Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Jedzie pięciu Niemców do Włoch i na granicy zatrzymuje ich celnik.

- Przepraszam, ja nie mogę Panów wpuścić

- Dlaczego?

- Bo jadą Panowie Audi Quattro, a jest Was pięciu

- Panie, to jakiś absurd, to tylko nazwa samochodu

- Nie, to niemożliwe, Panów jest pięciu, a tutaj jest wyraźnie napisane Quattro, nie mogę Panów wpuścić.

- Chcielibyśmy w takim razie rozmawiać z przełożonym

- Niemożliwe, jest zajęty

- A co robi?

- Rozmawia z dwoma facetami we Fiacie Uno.

:wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Jedzie pięciu Niemców do Włoch i na granicy zatrzymuje ich celnik.

- Przepraszam, ja nie mogę Panów wpuścić

- Dlaczego?

- Bo jadą Panowie Audi Quattro, a jest Was pięciu

- Panie, to jakiś absurd, to tylko nazwa samochodu

- Nie, to niemożliwe, Panów jest pięciu, a tutaj jest wyraźnie napisane Quattro, nie mogę Panów wpuścić.

- Chcielibyśmy w takim razie rozmawiać z przełożonym

- Niemożliwe, jest zajęty

- A co robi?

- Rozmawia z dwoma facetami we Fiacie Uno.

:wink:

Na to wychodzi że trzeba sobie kupić Fiat Seicento :grin:

:bry: Ale mam kaca giganta :heat::piroman:

Opublikowano

:bry: Ale mam kaca giganta :heat::piroman:

Podobno do 7:00 z D4NTE cisnęliście w Fifę :kox:

Opublikowano

Powitać w ta pięknie skacowaną niedzielę :-) hehe fifa nas z Transitem rano troszkę wciągła:-P. Dzięki Panowie za imprezę w doborowym towarzystwie

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

powitać :)

dzięki za Towarzystwo jak zawsze było :thumbup1: Dante, Transit macie zdrowie , walka do białego rana :wink: fajnie było

Mario u mnie kaca nie ma i myśle ze to dlatego ze nie pale od 2 tygodni :wink:

Opublikowano

Dobrze było, ja z Cubrem zagraliśmy kilka dobrych meczów :kox:

Opublikowano

graliście i graliście:kox: dobrze było bo alkoholu było w sam raz, nie za dużo i nie za mało

Opublikowano
graliście i graliście:kox: dobrze było bo alkoholu było w sam raz, nie za dużo i nie za mało

Dokladnie;-) było dobrze i trzeba to będzie powtórzyć jeszcze. Co najważniejsze bez żadnych strat na mieszkaniu. A kolega Balon nawet grzeczny był :-P

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

tu jest filmik nagrany przeze mnie z tej kamerki za 94zł w rozdz. 1280/720

Jak za taką kasę to jest bardzo dobrze

Opublikowano

Co ty masz kościół pod domem:grin:

Opublikowano

jakość nagrania ekstra, myślę że za ta kasę warta zakupu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Za takie pieniądze to nie ma co narzekać, jest dobrze.

Opublikowano
:hi:

Jedzie pięciu Niemców do Włoch i na granicy zatrzymuje ich celnik.

- Przepraszam, ja nie mogę Panów wpuścić

- Dlaczego?

- Bo jadą Panowie Audi Quattro, a jest Was pięciu

- Panie, to jakiś absurd, to tylko nazwa samochodu

- Nie, to niemożliwe, Panów jest pięciu, a tutaj jest wyraźnie napisane Quattro, nie mogę Panów wpuścić.

- Chcielibyśmy w takim razie rozmawiać z przełożonym

- Niemożliwe, jest zajęty

- A co robi?

- Rozmawia z dwoma facetami we Fiacie Uno.

:wink:

Na to wychodzi że trzeba sobie kupić Fiat Seicento :grin:

Mam do sprzedania jakbyś chciał :wink:

Opublikowano
Opublikowano

ja uzywam Nexusa 7 i smialo Ci go polecam.

Procek 4-ro rdzeniowy Tegra3 1.2Ghz

Procesor graficzny Nvidia

1GB ramu

Bezapelacyjnie najlepsze wsparcie systemowe (w koncu to tablet googla.. jedni sie zachwycaja andkiem 4.0.3 a na Nexusa juz jest 4.2.1 od tygodnia)

Gry i inne aplikacje smigaja elegancko. Reszte do poczytania w necie.

I oczywiscie zalezy do czego chcesz uzywac tabletu i ile masz kasy na ten cel, jesli net + poczta to nawet i zwykly chinol za 3 stowki wystarczy.

Opublikowano

a co sądzisz o tym co podałem, potrzebny dla Żony, tak jak pisałeś net+poczta, żadne gry. No i najważniejsze chce 10 cali, nie 7 żeby było coś widać

Opublikowano

ja bym na Twoim miejscu szukal czegos z Cortexem A9, bo z tego co widze to tam jest A8, ale do tej kwoty nie ma co wybrzydzac. Do neta wystarczy :wink:

---------- Post dopisany at 20:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:00 ----------

i nie przesadzajmy ze na 7 cali nic nie widac :tongue:

Opublikowano

mówisz że 7 cali da się używać? :)

Opublikowano

bez najmniejszych problemow :wink:

tylko patrz tez na rozdzielczosc, zeby to nie byl jakis 800x600 zeby pixeli nie bylo widac i zeby czcionki byly czytelne bez powiekszania

Opublikowano

chyba jednak kupię ten zestaw, ma to służyć tylko do przeglądania poczty i buszowania po necie, rozdzielczość ma dobrą i duży wyświetlacz, cena przystępna

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.