Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

btw, ale ustrzeliłeś Cuber numer posta :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehehh w końcu 7 to moja ulubiona cyfra :naughty:

Opublikowano

To skoro tyle osób się zapowiada, to ja też przyjadę :wink:

Radimm - Jeśli możesz, to przywieź mi na spota film "TED". Będę zobowiązany :hi:

Opublikowano
To skoro tyle osób się zapowiada, to ja też przyjadę :wink:

Radimm - Jeśli możesz, to przywieź mi na spota film "TED". Będę zobowiązany :hi:

własnie towarzysz Fantowski pisal mi sms'a. Film dla Ciebie już wypalony na płytę :wink:

Opublikowano
To skoro tyle osób się zapowiada, to ja też przyjadę :wink:

Radimm - Jeśli możesz, to przywieź mi na spota film "TED". Będę zobowiązany :hi:

własnie towarzysz Fantowski pisal mi sms'a. Film dla Ciebie już wypalony na płytę :wink:

Serdecznie dziękuję :notworthy::notworthy::notworthy:

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

No to zbierajcie d*py, bo 19:30 już niebawem :whistling:

Opublikowano

ja będe ok.20

Opublikowano
  • Autor

Ja bede przed 20-stą ;)

Opublikowano

ja tez przed 20 , nie biore vaga bo Moja na nim pracuje teraz :kwasny:

Opublikowano

To może by zmienić nagłówek na 20:00 ?? Bo jeśli jakiś młody będzie chciał przyjechać, będzie punktualnie to nikogo nie znajdzie. Po co ma być 19:30 skoro nie jest to respektowane :whistling:

Opublikowano

to znaczy na lapku , kabel mam jak cos

Opublikowano
ja tez przed 20 , nie biore vaga bo Moja na nim pracuje teraz :kwasny:

Twoja pracuje na vagu?? To co Ona?? Mechanik?? :shock3:

Opublikowano

oj wiedziałem :naughty: lapka nie biore , wyprzedzam myśli :naughty:

Opublikowano
ja tez przed 20 , nie biore vaga bo Moja na nim pracuje teraz :kwasny:

Twoja pracuje na vagu?? To co Ona?? Mechanik?? :shock3:

mechanik_2.jpg

ze szwagierką? :decayed::naughty:

Opublikowano

ooo to to to :naughty:

Opublikowano
To może by zmienić nagłówek na 20:00 ?? Bo jeśli jakiś młody będzie chciał przyjechać, będzie punktualnie to nikogo nie znajdzie. Po co ma być 19:30 skoro nie jest to respektowane :whistling:

Ostatnio była dyskusja na spocie o tym i myślę że tak będzie lepiej dla większości by zmienić na 20:00 spoty

---------- Post dopisany at 00:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:27 ----------

:polew:

Opublikowano

Panowie , Dzięki za spota. Do zobaczenia nastepnym razem :-)

Opublikowano

Trzastek B7 robi robotę, za rok możemy pogadać :naughty:

Opublikowano

myśle że to będzie bardzo dobry film z życia wzięty :naughty:

---------- Post dopisany at 01:09 ---------- Poprzedni post napisany at 01:09 ----------

dzięki za spocika jak zwykle nice

Opublikowano
Zna się ktoś na poprawie chłodzenia laptopa?? Bo to jest paranoja z tym grzaniem już mnie strzela

Rozbierałeś go już kiedyś ?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.