Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Trza nie raz po pracować:decayed: a dziś porządki przed świąteczne robiłem :facepalm:

Chciałeś napisać "Trza nieraz popracować :decayed: a dziś porządki przedświąteczne robiłem :facepalm: " ??

czepiasz się szczegółów :tongue4:

Chopie... To nie są szczegóły... To są takie byki że aż w oczy szczypie jak świąteczne pierdnięcie :decayed:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po barszczyku? :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Po barszczyku? :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Dokładnie!! Już o tym wspominałem z resztą :wink:

Opublikowano

Transit musisz chodzić tylko do Jeffsa bo natępnym razem to Ci się jeszcze przypomni oranżada z komunii...:::::)"):)

Opublikowano
Transit musisz chodzić tylko do Jeffsa bo natępnym razem to Ci się jeszcze przypomni oranżada z komunii...:::::)"):)

Jak miałem komunie, to na stole oryginalna Coca-Cola stała!! Ojciec do Rajchu jeździł i przywiózł dla gości (bo synkowi tylko jedna przypadła) :grin:

Opublikowano

:-) Test

Opublikowano
:-) Test

:wtf:

Opublikowano

No to niech będzie coca cola:) ale przynajmniej skończyło się na bąku świątecznym a nie na palących bebechach jak z restauracji proponowanej przez innych...:)

Opublikowano

240318_393590234056421_843769653_o.jpg

:kox:

Opublikowano

kupil bym taka s4 :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

kogo to?

Oferta - Audi S4 - Do samochodu posiadam dwa kluczyki ksiazke serwisowa wszystkie faktury napraw jakie zostaly przeprowadzone w serwisie... Moje inwest

Opublikowano
powitać szanowne grono :hi:

Gdzieś był jak Cię nie było :naughty:

http://s14.postimage.org/6ov0i7yq8/DSC_0105.jpg

Ten chyba chciał mieć mega wypas w bixach :grin:

:hi:

kolo od tej czerwonej audi napewno w rajdach startuje i musi mieć lepsze doświetlenie drogi :wink:

Może ze Szwecji przywiezione. Tam połowa aut ma montowane dalekosiężne światła żeby łosia wypatrzeć :grin:

Opublikowano
  • Autor
kupil bym taka s4 :wink:

---------- Post dopisany at 20:17 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

kogo to?

Oferta - Audi S4 - Do samochodu posiadam dwa kluczyki ksiazke serwisowa wszystkie faktury napraw jakie zostaly przeprowadzone w serwisie... Moje inwest

znam tą eSke , jeździ nią pracownik w firmie Bomar2 :) widze ją codziennie na zakopiańskiej :)

Panowie moze ktos będzie zainteresowany :)http://a4-klub.pl/malopolskie-85/gie-da-opolska-18405/index20.html#post3203002

Opublikowano

Jutro w tej sprawie do Ciebie zadzwonie...

Oczywiście jestem zainteresowany :wink:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

Panowie oglądacie Adamka na Orange Sport jeszcze sie nie zaczeła narazie przedwalka :kox:

Opublikowano
  • Autor
Panowie oglądacie Adamka na Orange Sport jeszcze sie nie zaczeła narazie przedwalka :kox:

mam dosc tego czekania :)

Opublikowano

Cuber ja specjalnie na tą okazje wyszedłęm z domu na -7 i udałem sie do najbliższego monopolowego po whisky i cole :naughty: i dwie czekolady mleczne z orzechami i pełna rozpusta :wink: a jak w końcu święta idą

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:55 ----------

w rytmie Armin Van Buurena czekam na walke :banan:

Opublikowano

fajna historia :good::good:

Opublikowano

dobra patrzymy na walke nie bedzie łatwo

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.