola do sprzedania - Bashan 200 lub 250 nie pamiętam 1700 zł

Opublikowano
Pany mam adres pewnej osoby i potrzebuje nazwisko.Moze ktos ogarnac taki temat??Boseron :naughty:

a ja mam tablice rejestracyjne pewnej osoby i potrzebuje adres :decayed:

a ja mam fajną prace którą lubie i nie szukam innej......

dzięki za spocika :wink:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Wąski thx :thumbup1:

Opublikowano

7ff0e4a55f36b3b2e1e32d2da6d243fe.jpg?1334778056

:kox:

Opublikowano
Dzięki za spota ;) Żabie sie spodobało ;)

Jaki Quadzior cie interesuje?? Kumpel ma chinola do sprzedania - Bashan 200 lub 250 nie pamiętam 1700 zł

coś więcej na jego temat ?

---------- Post dopisany at 08:29 ---------- Poprzedni post napisany at 08:24 ----------

w tym roku termin nie pasuje :kwasny: a za rok będzie czym pojechać :naughty: dziś gwint zakładam :whistling:

---------- Post dopisany at 08:30 ---------- Poprzedni post napisany at 08:29 ----------

tylko nie wiem czy mnie kobieta puści :naughty:

Opublikowano
Ooo, nawet nie wiedziałem że Robert dla nich wontek założył :grin: Dokładnie to Ci Bieniek, o których pisałem.

Dzwonilem, tylko nowe opony.

Opublikowano
Ooo, nawet nie wiedziałem że Robert dla nich wontek założył :grin: Dokładnie to Ci Bieniek, o których pisałem.

Dzwonilem, tylko nowe opony.

a jakich szukasz chcesz te amory ?

Opublikowano

Dzięki za spontana, frekwencja :good:

Miałem być ale mi wyskoczyło coś w ostatniej chwili :confused4:

Przy okazji :hi:choć to do mnie nie podobne bo Skodą rzadko jeżdżę:nabijasie:

Opublikowano

Smacznego :wink:

Opublikowano
http://vimeo.com/13665374

wybierze sie jeszcze ktoś ?

Ładna okolica, możnaby pojechać ale termin kiepski, zaraz po długim weekendzie trzeba coś popracować :thumbdown: Zwłaszcza że na długi weekend w planie wyjazd na zwiedzanko Ukrainy. Może ktoś się chce dołączyć?

---------- Post dopisany at 08:58 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

Chcialbym zabrac sie z grupa aut zeby nie jechac samemu bo to pierwszy taki powazniejszy wyjazd, a w dodatku ja nie spracham zbyt dobrze

Na niemieckich autostradach ciężko się zgubić, starczy dobra mapa i obserwacja numerów dróg :thumbup1: Język na drogę Ci nie potrzebny, najwyżej na miejscu. Przy czym ja jakbym miał jechać to wolałbym okolice Worthersee, nieco bliżej, ciekawszy rejon, chociaż dojazd może ciut trudniejszy.

Opublikowano

:bry:

dzięki za spota :thumbup1:

Opublikowano
:bry:

dzięki za spota :thumbup1:

proszę :wink:

Opublikowano
:bry:

dzięki za spota :thumbup1:

proszę :wink:

:decayed:

Opublikowano
Smacznego :wink:

:wink:

Opublikowano
:bry:

dzięki za spota :thumbup1:

Norbi dzięki za rajd, musimy się kiedyś jeszcze raz sprawdzić bo czuję że bym Ci odjechał powolutku a teraz widzę że masz program 160KM 380NM:decayed: Szkoda że mnie zablokowało to pieprzone seicento :bicz:

Kurde jestem dumny z mojego starego parcha :grin:

---------- Post dopisany at 11:10 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Zwłaszcza że na długi weekend w planie wyjazd na zwiedzanko Ukrainy. Może ktoś się chce dołączyć?

Jak jedziesz zwiedzać Czarnobyl to jestem chętny:decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.