Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Powinienem być, wyślij mi namiary na koma bo dopiero eska zauwazylem:)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany at 00:48 ---------- Poprzedni post napisany at 00:42 ----------

Żeby nie było że obeszło się bez spota na galerii w polarze klubowym :)

http://pics.tinypic.pl/i/00217/iyd6i1o8prhx.jpg

Była też kreska po Niebieskim :)

http://pics.tinypic.pl/i/00217/5xq34tms0jd1.jpg

i było też rezanko :)

http://pics.tinypic.pl/i/00217/2wv51b6k51u9.jpg

i na końcu ucieczka z galerii przed goniącym nas ochroniarzem :)

http://pics.tinypic.pl/i/00217/2f39v3uki4ng.jpg

Fotki super i nawet poziom się zgadza :-) ;-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie zrobiłem ksiązki bo ze tak powiem nie chciało mi sie na zewnątrz wychodzić jak widziałem temperature :kwasny: ale dojde do tego, narazie rezam kable :decayed:

Opublikowano
nie zrobiłem ksiązki bo ze tak powiem nie chciało mi sie na zewnątrz wychodzić jak widziałem temperature :kwasny: ale dojde do tego, narazie rezam kable :decayed:

Najlepsze było jak KERCZI mówił do Twojej N95 zamiast do mikrofonu BT :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 02:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:08 ----------

374322_234236076644994_531155882_n.jpg

Kiedyś gdzieś jak się elita zjechała :grin:

Opublikowano

Dlaczego Mikołaj nie wyrezał mi WEBASTO???:facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Dlaczego Mikołaj nie wyrezał mi WEBASTO???:facepalm:

dokładnie :kwasny:

Opublikowano

:siema:

A mi quattro :kwasny:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie to co jest dzis gdzieś jakieś picie wódki :naughty:

Opublikowano
:siema:

A mi quattro :kwasny:

:decayed:

a Ty nie miałeś Q ?

Opublikowano
Panowie to co jest dzis gdzieś jakieś picie wódki :naughty:

Ty wiesz gdzie jest :naughty:

---------- Post dopisany at 12:20 ---------- Poprzedni post napisany at 12:18 ----------

a Ty nie miałeś Q ?

Czy miałem?

Nie wiem może w poprzednim aucie jakim był czerwony diabeł maluch był napęd quattro ale chyba było na tył.

:grin::grin::grin:

Opublikowano

oj w sensie żę w tym nie masz Q ?

Opublikowano
oj w sensie żę w tym nie masz Q ?

Nie mam q..

A co myślałeś że mam?:naughty:

Opublikowano

all the time ;-)

Opublikowano

553585_128196593995780_1385627014_n.jpg

S6 C7 4.0V8 Bi-Turbo w trybie eco potrafi spalać tyle co diesel :))

Opublikowano

przy 16km/h może i tyle spalił w trasie ;-)

Opublikowano

Przy spokojnej jeździe.

Opublikowano

tylko jak mozna spokojnie jezdzic 4.0 Bi-T ? ;-)

Opublikowano
tylko jak mozna spokojnie jezdzic 4.0 Bi-T ? ;-)

Wtedy gdy jesteś na gazie :polew:

b6c644810e8503ce275e0b20130f2853.gif?1354952316

Opublikowano
Panowie to co jest dzis gdzieś jakieś picie wódki :naughty:

więc tak na obecną chwile jest chętnych i obecnych :

1.Boseron- w końcu to moje mieszkanie :decayed:

2.Transit - zawsze sie wyłamuje wiec dziś najwięcej stawia :wink:

3.Pablo- nie zapomnij padów i gier dla mnie :naughty:

4.Dante- na czworakach wróci da rade bo ma blisko :grin:

5.Maciek- kolega ze studiów fajny kolo

6.kolega maćka spoko gość

7.Fantowski koło 21 jak wróci z Raciborza sie melduje

8. Lenox - jak wykapie Małą :wink:

tak że kto ma ochote zapraszam..... adres podaje zainteresowanym na PW lub tel. :wink:

Opublikowano

:polew:

:good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.