Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Panowie to niech kazdy sobie weźmie do bagaznika jakiś ręcznik i kąpielówki cos wymyslimy a grilll hmmm zawsze mozemy jechac i kupić :naughty:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pewnie że tak tylko nie znam planów rodzinnki :)

Opublikowano
  • Autor

Pewnie że tak tylko nie znam planów rodzinnki :)

to rodzinke bierz ze sobą :decayed:

Opublikowano

Pewnie że tak tylko nie znam planów rodzinnki :)

to rodzinke bierz ze sobą :decayed:

pomyslimy i zobaczymy :mysli: [br]Dopisany: 12 Lipiec 2008, 13:33 _________________________________________________Mam prośbę jak ktoś może zabrać VAGA :)

Opublikowano

błędy czy rezanko? :rolleyes:

Opublikowano

Mam prośbę jak ktoś może zabrać VAGA

ja tez bym byl za tym i czy dalo by rade podpiac moja sieczkarnie??

Opublikowano

Mam prośbę jak ktoś może zabrać VAGA

ja tez bym byl za tym i czy dalo by rade podpiac moja sieczkarnie??

Podjedź kolego, zapewne jak będzie VAG to ktoś pomoże :)

_________________________________________________

Co do grilla to jak VIP napisał to może w końcu wypali :cool1:

Ja oczywiście jestem za :good:

Opublikowano

ale tu dziś cisza , chyba wszyscy imprezują :rolleyes:

Opublikowano

strasznie cicho :)

Opublikowano

No cóż , pozostaje wcisnąć

START-->> ZAMKNIJ-->ZAMKNIJ SYSTEM-->>OK

i kłaść się spać :wink4:

do jutra Pany :good:

Opublikowano

No cóż , pozostaje wcisnąć

START-->> ZAMKNIJ-->ZAMKNIJ SYSTEM-->>OK

i kłaść się spać :wink4:

do jutra Pany :good:

Pa

Opublikowano

Panowie udanego jutro spota i grillowania :)

Opublikowano
  • Autor

witajcie Panowie....

Co do grilla to ustalimy jutro w dzień bo własnie sacze drina w domku i nie a bardzo mam głowe do mysłenia....

Troszke dziś km natrzaskałem bo zrobiłem traske Kraków=>Dębica=>Stalowa Wola=> Nowe Brzesko=>Gdów=> Kraków i mam dosc ... przygode miałem ale to spowodowane było zawieszeniem sie łopatek w turbo , ale przeszło i śmiga dalej :gwizdanie:

Opublikowano

No i po grillu :kwasny:

Opublikowano

No i po grillu :kwasny:

ale popływać na kryspinów zawsze możemy się przejechać :>

na pewno bedzie pusto :naughty:

Opublikowano

Super :) jak zawsze wesoło :gwizdanie: no spociku :)

TYLKO dalej nie mam paliwa :polew: :polew: :polew:

Tytus :hi:

Opublikowano

TYLKO dalej nie mam paliwa

Waski to jedz na stacje, jesteś mechanikiem i takich rzeczy nie wiesz, że trzeba zatankować :polew:

Opublikowano

Dzięki Wszystkim :hi: spocik jak zwykle :good:

Opublikowano

Działo sie co ciekawego oprócz tego paliwa? :decayed:

Trzeniu dzięki za odwiedziny :wink4:

Opublikowano

Robert dzięki za lusterka :good:

pomimo tego że wyglądały jak "PabloGt Speszal Edisztyn" :decayed:

Pablo dzięki za pomoc , nie omieszkam skorzystać z pomocy przy zakupie :notworthy::good:[br]Dopisany: 13 Lipiec 2008, 21:26 _________________________________________________Oczywiście wielkie dzięki dla Kolegi Tytusa za pomoc przy przekładaniu lusterka :naughty::good:

i Roberta Wąskiego :good::kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.