Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heheh...ale s4 b7 bym przytulil....to wszystko przez Gruszke...

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew::good:

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

1def86f36741fd34f10053fba237ce16_0.jpg

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

faktycznie czarny grill wygląda dobrze , moze i ja bym tak wymodził teraz :eusathink: tak sobie przeglądam oferty felg letnich bo pasuje wskoczyć w 18 stki na lato i nie będe ukrywał ze wybór padnie między

rs6

rs2b.jpg

rs4

8.jpg?screen

a s-line

20111022067.jpg

które Waszym zdaniem ? :naughty:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:11 ----------

aha moje 17 tki OZ z gumami sa na sprzedaż :wink:

Opublikowano

Kumpel szukał gum do Bory na 17" ale pewnie moje kupi jak ja znajde na 19" ;-)

Te z RS6 do B7 chyba średnio :/ Do B5 pasują super ;-) Ja bym u Ciebie stawiał na ver.2 ;-)

Opublikowano

tylko RS6

:)

co wiecej moge Ci wkleic fotke :)

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Jesszcze przed S-LINEem zewnętrznym i ściemą szyb

e8680435e32f176959bcaa1.1100x1100.jpg

Opublikowano
Ja bym u Ciebie stawiał na ver.2 ;-)

tez bym stawial na RS4 :wink4:

Opublikowano
tylko RS6

:)

co wiecej moge Ci wkleic fotke :)

---------- Post dopisany at 23:27 ---------- Poprzedni post napisany at 23:20 ----------

Jesszcze przed S-LINEem zewnętrznym i ściemą szyb

http://sv085.sendspace.pl/cache/img/2012/12/11/c8/e8680435e32f176959bcaa1.1100x1100.jpg

jednak nie tak źle ;-)

Opublikowano

właśnie waham sie między 1 a 2 ,

Karol nie katuj mnie fotkami bo jestem gotowy zaraz je kupić :kox: dziś wgrałem polski język do RNSa tak że pierwszy mod zaliczony hehe :wink:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

dobra ja mykam lulu bo jutro praca z rańca

Opublikowano

Tylko 1 bez dwóch zdań.

Jak by to był RS4 to wtedy 2

Opublikowano

Panowie :hi:

---------- Post dopisany at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ----------

na tych też wygląda miazga :slina:

rs4-20zoll-7dsp-2-51377.jpg

Opublikowano

tak tylko ze te co wkleiles to 20" :) - na 18" srednio bedzie wygladalo, a RS6 przez to ze sa takie masywne wygladaja o ok. cal większe.

Opublikowano

RS4 miazdza cycki :banan3:

a te z RS6 jakies takie.. zwyczajne :embarrassed:

Opublikowano

Ale to RS4 :kox:

Prze Rusek :kox:

Opublikowano

tutaj masz Siemianowe 18" RS4

zawiasik.jpg

Opublikowano

to na 18" ? boseron, to inwestuj najpierwej w gwint bo tak to śmiesznie wygląda ;-)

Opublikowano
heheh...ale s4 b7 bym przytulil....to wszystko przez Gruszke...

ta przez Gruszke ;)

Opublikowano

A bo podkrecasz ludzi i potem im głupoty po głowie chodzą

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Grucha najlepszego..... w sumie to Ci niczego nie życze bo Ty wszystko już masz :decayed:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Karol ale RS4 do srebrnego kiepsko sie prezentują a do czarnego będą kox , Ogr gwint mnie nie interesuje jezeli juz to jakieś sportowe springi HR lub Weitec or something like that , a miałem nie dokładac do tego autka nic hehe :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.