Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fantowski, dla każdego jest indywidualna oferta, zależne od modelu i rocznika auta. Abonament miesięczny coś koło 40-60zł. Montaż z wszystkimi czujnikami, alarmami itp coś koło 1500zł. Mniejwięcej tak to wygląda w JUWENTUSIE, moim zdaniem taka kasa jest to pryszcz jak ktoś chce wzmocnić ochronę swojej furki

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie mam jedno pytanko: czy warto się bawić w wymianę tulei w wahaczach przednich (65 zł/szt) czy lepiej wrzucić od razu nowy wahacz (180 zł/szt)?? W mojej B6 coś zaczęlo niemiłosiernie skrzypieć jak stary tapczan i okazało się, że to tuleja wahacza :(

Opublikowano
fantowski, dla każdego jest indywidualna oferta, zależne od modelu i rocznika auta. Abonament miesięczny coś koło 40-60zł. Montaż z wszystkimi czujnikami, alarmami itp coś koło 1500zł. Mniejwięcej tak to wygląda w JUWENTUSIE, moim zdaniem taka kasa jest to pryszcz jak ktoś chce wzmocnić ochronę swojej furki

a ja mam inną filozofie, 1500 zł za montaż uważam za wyrzucenie pieniędzy, po to płace AC w dobrej firmie i pakiet z górnej półki żeby spać spokojnie, a jak ukradną..... trudno wezme pieniądze i kupie coś innego, auto rzecz nabyta, pewnie że byłoby szkoda ale to tylko samochód. każdy robi jak uważa.

---------- Post dopisany at 23:49 ---------- Poprzedni post napisany at 23:47 ----------

wystarczy doposażając samochód o nowe mody zgłosić w ubezpieczalni taki fakt i nie stracimy w wypadku kradziezy aż tak dużo kasy.

Opublikowano

Panowie, można liczyć na kogoś żeby wziął jutro na spota lapka? Bo potrzebuję zrobić logi bo fura mi szwankuje :cry:

Turbinę mi odłącza podczas mrozów i tryb awaryjny się włącza :confused4:

Opublikowano

Miron odzyskał autko :thumbup1:

Opublikowano

gitarrrrraaaa ! :kox:

Boseron dzwoniłeś w mej sprawie?

Opublikowano

nie , jutro jestem w pracy od rana to mi przypomnij :wink:

Fanti zmykam do spanka bo padam a przed 6 musze wstać. dobrej.....

jutro jestem na spocie zaraz po pracy czyli koło 20 tej.

Opublikowano
nie , jutro jestem w pracy od rana to mi przypomnij :wink:

Fanti zmykam do spanka bo padam a przed 6 musze wstać. dobrej.....

jutro jestem na spocie zaraz po pracy czyli koło 20 tej.

:thumbup1: dzięki

doooobrejjjjj :wink:

Opublikowano

Faktycznie książkę można napisać o tej przygodzie mirona..

Super że się odnalazło.

---------- Post dopisany at 02:08 ---------- Poprzedni post napisany at 01:56 ----------

ZBYSZKO 3 CYTRYNY ZAJUMANY Z WIGILII W RADOMIU (2885860521) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

:polew::polew::polew:

Opublikowano

milego dnia :hi:pablo nie mialem czasu rozkminiac tematu jeszcze :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Siemka All ;)

to co dzis na spocie wigilia ? :wink:

Opublikowano

Dzień dobry :decayed::decayed:

Opublikowano
Siemka All ;)

to co dzis na spocie wigilia ? :wink:

Postaram sie byc :naughty::hi::hi:

Opublikowano

Helloł;

jeżeli komuś by cię chciało podjechać po mnie to chętnie się zabiorę na spota...

(Nowa Huta)

Jakby co, to mój nr tel 602 525 830

Opublikowano
Siemka All ;)

to co dzis na spocie wigilia ? :wink:

Postaram sie byc :naughty::hi::hi:

to ja chyba z Białki specjalnie na dzisiejszy wieczór wrócę

Opublikowano

Electro mogę Cię zgarnąć koło 20

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Siemka All ;)

to co dzis na spocie wigilia ? :wink:

Postaram sie byc :naughty::hi::hi:

to ja chyba z Białki specjalnie na dzisiejszy wieczór wrócę

miłego wypoczynku :wink:

Opublikowano

Ja się postaram na 20:00 wyrobić.

Przegląd dziś zrobiłem ale jeszcze będę musiał śmigać do urzędu nowy dowód wyrobić bo się skończyły miejsca na pieczątki :decayed:

80zł podobno biorą za nowy dowód zdziercy jedne :takiego:

Opublikowano
Siemka All ;)

to co dzis na spocie wigilia ? :wink:

Postaram sie byc :naughty::hi::hi:

to ja chyba z Białki specjalnie na dzisiejszy wieczór wrócę

Dajesz :kox:

Opublikowano

Zacne grono się zapowiada :banan:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.