Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

wyczuwałem trochę ironię :grin:

Kerczisław :whip2: za wprowadzanie ludzi w błąd :decayed:

Wąski odezwę sie początkiem stycznia, bo tak jestem u nich umówiony i zobaczymy czy moją da się zreanimować, jeśli nie, to będę pisał do Ciebie

nie da się :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczuwałem trochę ironię :grin:

Kerczisław :whip2: za wprowadzanie ludzi w błąd :decayed:

Wąski odezwę sie początkiem stycznia, bo tak jestem u nich umówiony i zobaczymy czy moją da się zreanimować, jeśli nie, to będę pisał do Ciebie

nie da się :kwasny:

no jeśli puszcza ciśnienie to się nie da, jest jeszcze nadzieja, że może gdzieś się przyblokowuje dźwignia może jakieś rozruszanie pomoże :eusathink: jakby nie było, będę odzywał się początkiem stycznia, gdy wrócę do Krk. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Jakby ktoś gustował w takich wynalazkach... zapraszam do zakupu.

http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index20.html#post3193605

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna piczka :kox:

Boseron będziesz malował u siebie grill w czarny mat? Czy już masz pomalowany? Bo nie pamiętam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja włąsnie wróciłęm z pracy..... takie nocki to lubie hehe

Radim no własnie sie zastanawiam bo kiedyś byłem przecuwnikiem malowania ale odkąd mam czarną strzałę zaczyna mi sie to podobać , grill ramka i blenda tablicy na czarno i będzie :kox: jak wyżej , tylko jesze pasuje wyciągnąć kierunki pomarańczowe, czeka mnie rozklejanie lamp w piekarniku hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja włąsnie wróciłęm z pracy..... takie nocki to lubie hehe

Radim no własnie sie zastanawiam bo kiedyś byłem przecuwnikiem malowania ale odkąd mam czarną strzałę zaczyna mi sie to podobać , grill ramka i blenda tablicy na czarno i będzie :kox: jak wyżej , tylko jesze pasuje wyciągnąć kierunki pomarańczowe, czeka mnie rozklejanie lamp w piekarniku hehe

ja na Twoim miejscu malowałbym bez chwili zastanawiania :wink: nawet mi nie mów o rozklejaniu lamp, bo jak sobie przypomne ile się na urwowałem przy swoich :grin: no ale teraz drugie rozklejenie będzie łatwiejsze chyba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna fota :wink:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Boseron jakie wrażenia zadowolony z zakupu czy jednak nie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna fota :wink:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Boseron jakie wrażenia zadowolony z zakupu czy jednak nie ??

A ma jakieś inne wyjście? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z punktow umowy byla informacja o poufnosci i zadowoleniu, ma wszystkim rozpowiadac ze za***iste auto i ze od teraz wszystkie auta bedzie kupowal tylko u Kercziego

p.s. no Lampy z pomaranczowym kierunkiem to kenya, dzieki Bogu ze podmienilem za wczasu

p.s.2. Boseron nie siej znowu plotek - mialeś malować na czarny polysk w kolor samochodu a nie mat !!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z punktow umowy byla informacja o poufnosci i zadowoleniu, ma wszystkim rozpowiadac ze za***iste auto i ze od teraz wszystkie auta bedzie kupowal tylko u Kercziego

p.s. no Lampy z pomaranczowym kierunkiem to kenya, dzieki Bogu ze podmienilem za wczasu

p.s.2. Boseron nie siej znowu plotek - mialeś malować na czarny polysk w kolor samochodu a nie mat !!!!!!!!

oj tam oj tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja włąsnie wróciłęm z pracy..... takie nocki to lubie hehe

Radim no własnie sie zastanawiam bo kiedyś byłem przecuwnikiem malowania ale odkąd mam czarną strzałę zaczyna mi sie to podobać , grill ramka i blenda tablicy na czarno i będzie :kox: jak wyżej , tylko jesze pasuje wyciągnąć kierunki pomarańczowe, czeka mnie rozklejanie lamp w piekarniku hehe

ja na Twoim miejscu malowałbym bez chwili zastanawiania :wink: nawet mi nie mów o rozklejaniu lamp, bo jak sobie przypomne ile się na urwowałem przy swoich :grin: no ale teraz drugie rozklejenie będzie łatwiejsze chyba :decayed:

a przypadkiem w b7 lampy nie są na kleju coś a'la jak do szyb bo jeśli tak to temperatura tego kleju nie rusza i raczej nie wkładałbym ich do piekarnika bo mogło by się to skończyć tym że trzeba by było oddać fartucha :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ja włąsnie wróciłęm z pracy..... takie nocki to lubie hehe

Radim no własnie sie zastanawiam bo kiedyś byłem przecuwnikiem malowania ale odkąd mam czarną strzałę zaczyna mi sie to podobać , grill ramka i blenda tablicy na czarno i będzie :kox: jak wyżej , tylko jesze pasuje wyciągnąć kierunki pomarańczowe, czeka mnie rozklejanie lamp w piekarniku hehe

ja na Twoim miejscu malowałbym bez chwili zastanawiania :wink: nawet mi nie mów o rozklejaniu lamp, bo jak sobie przypomne ile się na urwowałem przy swoich :grin: no ale teraz drugie rozklejenie będzie łatwiejsze chyba :decayed:

a przypadkiem w b7 lampy nie są na kleju coś a'la jak do szyb bo jeśli tak to temperatura tego kleju nie rusza i raczej nie wkładałbym ich do piekarnika bo mogło by się to skończyć tym że trzeba by było oddać fartucha :decayed:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malował grill napewno będe jesze nie wiem czy połysk czy mat musze pare fotek poprzeglądć szczerze to myślałem ze to nie ma aż tak dużego znaczenia, myślałem ze czarny to czarny ale widze ze jednak ma. Karol tak przy okazji jakie to jest oznaczenie koloru ?

Wąski jakby to ująć hm...... poza tym ze Kerczisław zdążył popodmieniać pare elementów to jestem bardzo zadowolony, silnik ten sam niby ale program daje tyle satysfakcji ze jezeli ktoś ma jeszcze wątpliwości to mówie jechac... jechać.... jechać..... od razu i robić :naughty:

p.s. litew s4 nie zdążył podmienić hehehe :kox: i teraz musze czuwac nocami pod blokiem :tongue:

info dla Fantowskiego :

dobrze zrobiłeś ze nie kupiłes tego auta toż to złom Panie !! :shock3:

ledy nie świecą, szyba sie nie otwiera i na dodatek kat wycięty i wali spod niego jak spod Ursusa :wink:.......................................

poza tym za***isty furacz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...