Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No i w 18 calach jest ten sam myk z każdą inną felga :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
No i w 18 calach jest ten sam myk z każdą inną felga :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

TEN BBS słabo wychodzi na zdjęciach

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:15 ----------

na mojej też wyglądało jak byto były 17 a nie 19 za bardzo ażurowe :wink:

Opublikowano

Ale w rzeczywistości robił takaaaaaa robotę że aż żal go było sprzedawać :-(

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

:hi:

potrzebuje przykleić kółka na tylną klapę... ma ktoś jakiś ciekawy patent? taśma dwustronna czy jakiś klej?

Opublikowano

a ja właśnie wróciłem z biskupińskiej, prawdopodobnie grucha od turbo mi szwankuje i dlatego przeładowuje. Orientuuje się ktoś ile może kosztować grucha z turbiny AWX?

Opublikowano

zapytaj Gruszki, On w tym siedzi

Opublikowano
zapytaj Gruszki, On w tym siedzi

powiadasz że Gruszka siedzi w gruszkach :decayed:

Opublikowano

tylko nie zasypuj gruszek w popiele i dzwon do Gruszki w sprawie gruszki do Turbo nim bedzie za pozno

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------

Kot alternatywa zamiast nart :)

Opublikowano
:hi:

potrzebuje przykleić kółka na tylną klapę... ma ktoś jakiś ciekawy patent? taśma dwustronna czy jakiś klej?

ja mam na tasmie

Opublikowano

Ty wszystko masz na tasmie, nawet głosniki masz na tasmie tyle ze dwustronnej

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

skopiowane do Kuby :)

ale ja też padłem :)

14603_461108297278739_162294108_n.jpg

Opublikowano

Panie Gruszka, poważnie siedzisz w turbosprezarkach? Jesli tak ile $ za gruche od turbo awx?

Opublikowano
zapytaj Gruszki, On w tym siedzi

:polew::polew:

---------- Post dopisany at 14:19 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

zapytaj Gruszki, On w tym siedzi

powiadasz że Gruszka siedzi w gruszkach :decayed:

150 zł

---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ----------

Panie Gruszka, poważnie siedzisz w turbosprezarkach? Jesli tak ile $ za gruche od turbo awx?

czy Ty Go widziałeś kiedyś poważnego :naughty:

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:20 ----------

:hi:

potrzebuje przykleić kółka na tylną klapę... ma ktoś jakiś ciekawy patent? taśma dwustronna czy jakiś klej?

taśma do dywanów

Opublikowano
Panie Gruszka, poważnie siedzisz w turbosprezarkach? Jesli tak ile $ za gruche od turbo awx?

Do niedawana siedziałem w turbinie ale mi się trochę urosło i teraz siedze w feldze

Opublikowano

wyczuwałem trochę ironię :grin:

Kerczisław :whip2: za wprowadzanie ludzi w błąd :decayed:

Wąski odezwę sie początkiem stycznia, bo tak jestem u nich umówiony i zobaczymy czy moją da się zreanimować, jeśli nie, to będę pisał do Ciebie

Opublikowano

Radimm no przepraszam, nie wiedziałem ze Gruszka troche urósł i siedzi teraz juz w feldze, widzałem Go w sobote i wtedy był jeszcze taki jak zawsze...

Opublikowano

I widzisz Gruszka, po coś tyle jadł, tak to byś sobie siedział w ciepłej komorze silnika, regularnie by Cie dmuchali, a teraz musisz być w feldze narażony na zimno, sól i piach :decayed:

Opublikowano

no widzisz, wczesniej tego nie załapałem, to może chodzi o to regularne dmuchanie???? :polew::polew:

Opublikowano

najwidoczniej mu się nie podobało :grin:

Opublikowano

Co wy dziś tworzycie tutaj :polew:

Opublikowano

No grucha ostro poszedł tera wchodzi w 19" odkąd jedzie na kompoście :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.