Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lennox, już ponosi Cię fantazja :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oj tam oj tam

pożartować nie można :wink:

---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 23:44 ----------

:drunk:

zdrówko Panowie

Opublikowano

po około 3 latach użytkowania przeze mnie passata, w końcu nastąpiła pierwsza usterka w zawieszeniu, pęknięta guma przegubu zewnętrznego :grin:, jutro jadę sobie wymienić. Jak dotąd przy 190tys całe zawieszenie ori z fabryki :decayed:

Opublikowano

Najman odklepuje za szybko i mam nadzieje ze juz sie nie pokaze w ringu pajac , chciał Burnejke zmęczyć ale dał sie wywrócić i przegrał , nic nie pokazał,

ciekawy to byłby pojedynek Burnejka Pudzianowski- dwa koksy zero kondycji hehe

Opublikowano

A w pasku to nie to samo zawieszenie co w audicach ?

Opublikowano

Lenox najlepszego :drunk:

Opublikowano

pudzian raczej by wciagnal burnejke :decayed: jakby nie patrzec troche juz cos tam trenuje pod tym katem

Opublikowano

bob_sapp_mariusz_pudzianowski_mmanews.jpg

Za 2 tygodnie to dopiero się będzie działo :kox::decayed:

K1 z Mamedem Khalidovem na czele :banan:

Opublikowano
A w pasku to nie to samo zawieszenie co w audicach ?

chyba to samo, również wielowahaczówka, a czemu pytasz?

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

A w pasku to nie to samo zawieszenie co w audicach ?

chyba to samo, również wielowahaczówka, a czemu pytasz?

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:52 ----------

też macie problemy z wysłaniem szybkiej odpowiedzi?? co chwile chce odświeżać stornę

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

też macie problemy z wysłaniem szybkiej odpowiedzi?? co chwile chce odświeżać stornę

Opublikowano

jak jak daej zamiesc.. to mi wyskakuje komunikat ze strona wymaga potwierdzenia wyjscia z niej :kox:

Opublikowano

Daj edycję i usuń nie potrzebne zdanie.

Przez chwile tak będzie póki trwają prace.

Opublikowano

edycja tez sie jebie

Opublikowano
jak jak daej zamiesc.. to mi wyskakuje komunikat ze strona wymaga potwierdzenia wyjscia z niej :kox:

Dajemy "opuść stronę" i wtedy jest tak jak byś napisał posta:decayed:

Przy edycji jak damy na "zapisz" to w tle zapisuje i najlepiej odświeżyć F5 wtedy jest gotowy post.

Opublikowano

Najlepiej to nic nie pisać :decayed:

Opublikowano

idę spać, jutro piękny dzień :decayed:

Opublikowano

Dobry jest:naughty:

Szkoda że nikt nie próbował wejść za nim do wody wtedy byśmy mieli na 100% pewność czy to nie ściema.

Śpijta dobrze :hi:

Opublikowano

:siema: Panowie

walka Najmana z Burneiką - żal.pl :facepalm:

1261089748_by_Szpadyz0r.jpg

i chyba w takim sposób należy to skomentować...

Opublikowano

panowie panowie a nie pomysleliscie ze Najman dostał kupe kasy własnie za to co zrobił, przeciez to było ukartowane, Najman jako najwieksza pikzda "MMA" dostaje wp***dol od kulturysty co z walkami ma tyle wspólnego ze oglada je moze w tv, Myslicie ze ten tuman wyszedł by na taką walke za 5zł, jak przeciez wie ze wszyscy mają na niego wylebane i sie z niego smieją. Prosta piłka ze strony polsatu, dostajesz milion złotych za to ze wyjdziesz i sie osmieszysz przez 10min. a dla najmana to i tak bez różnicy bo piz*ą pozostał, a kase dostał:grin:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:11 ----------

sam bym wyszedł z jednym czy z drugim za taką kase :wink:

---------- Post dopisany at 10:14 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

sam bym wyszedł z jednym czy z drugim za taką kase :wink:

Opublikowano

:siema:

Przynajmniej śmiesznie było podczas tej walki :decayed:

Najlepsze jak uciekał do szatni Najman to wszyscy go powstrzymywali na duchu w postaci "wy***rdalaj, wy***rdalaj" :decayed:

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

sam bym wyszedł z jednym czy z drugim za taką kase :wink:

Ok Ozi, dzwoniłem do kolegi:decayed: i ustawiłem Ci na dzisiaj walkę z Tysonem, czeka na Ciebie na rynku wieczorem:naughty:

:arrow2:http://www.sport.pl/sport-krakow/1,115715,11578874,Mike_Tyson_odwiedzi_Krakow__by_znokautowac__Tigera_.html

:arrow2:http://www.dziennikpolski24.pl/pl/sport/inne/1219809-mike-tyson-na-wawelu.html

:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.