Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie chce ktoś z Was jutro jechać na stok? :wink:

Opublikowano

Pablo ile płacicie za sony xperia T ta z orange z bonda nówka????

Opublikowano

:hi: ale cisza od wczoraj wszyscy na stoku chyba :whistling:

Opublikowano
  • Autor

eee tam cisza :wink: nie którzy pracują :hi:

Opublikowano
Ozi a ile sie cenisz za niego?:wink:

bede go miał dopiero ale myslałem tak o 12stówkach, tylko jeszcze nie wiem czy go sprzedam bo poczytałem i nie jest zły :wink:

Opublikowano

No ja miałem go tydzień :wink: bo był kuzyna i ci powiem że fajny , naprawde udany ale jest................ogromny!!! taka wielka locha jak dla mnie za duży nie mieścił sie w kieszeni:banan:

Opublikowano

nie gadaj, jak jest wiekszy od nokii n8 którą mam to na bank go sprzedam.

Opublikowano
No ja miałem go tydzień :wink: bo był kuzyna i ci powiem że fajny , naprawde udany ale jest................ogromny!!! taka wielka locha jak dla mnie za duży nie mieścił sie w kieszeni:banan:

to jakies male kieszenie masz, ja nosze nie raz Nexusa 7 w kieszeni (z domu do auta bo uzywam jako nawi). :decayed:

chyba ze chodzisz w rurkach (tzw. jajogniotach) to rozumiem :grin:

oczywiscie bez obrazy :tongue::drinks:

---------- Post dopisany at 13:59 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ----------

nie gadaj, jak jest wiekszy od nokii n8 którą mam to na bank go sprzedam.

jest wiekszy i szerszy:

Porównanie telefonów : Nokia N8 / Sony Xperia T HSPA :: mGSM.pl

Opublikowano

Pablo, po co będziesz czekał rok? Okres przedświąteczny jest najlepszym momentem na dostanie jakiejś chwilówki w Providencie :decayed:

Żadne chwilówki tylko kilku takich klientów co mi dziś w nocy na prezentacji weszli w Mona-Vie i będzie S4 B8 :decayed:

Opublikowano

Hej Panowie,

Ma ktoś może jakiś licznik do A4 B5?

Nie ważne jaki, nie ważne w jakim stanie.

Potrzebuję go do testów. Chcę sobie zrobić bajerek taki jak w nowych eSkach i RSkach, czyli po włączeniu zapłonu obrotomierz i prędkościomierz przekręcają się ma max i wracają na zero.

Ma ktoś może sprzedać tanio, lub pożyczyć?

Opublikowano
Hej Panowie,

Ma ktoś może jakiś licznik do A4 B5?

Nie ważne jaki, nie ważne w jakim stanie.

Potrzebuję go do testów. Chcę sobie zrobić bajerek taki jak w nowych eSkach i RSkach, czyli po włączeniu zapłonu obrotomierz i prędkościomierz przekręcają się ma max i wracają na zero.

Ma ktoś może sprzedać tanio, lub pożyczyć?

Fajny patent, ktoś na forum już drążył temat ale bez rezultatów

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 18:01 ----------

Opublikowano

Panowie a ja walcze z ledami z tyłu nadal, normalnie chonika raz świeca obrysy raz jedna wewnętrzna jedna obrysowa, potem stopy nie gasną kosmos jakiś......

ale wymienione zostały przed momentem diody i na obecna chwile 3 świecą , jedną lampe musze kupić cała od A6 i przełożyć bo poprzedni właścicel( czytaj KErczi :wink:) uwalił moduł jak grzebał i grzebał i grzebał i wygrzebał.

p.s. miłej sobotniej nocy życze Wam, ja w pracy więc dziś nieudanie

Opublikowano

Start z LC

Opublikowano

to jakies male kieszenie masz, ja nosze nie raz Nexusa 7 w kieszeni (z domu do auta bo uzywam jako nawi).

chyba ze chodzisz w rurkach (tzw. jajogniotach) to rozumiem

oczywiscie bez obrazy

kieszeń studencka:decayed:

Hej Panowie,

Ma ktoś może jakiś licznik do A4 B5?

Nie ważne jaki, nie ważne w jakim stanie.

Potrzebuję go do testów. Chcę sobie zrobić bajerek taki jak w nowych eSkach i RSkach, czyli po włączeniu zapłonu obrotomierz i prędkościomierz przekręcają się ma max i wracają na zero.

Ma ktoś może sprzedać tanio, lub pożyczyć?

jak ci sie uda ogarnac to bardzo bym zapozyczył patent:D wiem ze w strych subaru impreza tak było.

Opublikowano

Prze gość :kox:

---------- Post dopisany at 01:53 ---------- Poprzedni post napisany at 01:39 ----------

Moto-ON - Odcinek 11 - S09E11 - tvn player

Oglądać, RS4 B8 w MotoOn na TVN Turbo :wink4:

Opublikowano
:drool3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3: skubaniec, trzeba by go na spota ściągnąć to by nam pokazał jak sie powyginać:decayed:
Opublikowano
:hi: miłego dnia panowie
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.