Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tym kluczykiem slavek odpalisz smaochód tez czy jak to jest nosisz dwa kluczyki jeden do odpalenia drugi do centralnego czy grot podmieniasz jak to jest

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Panowie szukam na forum ale co wątek to inna procedura, potrzebuje zakodowac drugi kluczyk do auta bo mam 2 kluczyki scyzoryki + serwisowy i ten 2 kluczyk nie działa ktoś pomoże jak to zrobić VCDS ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a tym kluczykiem slavek odpalisz smaochód tez czy jak to jest nosisz dwa kluczyki jeden do odpalenia drugi do centralnego czy grot podmieniasz jak to jest

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Panowie szukam na forum ale co wątek to inna procedura, potrzebuje zakodowac drugi kluczyk do auta bo mam 2 kluczyki scyzoryki + serwisowy i ten 2 kluczyk nie działa ktoś pomoże jak to zrobić VCDS ?

Nowy scyzoryk działa normalnie, bo rozłupałem stary zwykły kluczyk i przełożyłem ampułkę z transponderem do nowego scyzoryka.

Nowy transponder podobno da się doprogramować VAG-Commanderem, ale pewności nie mam bo jeszcze nie próbowałem.

Opublikowano
Opublikowano

Boseron tutaj masz porownanie, zreszta na Twoim samochodzie :) obydwie 19"

qsti6ce9322i.jpg

Opublikowano

przech.j ! :kox:

Opublikowano

1013KM w takim piórku :kox:

Opublikowano

na 1.4mili ok ale do jazdy po Krakowie bym się zajebał ;-)

Opublikowano

V8 :/

Opublikowano
V8 :/

Jeszcze wybrzydzasz, przejechałbyś się to byś nawet nie mówił że beee ;P

Zresztą V8 lepiej brzmi przynajmniej niż V10 ale wiadomo gorzej jedzie.

4,3-4,5s do 100km/h to już i tak bardzo dobry wynik.

Opublikowano

Pierdolnij basem synu :grin:

Pany miłego dnia! :hi:

Opublikowano
V8 :/

Jeszcze wybrzydzasz, przejechałbyś się to byś nawet nie mówił że beee ;P

Zresztą V8 lepiej brzmi przynajmniej niż V10 ale wiadomo gorzej jedzie.

4,3-4,5s do 100km/h to już i tak bardzo dobry wynik.

Tylko Pablo to jest ten sam motor co w rs4 b7, wiec po pół roku jazdy zostaje mu ok 300 koni ;)

Opublikowano

Gruszka ma ten sam motor u siebie i zostalo Mu już tylko 265

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Gruszka ma ten sam motor u siebie i zostalo Mu już tylko 265

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

chodź na śnieg

Opublikowano
Gruszka ma ten sam motor u siebie i zostalo Mu już tylko 265

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

chodź na śnieg

śniegu nie ma to przegrałeś :naughty:

Opublikowano

Panowie szukam na forum ale co wątek to inna procedura, potrzebuje zakodowac drugi kluczyk do auta bo mam 2 kluczyki scyzoryki + serwisowy i ten 2 kluczyk nie działa ktoś pomoże jak to zrobić VCDS ?

chodzi Ci tylko o zakodowanie kluczyka zeby otwieral zamek z pilota? bo jesli tak to mieszkasz gdzies niedaleko mnie wiec sie mozemy ustawic jakiego wieczora i zakodujemy.

Opublikowano

Gruszka na śniegu to Ty lezales w sobotę :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

DZIEŃ dobry :) zima zima a śniegu nima :kwasny: Kocham ten kraj za pogodę

---------- Post dopisany at 12:14 ---------- Poprzedni post napisany at 12:13 ----------

Kerczi teraz widać rs6 sprawiają wrażenie większych od bbs optycznie

Opublikowano
  • Autor

Siemka all :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.