Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Video: Jedziesz spokojnie i lądujesz na dachu - Takie rzeczy tylko w Rosji :kwasny:

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:17 ----------

umył byc to chociaż bo nikt złomu nie kupi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mówiłem mu to "nie" przyjedzie to oglądnie :grin:

Wujkowi wystawiłem, chłop 67 lat i kupił golfa RS edition z gwintem na pokładzie :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dobra... :decayed:

muszę się pochwalić nowym nabytkiem w czarnuchu Zmieniarka USB SD XCARLINK AUDI VW SEAT SKODA (2605990462) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

uruchomiłem wczoraj ten emulator zmieniarki i powiem Wam żem zadowolony :whistling:

O, potaniały :thumbup1:

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

mnie to najbardziej wku....ia jak widzi taki tirowiec w dresie i klapkach z tomexu i przepoconym tiszercie że popierdzielam lewym pasem a za mną jest pusto a on się oczywiście zabiera do wyprzedzania i robi to 5 min bo jedzie 92km/h a wyprzedza takiego co dyma 90 :kwasny:

pogadaj z Kepassą on teraz dużżżżo może powiedzieć 90 % tirowców to są ludzie :thumbdown: bez obrazy naszych kolegów z forum.

wytłumaczył mi kiedyś dlaczego tak robią chodzi o to że koleś który wyprzedza pod górę jest pusty i ma więcej MOCY od tego wyprzedzanego doładowanego a podobno w Tirach 5km robi dużą różnicę :wink: a z górki jest odwrotnie ten doładowany jedzie szybciej :wink:

Tak wiem że dla nich te +/- 2 km/h na godzinę to jak dla nas 20 ale nie potrafię zrozumieć ich ignorancji i arogancji na drodze tylko dlatego że jadą kolumbryną i hu... ich obchodzi że komuś zajechali drogę niestety Ruks nic nie trzeba uogólniać wystarczy wyjechać za naszą zachodnią granicę i się przekonasz jak tam TIR-y jeżdżą tam takiego jełopa na lewym pasie nie uświadczysz chyba że z blachami PL , RUS , UA itp. oceniam ich generalnie ale niestety trochę się kiedyś bujałem tu i tam i się ich naoglądałem po barach i zajazdach i jak kultura za stołem taka i za kierownicą a swoją frustrację wyładowywują na drodze że muszą dymać w przepoconych gaciach.

Dobry kierowca jeździ tak samo wszędzie. Tak się składa że pojeździłem sobie po europie w każdym kierunku i to za kierownicą ciężarówki i osobówki więc jakieś pojęcie mam (nawet całkiem duże :-P) Powiedz mi Fantomas czy jak osobówką ktoś zajeżdża Ci drogę to się tym przejmuje? Czy to ciężarówką czy osobówką sytuacja jest taka sama, tylko prędkości różne. Ile razy jest tak że ktoś decyduje się na wyprzedzanie osobówką a okazuje się że nie ma miejsca na schowanie się z powrotem? Ile razy w terenie zabudowanym ludzie przekraczają 50 km/h? Ile razy przekracza się prędkość w strefie zamieszkania gdzie naraża się na niebezpieczeństwo nie chronionych uczestników ruchu?

Pytania oczywiście są retoryczne gdyż znam odpowiedź :tongue4:

BTW Coś mi się zdaję że na A92 gdzie był ten wypadek jest ograniczenie do 120 km/h jak na dużej części dwu-pasowych autostrad w D.

Ruks nie wiem czy porównywanie kierowców "tira" i osobówek jest dobre, jak wezmiemy i porównamy egzaminy na kat B do C+E, to tak jak bys einsteina z małpą porównywał, niestety zdanie egzaminu na kat B to jest pikuś, a i tak sa tacy co zdają po 10 razy, do tego osobówek jest zdecydowanie wiecej, tak wiec i wiecej durniów, dziadzi, kapeluszy i niedzielnych za kierownicą, których w tirach nie ma, bo tirowcy to przeciez kierowcy zawodowi, a wiec tak jak bys porównywał Kazia z boiska pod blokiem do ronaldo, zgodze sie ze obydwie grupy są pełnoprawnymi użytkownikami dróg, ale na miłość boską kierowca 24tonowego składu powinien miec troche wiecej pod kopułą i takich rzeczy jak opisalismy wyzej po prostu nie robic, albo robic wtedy kiedy jest to bezpieczne i nie utrudni ruchu innym pojazdom. ja nie mam problemu jak jade sobie lewym i po chwili w oddali widze jak tir wyprzedza tira i musze sie shamowac, bo widze to z daleka i rozumiem bo jest to zrobione z głową, ale wyjezdzanie przed nosem bez migacza albo włączając migacz w momecie rozpoczęcia manewru to z deka przesada, nawet jak jade przepisowo 140 a tir 92 to i tak czasami mam kupe w majtach jak sie hebluje, nie wspomne tu juz o innych manewrach, a wiem co mówie bo mozesz mi wierzyć albo nie, ale przejechałem w życiu setki tyś. km. i widziałem wiele.

---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

:hi: BTW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KERCZI, no pochwal się kolegom wynikiem na hamowni :naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby te 250 kucy i 500 nitków :naughty: i ktoś mówił że BLB to syf :wink: a da się

no to piękny wynik :naughty:

Wąski PW:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250KM zrobiłeś z BLB ? nieźle ;-) Do mnie właśnie turbo, gwint i kilka innych gadżetów wlatuje ;-) W końcu to się będzie jakoś odpychać ;-) Tylko dalej nie wiem czy wsadzać ori sprzęglo czy nie zmienić na skrzynię ze sprzęgłem 240mm :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam wielką prośbe, mam oznaczenie na feldze gdzie mam letnie kapcie 6Jx15h2 ET 45 opony standart 195/65/R15 z tym ze nie mam zielonego pojecia jaki jest rozstaw śrub ( mam napewno 5 tylko co dalej :D ) :P czy 5x112 ? Czy 5x100? Czy moze inny różne strony już przewertowałem. Pomoże ktoś? I jeszcze z innej beczki czy taka felga podejdzie np do A3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam wielką prośbe, mam oznaczenie na feldze gdzie mam letnie kapcie 6Jx15h2 ET 45 opony standart 195/65/R15 z tym ze nie mam zielonego pojecia jaki jest rozstaw śrub ( mam napewno 5 tylko co dalej :D ) :P czy 5x112 ? Czy 5x100? Czy moze inny różne strony już przewertowałem. Pomoże ktoś? I jeszcze z innej beczki czy taka felga podejdzie np do A3 ?

Kolego ułóż trochę swoją chaotyczną wypowiedź...może zacznij od tego jakie masz autko...jeśli A4 to masz 5x112 jezli A3 to masz 5x100...a poza tym na wujku GOOGLE...masz od groma informacji...tylko wystarczy poszukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Jeden z powodów dla których wolę iPhona od Galaxy S III :jerk:

iPhone 5 niszczy Galaxy S III w teście wytrzymałości - Onet Technowinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250KM zrobiłeś z BLB ? nieźle ;-) Do mnie właśnie turbo, gwint i kilka innych gadżetów wlatuje ;-) W końcu to się będzie jakoś odpychać ;-) Tylko dalej nie wiem czy wsadzać ori sprzęglo czy nie zmienić na skrzynię ze sprzęgłem 240mm :/

to nie BLB :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Jeden z powodów dla których wolę iPhona od Galaxy S III :jerk:

iPhone 5 niszczy Galaxy S III w teście wytrzymałości - Onet Technowinki

hmm...... nie żebym był do któregoś uprzedzony ale chyba w tym teście pomogli ajfonowi wygrać. Na pierwszej próbie ewidentnie samsung nie miał szans bo upadł centralnie na wyświetlacz a ajfon pionowo więc dziwne nie jest że takie były uszkodzenia jesli chodzi o wodę to z tego co m się wydaje to ajfon jest "nierozbieralny" więc jest pewnie dużo bardziej szczelny z racji braku montażu na "zatrzaski" więc woda ma dużo większe utrudnienia na dotarcie do wnętrza na trzeciej próbie też ewidentnie butelka uderza kantem w ekran samsunga a na ajfona spada równolegle więc wynik testu też nie jest w/g. mnie do końca uczciwy.

a poza tym nie wiem po co takie testy są robione to tak jakby testowali audi i bmw wjeżdzając w ścianę zrzucając je do morza i spuszczając betonowy blok i po hu.... jak i tak ktoś któreś wybierze z racji lepszego silnika czy prowadzenia jak bym potrzebował telefon którym można rzucać i w którego można rzucać to na pewno nie wywaliłbym tyle kasy po to żeby robić wrażenie że mi wypadł z kieszeni i się szybka nie rozbiła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Jeden z powodów dla których wolę iPhona od Galaxy S III :jerk:

iPhone 5 niszczy Galaxy S III w teście wytrzymałości - Onet Technowinki

:grin:

Oczywiście Transint zapłać i się lansuj ogryzkiem za 3500zł :decayed:

A serio to:

W teście wyraźnie widać że robiony pod iPhone'a :whistling:

Czemu nie pokażesz sławnego porównania 4S vs S3 co:naughty: Tam 4S rozpadał się w wielu testach na drobny mak zwłaszcza szkło z tyłu które nie kosztuje 50zł jak klapka w S3 którą możesz w 5 sekund wymienić.

W iPhone 5 poprawili znacznie obudowę i już nie ma z tyłu szkła ale za to jest materiał który się strasznie rysuje.

Wadą jest wyświetlacz który składa się z 2 części i tylko rozbij którąś część to musisz cały wymieniać a koszty są chore..

Teraz z 2 sklejonych ze sobą, wcześniej był lcd jako jedna część osobna i druga sklejona szkiełko + dotyk i tak ma samsung dalej, teraz jest szkiełko+lcd z dotykiem sklejone.

Jest lżejszy bo nie ma szkła z tyłu, ale nie szczelniejszy.

Generalnie ludzie są rozczarowani nowym srajfonem, osoby które mają 4S nie przesiadają się na nowszy model bo nic nowego nie pokazali.

Będę miał po niedzieli pierwsze egzemplarze to się przetestuje 5kę.

Za to plus taki że można kupić w licytacji za 1200zł 4S tak jak dzisiaj kumpel wychaczył w bardzo dobrym stanie.

Takie testy są uja warte jednym słowem.

http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/strefa-smiechu-5/index498.html#post3045546

Prze c*paa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze reprezentacji w TVP | Mundial 2014 - Mistrzostwa Świata w Brazylii

podobno gdyby polsat przeją to bysmy mieli mecze w PPV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam wielką prośbe, mam oznaczenie na feldze gdzie mam letnie kapcie 6Jx15h2 ET 45 opony standart 195/65/R15 z tym ze nie mam zielonego pojecia jaki jest rozstaw śrub ( mam napewno 5 tylko co dalej :D ) :P czy 5x112 ? Czy 5x100? Czy moze inny różne strony już przewertowałem. Pomoże ktoś? I jeszcze z innej beczki czy taka felga podejdzie np do A3 ?

Kolego ułóż trochę swoją chaotyczną wypowiedź...może zacznij od tego jakie masz autko...jeśli A4 to masz 5x112 jezli A3 to masz 5x100...a poza tym na wujku GOOGLE...masz od groma informacji...tylko wystarczy poszukać...

W A3 8P masz 5*112..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: miłego dnia dziś odbieram B2 :decayed:

kolega kupił nowe A8 long 3,0 7 biegów i powiem wam że silnik i skrzynia robią robotę jak na 240 kucy ta nowa skrzynia jest mega :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...