Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:naughty::naughty::naughty:
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czyli co, jutro 20.00 grill przy windzie - moja propozycja :)

Opublikowano

W tym tygodniu to odpada w przyszłym :wink:

Opublikowano

No to niech będzie i przyszły. Tylko pogodę Robert załatw :grin:

Opublikowano

Wąski mam nadzieję że od 30.04 do 02.05 podziałamy coś z furmanką ??:wink: raczej będę w krk... a dzisiaj złożyłem podanie o urlop.. :naughty:

Opublikowano
Wąski mam nadzieję że od 30.04 do 02.05 podziałamy coś z furmanką ??:wink: raczej będę w krk... a dzisiaj złożyłem podanie o urlop.. :naughty:

no tak aby z Waskim się spotkać to urlop trzeba brać :naughty:

Opublikowano
No to niech będzie i przyszły. Tylko pogodę Robert załatw :grin:

Na długi weekend ma być za***ista pogoda, nie wiem czy nie do Czwartku.

Opublikowano
Wąski mam nadzieję że od 30.04 do 02.05 podziałamy coś z furmanką ??:wink: raczej będę w krk... a dzisiaj złożyłem podanie o urlop.. :naughty:

no tak aby z Waskim się spotkać to urlop trzeba brać :naughty:

no ba :grin: jak ma być długi weekend to długi.. a nie łażenie w kratkę do pracy... :wink:

Opublikowano
Wąski mam nadzieję że od 30.04 do 02.05 podziałamy coś z furmanką ??:wink: raczej będę w krk... a dzisiaj złożyłem podanie o urlop.. :naughty:

no tak aby z Waskim się spotkać to urlop trzeba brać :naughty:

no ba :grin: jak ma być długi weekend to długi.. a nie łażenie w kratkę do pracy... :wink:

a człowiek musi :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

[quote name=

http://www.liveleak.com/view?i=355_1332437606[/url]

:shock3:

Pablo daj spokój z takim .Tyle razy Cię proszono :kwasny:

Opublikowano

ja ledwo co dostałem urlop... ale mam do wykorzystania stary więc jako tako udało się... :wink: dzwoniłeś do ASO?

Opublikowano
ja ledwo co dostałem urlop... ale mam do wykorzystania stary więc jako tako udało się... :wink: dzwoniłeś do ASO?

tak dzwoniłem tylko nie wiem czy się uda do piątku

Opublikowano

Pablo daj spokój z takim .Tyle razy Cię proszono :kwasny:

Przepraszam:embarrassed:

Opublikowano
ja ledwo co dostałem urlop... ale mam do wykorzystania stary więc jako tako udało się... :wink: dzwoniłeś do ASO?

tak dzwoniłem tylko nie wiem czy się uda do piątku

do najbliższego piątku ?? oby było na poniedziałek lub maksymalnie na środę...

Opublikowano

Słyszał ktoś o dobrym lakierniku na ul. Longinusa Podbipięty gdzieś przy Sołtysowskiej, gość podobno za***iście lakieruje:eusathink:

I bierze po 250zł za element a nie jak inni po 400zł.

Opublikowano

Cuber i Themon 100 LAT !!! Spełnienia marzeń i zadowolenia z Rodzin. Uśmiechu.

Opublikowano

Trzęsienie ziemi na forum:kox:

Zwróćcie uwagę jakie wielkie są teraz posty:decayed: albo pierwszy główny post na górze :grin:

Albo profil swój:decayed:

Opublikowano

Siema :hi:

Najlepszego Panowie :drinks:

btw,

Ma ktos dojscia na jakiejś stacji diagnostycznej? :embarrassed:

Bo wczoraj zorientowalem sie ze mam przeglad do konca tego tygodnia a mam pekniety klosz i lewy przegub do wymiany i mi nigdzie nie podbija :sad:

Pomoze ktos?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:03 ----------

Mam najpoterzniejszy silnik na forum wg profilu :decayed:

---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:04 ----------

Opublikowano

Najlepszego Panowie dużo zdrowia a reszta sama przyjdzie :good:

p.s, dziś założyłem sobie gałeczke S4 pikowaną :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.