Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry:

Ale Barca dała dupsztala :rant:

Ciekawe czy nadal jestem moderowany :mysli:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Ooooo :shock3: Już nie jestem :banan:

Opublikowano

Nie jesteś.

Ale za podwójne posty jak wyżej zaraz znów zostaniesz moderowany :decayed:

:good:

Opublikowano

Za coś takiego też?? :shock3: To ja już przestaje pisać, bo nie wiadomo z której strony mi się do tyłka dobiorą :decayed:

Opublikowano
Za coś takiego też?? :shock3: To ja już przestaje pisać, bo nie wiadomo z której strony mi się do tyłka dobiorą :decayed:

Żartuję:grin::decayed:

Opublikowano

Pablo Cie zmoderuje :grin:

Opublikowano

Raczej zmodeluje :grin:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
norbi3000 chce tą Twoją kiere :wink: zamieniłbyś się oczywiście z moją dopłatą?? skoro mówiłeś że żonka ma jeździć autkiem :decayed: dla niej to pewnie bez różnicy :kox:

tak jak Ci mówiłem na spocie nie jest na sprzedaż, ale zadzwoń pod ten numer i zapytaj 791-084-847 Tomek (sprzedaje części do a4 b6 b7) powiedz, ze jestes od Norberta z BP

jak ostatnio u niego byłem to miał 2 szt

:hi:

dzwoniłem wczoraj do niego i nie powiedział że nie ma :kwasny:

miłego udanego dnia Panowie :wink:

Opublikowano

miłego dnia Panowie :wink:

ktoś mi powie że mieszkamy w mieście ?

obrazzy.jpg

---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:50 ----------

Panowie proponuję zrobić grilla jakoś na dniach .Miejscówka koło windy ko by się pisał i kiedy :whistling:

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:52 ----------

GRZEGORZU I MARKU wszystkiego najlepszego spełnienie marzeń i dużo dużo kasy .... :wink:

Opublikowano

:siema:

CUBER wszystkiego najlepszego z okazji urodzin !!!

Opublikowano

Najlepszego Marku i Grzesiu :wink:

Opublikowano
:hi:

A ty masz problemy ze snem czy co:naughty:

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

ktoś mi powie że mieszkamy w mieście ?

http://img192.imageshack.us/img192/9931/obrazzy.jpg

To jest chyba ten słynny gość który używa konia jako skuter po Krk:kox::kox::kox:

Nie dawno pokazywali go w TVN 24 :naughty:

Panowie Najlepszego!!!

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Panowie proponuję zrobić grilla jakoś na dniach .Miejscówka koło windy ko by się pisał i kiedy :whistling:

Robcio ja się piszę, kiełbasa śląska już czeka :grin:

Tylko napisz dokładne info gdzie to jest bo większość nowych nie będzie kojarzyła windy :decayed:

Opublikowano

Najlepszego Panowie :wink:

Opublikowano
miłego dnia Panowie :wink:

ktoś mi powie że mieszkamy w mieście ?

http://img192.imageshack.us/img192/9931/obrazzy.jpg

Ciekawe ile to ma koni i ile pali myślicie że ma wyciętego DPF-a ciekawe jaki wypas widzę że jest skóra

:eusathink:

Opublikowano
:hi:

A ty masz problemy ze snem czy co:naughty:

---------- Post dopisany at 11:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

ktoś mi powie że mieszkamy w mieście ?

http://img192.imageshack.us/img192/9931/obrazzy.jpg

To jest chyba ten słynny gość który używa konia jako skuter po Krk:kox::kox::kox:

Nie dawno pokazywali go w TVN 24 :naughty:

Panowie Najlepszego!!!

---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:03 ----------

Panowie proponuję zrobić grilla jakoś na dniach .Miejscówka koło windy ko by się pisał i kiedy :whistling:

Robcio ja się piszę, kiełbasa śląska już czeka :grin:

Tylko napisz dokładne info gdzie to jest bo większość nowych nie będzie kojarzyła windy :decayed:

Tylko podaj jakis termin zeby mozna bylo cos zaplanowac

Opublikowano

Was pytam o terminy i cos wybierzemy

Opublikowano

Mi raczej obojętne, podporządkuję się :wink4:

Sob, Ndz?

Jak ktoś ma słabe nerwy albo jest w czasie obiadu to nie odpalać...

http://www.liveleak.com/view?i=355_1332437606

:shock3:

Opublikowano

Ja pod windą mogę zasiąść na chwile :) Wiadomo, ten week średnio. No chyba że ktoś coś w tygodniu byłby chętny. A może jutro zamiast spota, Pablo listę ma to by Wszystkich poinformował :)

Opublikowano
Ja pod windą mogę zasiąść na chwile :) Wiadomo, ten week średnio. No chyba że ktoś coś w tygodniu byłby chętny. A może jutro zamiast spota, Pablo listę ma to by Wszystkich poinformował :)

myślę, że jest to dobra opcja aby zrobić jutro zamiast spota :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.