Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

hej ja włąsnie wróciłęm z pracy..... takie nocki to lubie hehe

Radim no własnie sie zastanawiam bo kiedyś byłem przecuwnikiem malowania ale odkąd mam czarną strzałę zaczyna mi sie to podobać , grill ramka i blenda tablicy na czarno i będzie :kox: jak wyżej , tylko jesze pasuje wyciągnąć kierunki pomarańczowe, czeka mnie rozklejanie lamp w piekarniku hehe

ja na Twoim miejscu malowałbym bez chwili zastanawiania :wink: nawet mi nie mów o rozklejaniu lamp, bo jak sobie przypomne ile się na urwowałem przy swoich :grin: no ale teraz drugie rozklejenie będzie łatwiejsze chyba :decayed:

a przypadkiem w b7 lampy nie są na kleju coś a'la jak do szyb bo jeśli tak to temperatura tego kleju nie rusza i raczej nie wkładałbym ich do piekarnika bo mogło by się to skończyć tym że trzeba by było oddać fartucha :decayed:

gupim być, to Ci jest przygoda :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

hej ja włąsnie wróciłęm z pracy..... takie nocki to lubie hehe

Radim no własnie sie zastanawiam bo kiedyś byłem przecuwnikiem malowania ale odkąd mam czarną strzałę zaczyna mi sie to podobać , grill ramka i blenda tablicy na czarno i będzie :kox: jak wyżej , tylko jesze pasuje wyciągnąć kierunki pomarańczowe, czeka mnie rozklejanie lamp w piekarniku hehe

ja na Twoim miejscu malowałbym bez chwili zastanawiania :wink: nawet mi nie mów o rozklejaniu lamp, bo jak sobie przypomne ile się na urwowałem przy swoich :grin: no ale teraz drugie rozklejenie będzie łatwiejsze chyba :decayed:

a przypadkiem w b7 lampy nie są na kleju coś a'la jak do szyb bo jeśli tak to temperatura tego kleju nie rusza i raczej nie wkładałbym ich do piekarnika bo mogło by się to skończyć tym że trzeba by było oddać fartucha :decayed:

gupim być, to Ci jest przygoda :grin:

:polew:

Boseron, chyba lepiej od matu będzie wyglądać ramka w kolor auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no listewek żałuje, ale nie chciało mi się, za dużo rzeżby :) pieprzony metalic

Boseron no coz Ci mam powiedziec, moze u Fantowskiego by co innego nie działało....jaki Pan taki kram

p.s. u mnie działało wszystko - łacznie z odpalaniem auta :grin::grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

Dokładnie, cała ramka w kolor auta i grill z blenda rowniez

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ----------

Boseron tutaj masz tez czarnucha bez relingow z czarnym grillem w pelni tak jak mowilem

DSC01171.JPG

DSC01488.JPG

furka Rdzewka, fajnie do tego jak bedziesz rozklejal lampy wygladałby czarny srodek....

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś widziałem wątek o rozklejaniu lamp i o ile sie nie myle gość wkładał je własnie w piekarnik, zresztą Siemian też tak samo robił więc o co kamam Fantomku,

fakt z pierwszy odpaleniem to była przygoda :polew:

zatem grill idzie w kolor auta razem z ramką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś widziałem wątek o rozklejaniu lamp i o ile sie nie myle gość wkładał je własnie w piekarnik, zresztą Siemian też tak samo robił więc o co kamam Fantomku,

fakt z pierwszy odpaleniem to była przygoda :polew:

zatem grill idzie w kolor auta razem z ramką

tylko uważaj Siemian też przypalał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś widziałem wątek o rozklejaniu lamp i o ile sie nie myle gość wkładał je własnie w piekarnik, zresztą Siemian też tak samo robił więc o co kamam Fantomku,

fakt z pierwszy odpaleniem to była przygoda :polew:

zatem grill idzie w kolor auta razem z ramką

bosek nie spierd.l tego :wink:

Wąski o co chodzi? PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siemian to całe auto wkładał do piekarnika tylko zapomniał za wczasu wyjąć i trochę się przypaliło :decayed:

w mojej A6 jak zmieniałem lampy na kseny to miałem jeden klosz zarysowany myślałem żeby zamienić z moich ori ale tam jest właśnie taki klej jak pisałem ("twardy") więc odpuściłem wydawało mi się że w B7 też jest taki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha

Waski, ja widze ze Ty dzisiaj sie strasznie nudzisz i masz baaaardzo duzo wolnego czasu... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym to są fachowcy co wyciągają tą pomarańczową przysłone z kierunku bez rozklejania lamp, wyciągają żarówke kierunku wpychają przysłone pomarańczową do wnętrza lampy następnie wyciągają żarnik od bixa i przez ten otwór wyciągają ta przysłone , ciekawe czy sprawdzony sposób.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś widziałem wątek o rozklejaniu lamp i o ile sie nie myle gość wkładał je własnie w piekarnik, zresztą Siemian też tak samo robił więc o co kamam Fantomku,

fakt z pierwszy odpaleniem to była przygoda :polew:

zatem grill idzie w kolor auta razem z ramką

ja też oglądałem filmik jak gość rozkleja lampy w B5, z tego filmiku to tylko zgadzało się to że trzeba włożyć je do piekarnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironowi jebneli audice :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-mironowoz-cz-iv-3-0tdiq-sedan-pakiet-s4-20-rs6-ii-171930/index74.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironowi jebneli audice :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-mironowoz-cz-iv-3-0tdiq-sedan-pakiet-s4-20-rs6-ii-171930/index74.html

i miej sobie człowieku w tym dzikim kraju fajne auto :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mironowi jebneli audice :facepalm:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-mironowoz-cz-iv-3-0tdiq-sedan-pakiet-s4-20-rs6-ii-171930/index74.html

:kwasny: wogóle ostatnio nawet na naszym forum co raz częściej się słyszy że komuś znajmemu jebneli auto :kwasny: mojej znajomej nie dalej jak 1-1,5mies. temu z pod bloku w Krakowie pożyczyli Honde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety auta z czterema kółkami na masce są bardzo chodliwe , radim masz racje ostatnio dużo leci w Kraku :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety auta z czterema kółkami na masce są bardzo chodliwe , radim masz racje ostatnio dużo leci w Kraku :kwasny:

czyli co .....

zostaje LOGAN :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha

Waski, ja widze ze Ty dzisiaj sie strasznie nudzisz i masz baaaardzo duzo wolnego czasu... :)

przyganiał kocioł garnkowi :kox::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piedole, zakladam kamery...

i co sobie na nich oglądniesz ?

---------- Post dopisany at 12:30 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

pierdo*e wywalilem watek z dzialu moja b7

no to ma sens h...wi kto jest kim na forum a tak maja pewniaka jeśli chodzi o wypas i lokalizację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...