Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Masz dystanse do tego ?

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów :decayed:

Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-)

Opublikowano
siemka ALL ;) kur..... ta wydajność aku pokazywana na mmi jest do bani.... raz mi pokazuje naładuj aku a drugi raz ze stan gotowosci to 60 % i o co tutaj caman ?

Zaczął wariować po mojej jeździe :decayed:

Opublikowano

witam wszystkich,

dzisiaj w nocy ktos mi zwinal RNS'a z mojego A4 :/

mialem go doslownie 3 tygodnie....

Jezeli ktos by slyszal o jakims promocyjnym RNS w Krakowie, to bede wdzieczny za info. W napedzie byla nagrana plyta z automapa 2012r.

wj2K5.png

Opublikowano
:shock3:
Opublikowano

w B6 nie ma podwójnego ryglowania?? :shock3:

Opublikowano
w B6 nie ma podwójnego ryglowania?? :shock3:

koles wszytsko przez okno musial zrobic.... przy probie otwierania drzwi ryzykowal wlaczeniem alarmu...

Opublikowano

pytam czy w B6 jest podwójne ryglowanie, tzn że po zamknięciu auta nie otworzysz go klamką z wnętrza auta. Jeżeli jest to musiał wpełznąć oknem - raczej by się bał, jeżeli nie ma otworzył klamką od wewnątrz.

Opublikowano
pytam czy w B6 jest podwójne ryglowanie, tzn że po zamknięciu auta nie otworzysz go klamką z wnętrza auta. Jeżeli jest to musiał wpełznąć oknem - raczej by się bał, jeżeli nie ma otworzył klamką od wewnątrz.

jezeli chodzi o podwojne ryglowanie to nawet nie wiem czy jest w b6.

A wspomnialem o alarmie, bo wydaje mi sie ze nawet nie probowal otwierac drzwi od srodka, poniewaz widzial ze swieci sie ori lampka od alarmu.

Opublikowano
pytam czy w B6 jest podwójne ryglowanie, tzn że po zamknięciu auta nie otworzysz go klamką z wnętrza auta. Jeżeli jest to musiał wpełznąć oknem - raczej by się bał, jeżeli nie ma otworzył klamką od wewnątrz.

jezeli chodzi o podwojne ryglowanie to nawet nie wiem czy jest w b6.

Czy masz podwójne ryglowanie widzisz po tym, że jak zamkniesz się w aucie i chcesz wyjść ciągnąc za klamkę to nic to nie daje i z auta nie wyjdziesz.

A wspomnialem o alarmie, bo wydaje mi sie ze nawet nie probowal otwierac drzwi od srodka, poniewaz widzial ze swieci sie ori lampka od alarmu.

no a czujek ruchu w aucie nie masz? alarm działa tylko na otwarcie drzwi? :thumbdown:

Opublikowano

skubaniec. przyczatuj na gumtree i tablica tam jest duzo lewego sprzętu.:kwasny:

Opublikowano
tak, skończyłem sezon na dystansie przód 13mm tył 15mm, ale od kwietnia do wrzesnia/października latałem bez dystansów :decayed:

Tak ale u mnie przy gwintcie i glebie na 62,5mm od ziemi już jak mam ET35 to z tyłu potrzebuję dystans bo przyciera lekko opona o sprężynę ;-)

przy ET35 przycciera od wewnątrz? 17'? Jaką Ty masz szerokość tej felgi? Trochę w szoku jestem :decayed:

Opublikowano
:hi: Gdzie wy tu w Krakowie zaopatrujecie sie w cześci do swoich audi? najlepiej w miare pewne miejsca:hi:
Opublikowano

złodziej

Co może ty to pokazywałeś??:naughty:

Opublikowano
:hi: Gdzie wy tu w Krakowie zaopatrujecie sie w cześci do swoich audi? najlepiej w miare pewne miejsca:hi:

Mój mechanik zaopatruje się tutaj - Group Auto Union Polska Sp. z o.o. Wiadomo jednak że ma inne ceny części niż odbiorca detaliczny...

Opublikowano

:hi:

Potwierdzam B6 zamkniętego z pilota nie da się otworzyć od środka (przynajmniej mojego), lepiej mieć nawet najprostszą czujkę ruchu. Szkoda rns :(

pytam czy w B6 jest podwójne ryglowanie, tzn że po zamknięciu auta nie otworzysz go klamką z wnętrza auta. Jeżeli jest to musiał wpełznąć oknem - raczej by się bał, jeżeli nie ma otworzył klamką od wewnątrz.

jezeli chodzi o podwojne ryglowanie to nawet nie wiem czy jest w b6.

Czy masz podwójne ryglowanie widzisz po tym, że jak zamkniesz się w aucie i chcesz wyjść ciągnąc za klamkę to nic to nie daje i z auta nie wyjdziesz.

A wspomnialem o alarmie, bo wydaje mi sie ze nawet nie probowal otwierac drzwi od srodka, poniewaz widzial ze swieci sie ori lampka od alarmu.

no a czujek ruchu w aucie nie masz? alarm działa tylko na otwarcie drzwi? :thumbdown:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.