Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Grucha najlepszego..... w sumie to Ci niczego nie życze bo Ty wszystko już masz :decayed:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Karol ale RS4 do srebrnego kiepsko sie prezentują a do czarnego będą kox , Ogr gwint mnie nie interesuje jezeli juz to jakieś sportowe springi HR lub Weitec or something like that , a miałem nie dokładac do tego autka nic hehe :kwasny:

Ja naprawdę nie wiem co Wy tak plioczycie na gwint ? Przewiozę Cię kiedyś swoim to sobie zobaczysz że nie ma tragedii ;-)

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pablo, przestań bluznic :)

Opublikowano
  • Autor

siemka alll :hi:

Opublikowano

aloha :bry:

Opublikowano
heheh...ale s4 b7 bym przytulil....to wszystko przez Gruszke...

ta przez Gruszke ;)

ON tak ma :naughty:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:58 ----------

Grucha najlepszego..... w sumie to Ci niczego nie życze bo Ty wszystko już masz :decayed:

---------- Post dopisany at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany at 00:39 ----------

Karol ale RS4 do srebrnego kiepsko sie prezentują a do czarnego będą kox , Ogr gwint mnie nie interesuje jezeli juz to jakieś sportowe springi HR lub Weitec or something like that , a miałem nie dokładac do tego autka nic hehe :kwasny:

a nie chcesz CZARNYCH 18 z RS6 :whistling:

Opublikowano

Elo :hi:

Opublikowano
właśnie waham sie między 1 a 2 ,

Karol nie katuj mnie fotkami bo jestem gotowy zaraz je kupić :kox: dziś wgrałem polski język do RNSa tak że pierwszy mod zaliczony hehe :wink:

---------- Post dopisany at 23:40 ---------- Poprzedni post napisany at 23:39 ----------

dobra ja mykam lulu bo jutro praca z rańca

Boseron - jutro na spocie będziesz mógł u mnie oblookać A4 z taką felą http://94.23.217.42/zdjecia/z117/1175889/big/8.jpg?screen bo sobie założyłem do zimówek.A z pierwszego linka czyli RS 6 mam lato. Planuję się wybrac na spot jutro.

Opublikowano

Trzastek :good: ja też będę :wink:

123.jpg

Opublikowano
  • Autor

Boseronek do Ciebie to tylko i wyłacznie felga RS6 żadna inna RS4 wygląda srednio , przerabiałem to u Siebie w byłej B6 i B7 :naughty: Jak cos służę fotkami ;)

Opublikowano

Cuberos to zapodaj te foty :wink: dziś meczyk 22.30 :naughty:

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:27 ----------

Wąski jaka cena PW , i jaki stan ?

Opublikowano
  • Autor

Boseronek oto RS4 18-stka na budzie B6 ale przeca to jeden ciul ;)

5ced437620484725med.jpg

A tutaj RS6

58ae20fa2f07f036med.jpg

Opublikowano

RS6 bez dwóch zdań :)

Opublikowano
  • Autor

Faworyt jest jeden :) przynajmniej dla mnie :wink:

Opublikowano

rs6 duzo bardziej robi robote :)

Opublikowano

rs6

Opublikowano

RS6 ... ale ja i tak założyłbym AVUSy :)

Opublikowano

RS6 robi robotę :wink: a ja znowu mam upatrzone inne ale w PL ciężko dostać.. trzeba na niemry jechać :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.