Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spoko, jak ruszy to dam wam patent, albo mogę zrobić kilka sztuk, bo plan jest taki że wpinam się przed silnik krokowy od wskazówki i sterują go mikrokontrolerem, po zakończeniu bajeru połączenie wraca do fabrycznego.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co byście doradzili albo kogo polecili w kwestii założenia u mnie pilota do centralnego zamka? Jakby jeszcze do tego przerobić by pilot był w kluczyku scyzoryku to by było git.

Opublikowano

Możesz założyć u siebie kompletny alarm z centralką do zamka i dwoma scyzorykami. Ja pare lat temu zakładałem taki zestaw w A3 i kosztowało mnie to około 500 zł z montażem i docięciem grotów.

---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ----------

Koledzy czy któryś z Was nie posiada do sprzedania navi RNS-E?? Widziałem, że Kerczi oferuje swoją na forum, ale z racji dużego zainteresowania chyba ma już ona nowego właściciela. Ja mam zamiar wrzucić po świętach do siebie kosz 2DIN i początkowo myślałem o instalacji otwarzacza Concert 3, ale coraz bardziej nastawiam się na RNS-e. W swoim samochodzie mam ori navi w fisie, ale praktycznie nie mam z niej pożytku i jeszcze zmieniarka zajmuje mi miejsce w bagażniku. Spec od car-audio, który mam mi zrobić ten mod namawia mnie na zakup navi Blaupunkta i strasznie krytykuje ori RNS-e zarzucając jej kiepskie mapy itp. itd. W sumie to sam nie wiem co mam z tym fantem zrobić :(

Na alledrogo znalazłem jeden ciekawy egzemplarz:

AUDI A4 RNS-E POLSKIE MENI IDEALNY STAN PEWNIAK (2873441976) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

z tego co sie orientuje to Kerczi nie ma żadnej navi na sprzedaż bo auto sprzedał z RNSe :wink: ale ja bym na Twoim miejscu nie bawił sie w żadne nie ori radyjka

---------- Post dopisany at 13:43 ---------- Poprzedni post napisany at 13:43 ----------

zagadaj z Siemianem On ma wszystko :naughty:

Opublikowano

Boseronek nie siej plotek :)

Mam kolego navi na sprzedaż i na chwile obecną nie mam jeszcze chetnego na 100% więc jesli jestes zainteresowany powaznie to poki co temat jest otwarty.

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

i tak jak Boseron powiedział, bez znaczenia czy kupisz ode mnie czy nie, nie baw sie w inne radyjka.

p.s. RNS ma lepsze wzmocnienie niz concert wiec i dzwiek lepiej gra :)

Opublikowano

Kurcze, mam przed świętami ograniczone fundusze i zastanawiam się czy uda mi się wysupłać z budżetu parę groszy na inwestycję w samochód. Za swoją wołasz 1500 zł?? Ten koleś z allegro woła 1395 zł z przesyłką.

Hmmm... wyjeżdżam na 2 dni do DE i w trakcie podróży przemyślę sobie temat na spokojnie. Jak coś to odezwę się w środę.

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

Boseron mówił, że Kerczi nie sprzedaje RNS-e. I dlatego napisałem, że dziwne :)

Opublikowano

A to nie ta z B6 co buchnęli :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 14:00 ---------- Poprzedni post napisany at 13:59 ----------

530557_403084879771759_1420200693_n.jpg

Przejebanie się zapowiada.. :kwasny:

Opublikowano

Na kanale Orange sport, śmigają na żywo Audi R8 Le Mans series Schumachery, Vettele, Coulthardy i z innych serii na stadionie na torze równoległym.

Opublikowano

OK, jak cos to krzycz, cena ostateczna to 1450zł .Pzdr

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:26 ----------

Hahahha, Pablo bez głupich insynuacji mi tutaj :)

Moja jeszcze w samochodzie jezdzi :wink:

Opublikowano

Krumak zwracam honor, własnie dzwonił Kerczi ma na sprzedaż :wink: Karol sorry za sianie.....

Opublikowano

Boseron, proszę wprowadzać w błąd potencjalnych kupujących :tongue4:

Opublikowano
:bry::hi:
Opublikowano
6232_454649821247333_1514070559_n.jpg
Opublikowano

tydzień temu kumpela mi go opowiadała...

tak swoją drogą to :hi:

patrzyłem wczoraj na ogłoszenia B6 i B7ek... to jakaś masakra... za***iste "sline'y" na allegro są :grin::facepalm:

Opublikowano

No tak, ważne że masz znaczek S-Line to możesz śmiało napisać w aukcji że masz Eslajna :kox:

Opublikowano

Witam

Opublikowano
Co byście doradzili albo kogo polecili w kwestii założenia u mnie pilota do centralnego zamka? Jakby jeszcze do tego przerobić by pilot był w kluczyku scyzoryku to by było git.

Ja do siebie kupowałem miesiąc temu taki scyzoryk: STEROWNIK ZAMKA AUDI 80 100 A2 A3 A4 A6 A8 TT HIT (2720401012) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Od razu mogę powiedzieć, że nie warto frezować surówek z zestawu, bo są nie precyzyjne.

Nowa porządna surówka w serwisie kluczy kosztuje 10zł. Za do-frezowanie dwóch surówek z surówkami zapłaciłem w Kauflandzie na Bratysławskiej 100zł. Transponder przełożyłem. Piloty działają z dużej odległości, więc polecam zestaw. Został jeszcze trzeci kanał do klapy bagażnika na który dołożę sobie światła odprowadzające.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.