Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pablo, dzięki za cynka. Jak chcesz to Ci "sprzedam" dwa dodatkowe numery do informowania. Jeden się dzisiaj wybiera na spota :wink:

Podaj na PW:wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja dzwonie codziennie do nich :decayed:

W sprawie drogi osiedlowej u Pabla ? :blink:

no tak dla naszego PABLA takie rzeczy się robi :wink: tak aby swojej A4 już nie uszkodził więcej :wink:

Racja, trzeba dbać o Naszego PABLA :naughty:

Opublikowano

Mnie to nie dotyczy...mam na lusterku powieszona plyte cd :grin:

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Pytanko za 100 punktów , potrzebuje naklejkę klubową najlepiej na wczoraj ale może być na dziś , jeśli by ktoś miał coś takiego na zbyciu i zabrał na spota byłbym wdzięczny ;)

Opublikowano
Pytanko za 100 punktów , potrzebuje naklejkę klubową najlepiej na wczoraj ale może być na dziś , jeśli by ktoś miał coś takiego na zbyciu i zabrał na spota byłbym wdzięczny ;)

Tydzień temu jedną rozdałem za free ale miałem ostatnią :/

apropo felg , w tamtym roku robiłem u Czai alu 17 stki , malowanie X 4, prostowanie X 1 , koszt 350 zł i wyszły super, powiem Wam tak ......

gość jest uczciwy bo przy mnie sprawdził wszystkie felgi i tylko jedna wymagała drobnej korekty prostowania, reszta była ok , jakby chciał to by mi powiedział ze wszystkie cztery są do prostowania a tego nie zrobił :thumbup1: i duży ma wybór jezeli chodzi o game kolorystyczną

jade na spontana :wink:

Opublikowano

Pany mam adres pewnej osoby i potrzebuje nazwisko.Moze ktos ogarnac taki temat??Boseron :naughty:

Opublikowano

Witam panów.

Orientujecie sie moze czy ktos z Krk jedzie na zlot do Rothenburga?

Opublikowano
Pany mam adres pewnej osoby i potrzebuje nazwisko.Moze ktos ogarnac taki temat??Boseron :naughty:

a ja mam tablice rejestracyjne pewnej osoby i potrzebuje adres :decayed:

Opublikowano
Witam panów.

Orientujecie sie moze czy ktos z Krk jedzie na zlot do Rothenburga?

Ja sie do Worthersee wybieram

Opublikowano

Chcialbym zabrac sie z grupa aut zeby nie jechac samemu bo to pierwszy taki powazniejszy wyjazd, a w dodatku ja nie spracham zbyt dobrze

Opublikowano
Opublikowano
Pany mam adres pewnej osoby i potrzebuje nazwisko.Moze ktos ogarnac taki temat??Boseron :naughty:

wszystko Ci załatwię a Bosenorowi nie wolno CEPIK :naughty:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Witam panów.

Orientujecie sie moze czy ktos z Krk jedzie na zlot do Rothenburga?

Ja sie do Worthersee wybieram

A mamy czym jechać :whistling: i z czym :eusathink::eusathink::eusathink:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

może ma ktoś Quada do sprzedania ?

Opublikowano
Pany mam adres pewnej osoby i potrzebuje nazwisko.Moze ktos ogarnac taki temat??Boseron :naughty:

wszystko Ci załatwię a Bosenorowi nie wolno CEPIK :naughty:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

Witam panów.

Orientujecie sie moze czy ktos z Krk jedzie na zlot do Rothenburga?

Ja sie do Worthersee wybieram

A mamy czym jechać :whistling: i z czym :eusathink::eusathink::eusathink:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:03 ----------

może ma ktoś Quada do sprzedania ?

Ja napewno pogonie S, a Ty musisz podjac wybor co z garazu wybrac ;)

Opublikowano

Ja napewno pogonie S, a Ty musisz podjac wybor co z garazu wybrac ;)

JA z całym szacunkiem nie mam w garażu WRC :wink:

Opublikowano

Wąski PW :wink:

Opublikowano

W zasadzie nie wklejam linków ale ta B7 miażdży... :slina:

Pablo, Cuber, Norbi - to ta o której mówiłem...

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?157703-B7-BKN-3-0-TDI-pakiet-czer%F1-RECARO-Listwy-S4-24-11-11r/page19

---------- Post dopisany at 22:24 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

BTW

dzięki za spocika :good:

Opublikowano
W zasadzie nie wklejam linków ale ta B7 miażdży... :slina:

Pablo, Cuber, Norbi - to ta o której mówiłem...

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?157703-B7-BKN-3-0-TDI-pakiet-czer%F1-RECARO-Listwy-S4-24-11-11r/page19

Aaa Rdzewek:kox:

Jeden z najlepszych projektów na forum :naughty:

Benki robią robotę :wink:

Dzięki za spontana, frekwencja :good:

A ja wam o tym mówiłem, looknijcie na drugą część niżej :arrow2:http://www.tvn24.pl/-1,1741848,0,1,odmlodzic-samochod-o-150-tys-km-zaden-problem,wiadomosc.html

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232638-Odm%B3odzi%E6-samoch%F3d-o-150-tys-km-quot-%AFaden-problem-quot

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.