Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:bry:

dzięki za spota :thumbup1:

Norbi dzięki za rajd, musimy się kiedyś jeszcze raz sprawdzić bo czuję że bym Ci odjechał powolutku a teraz widzę że masz program 160KM 380NM:decayed: Szkoda że mnie zablokowało to pieprzone seicento :bicz:

Kurde jestem dumny z mojego starego parcha :grin:

spoko nie ma problemu, w sumie to się lekko zdziwiłem, że nie możesz dać mi rady, gdyby nie to seicento to pewnie byś mi odjechał

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Polecam na weekend

Opublikowano
Polecam na weekend

popieram zaje***** film, nieźle się uśmiałem z tekstów Drissa :grin:

Opublikowano

i piękny dźwięk silnika :naughty:

Opublikowano

spoko nie ma problemu, w sumie to się lekko zdziwiłem, że nie możesz dać mi rady, gdyby nie to seicento to pewnie byś mi odjechał

Nie wiem ile u mnie zostało tych KM po przebiegu 263K bo nigdy go nie hamowałem a katalogowo jest 150KM i 240NM.

Po wycięciu kata dostał "kopa" :decayed:

Fakt faktem, na 16" to "rwie asfalt" :grin: nie tak jak wielki muł na 19" :decayed:

Widzieliście :arrow2:http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?232522-Czy-torrenty-nadal-bezpieczne&p=2805821&viewfull=1#post2805821

Opublikowano

Panowie ma ktoś dostęp do oryginalnych testerów np z sephory? :mysli:

Opublikowano
Zwłaszcza że na długi weekend w planie wyjazd na zwiedzanko Ukrainy. Może ktoś się chce dołączyć?

Jak jedziesz zwiedzać Czarnobyl to jestem chętny:decayed:

Tym razem raczej południe, na Czarnobyl trzeba by się lepiej przygotować :kox:

Opublikowano

Zrobimy tam spota kiedyś :decayed::decayed::decayed::polew:

Opublikowano

Powitać, dzięki za spota

w końcu się zebrałem i nie żałuje:wink:

Opublikowano

:hi:Podziękował za spota

Opublikowano
Pany mam adres pewnej osoby i potrzebuje nazwisko.Moze ktos ogarnac taki temat??Boseron :naughty:

a ja mam tablice rejestracyjne pewnej osoby i potrzebuje adres :decayed:

a ja mam fajną prace którą lubie i nie szukam innej......

dzięki za spocika :wink:

---------- Post dopisany at 23:55 ---------- Poprzedni post napisany at 23:54 ----------

Wąski thx :thumbup1:

Nie wiedziałem ze za takie cos mozna staracic robote.Nie pytał bym jak bym wiedział

Opublikowano
Powitać, dzięki za spota

w końcu się zebrałem i nie żałuje:wink:

Trafiłeś ? :naughty:

Opublikowano
Powitać, dzięki za spota

w końcu się zebrałem i nie żałuje:wink:

Trafiłeś ? :naughty:

taa... kręciłem się obok i nie widziałem:decayed:a światło nie świeciło w tym miejscu gdzie wszyscy stali :kwasny:

Opublikowano

taa... kręciłem się obok i nie widziałem:decayed:a światło nie świeciło w tym miejscu gdzie wszyscy stali :kwasny:

Dostałeś alarmowy telefon ode mnie ale już byłeś na pokładzie :grin:

Opublikowano

no to zdrowie Amigos i jest dobrze :banan:

Opublikowano
:hi: w ten ciezki dzien
Opublikowano
Panowie ma ktoś dostęp do oryginalnych testerów np z sephory? :mysli:

a co dokładnie potrzebujesz Pv

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

:hi: w ten ciezki dzien

:hi: piękny słoneczny :wink: czemu ciężki

Opublikowano
Panowie ma ktoś dostęp do oryginalnych testerów np z sephory? :mysli:

a co dokładnie potrzebujesz Pv

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

:hi: w ten ciezki dzien

:hi: piękny słoneczny :wink: czemu ciężki

a co?? handlujesz juz perfumami??

moze ZIPPO ?! :)))

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

bo siedze od 8:30 na uczelni :facepalm:

Opublikowano
Panowie ma ktoś dostęp do oryginalnych testerów np z sephory? :mysli:

a co dokładnie potrzebujesz Pv

---------- Post dopisany at 09:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

:hi: w ten ciezki dzien

:hi: piękny słoneczny :wink: czemu ciężki

a co?? handlujesz juz perfumami??

moze ZIPPO ?! :)))

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:46 ----------

bo siedze od 8:30 na uczelni :facepalm:

dorabiam :naughty: a ja w pracy

Opublikowano

Ja też w pracy.

:siema:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.