Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Ja trzymam kase w słoikach

:polew:

---------- Post dopisany at 00:54 ---------- Poprzedni post napisany at 00:52 ----------

Witam jestem jakby nowy na tym forum od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem b7 można się kiedyś wbić na wasze spotkanie do galerii ? :decayed:

W końcu napisałeś na Krakowskich :naughty:

Wiesz gdzie mamy spoty więc działaj :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

heh, chyba sie w końcu zbiorę moją "niunią"..... jak ślubna coś nie wymyśli

Opublikowano

Witam Was :hi:

Opublikowano
Pany dziś byłem u tego fachowca i....... ledy mi juz świecą wszystkie jak trzeba :notworthy: Gość naprawił LEDA któy nie świecił od dawna, rozebrał polutował coś i led zadziałał,a każdy fachowiec mówił ze trzeba kupić nową lampe z A6 znawcy :facepalm: poza tym pozostałe rozebrał do zera przeczyścił, wysuszył i zakleił tak jak trzeba i jest :kox:Yoghurt dzięki za kontakt do Kuby :wink: super fachowiec.

podziekowania powinny isc do Waskiego bo ja dostalem namiar na goscia wlasnie od niego

Opublikowano
:hi:, nie chce ktoś kupić kamerki samochodowej?? Używana kilka tyg, żadnych śladów użytkowania, stan idealny, wszystko w zestawie, uchwyt samochodowy, ładowarka, kable AV i USB. Cena 50zł. >>> KLIK<<< . Sprzedaje bo kupuje inną
Opublikowano
:hi:, nie chce ktoś kupić kamerki samochodowej?? Używana kilka tyg, żadnych śladów użytkowania, stan idealny, wszystko w zestawie, uchwyt samochodowy, ładowarka, kable AV i USB. Cena 50zł. >>> KLIK<<< . Sprzedaje bo kupuje inną

To tak co ją tak chwaliłeś?:naughty:

Co nie pasi Ci w niej?:decayed:

Opublikowano

kupuję dużo droższą z lepszą jakością nagrań

Opublikowano
kupuję dużo droższą z lepszą jakością nagrań

Zrób takiego moda w pasku i będziesz miał spokój :decayed:

Opublikowano

Bierzesz Hero3 ?

Opublikowano

Zemis, poszło PW :wink4:

Opublikowano

Jak by ktoś chciał to będę w krk dziś gdzieś za 2h. Jak coś pw

Opublikowano

powitać szanowne grono :hi:

Opublikowano
powitać szanowne grono :hi:

Gdzieś był jak Cię nie było :naughty:

DSC_0105.jpg

Ten chyba chciał mieć mega wypas w bixach :grin:

Opublikowano
powitać szanowne grono :hi:

Gdzieś był jak Cię nie było :naughty:

http://s14.postimage.org/6ov0i7yq8/DSC_0105.jpg

Ten chyba chciał mieć mega wypas w bixach :grin:

:hi:

kolo od tej czerwonej audi napewno w rajdach startuje i musi mieć lepsze doświetlenie drogi :wink:

Opublikowano

Ten to ma quattro xenon hehe

Opublikowano
powitać szanowne grono :hi:

Gdzieś był jak Cię nie było :naughty:

Trza nie raz po pracować:decayed: a dziś porządki przed świąteczne robiłem :facepalm:

Opublikowano

Trza nie raz po pracować:decayed: a dziś porządki przed świąteczne robiłem :facepalm:

Chciałeś napisać "Trza nieraz popracować :decayed: a dziś porządki przedświąteczne robiłem :facepalm: " ??

Opublikowano

Powitać szanowne grono :hi::wink:

:hi:, nie chce ktoś kupić kamerki samochodowej?? Używana kilka tyg, żadnych śladów użytkowania, stan idealny, wszystko w zestawie, uchwyt samochodowy, ładowarka, kable AV i USB. Cena 50zł. >>> KLIK<<< . Sprzedaje bo kupuje inną

za 50zl moze bym i wzial :wink: przywiez ja na spota albo po swietach ugadamy sie jakos...

Opublikowano

Trza nie raz po pracować:decayed: a dziś porządki przed świąteczne robiłem :facepalm:

Chciałeś napisać "Trza nieraz popracować :decayed: a dziś porządki przedświąteczne robiłem :facepalm: " ??

czepiasz się szczegółów :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.