Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie a tak drogą przypomnienia sprzedaż mojej B6 jest wciąż aktualna :wink:

jeszcze nie sprzedana/??

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie a tak drogą przypomnienia sprzedaż mojej B6 jest wciąż aktualna :wink:

jeszcze nie sprzedana/??

czekam wciąż na decyzje jednego klienta, oglądał, stwierdził, że podoba mu się, ma podjąć decyzję przez święta..

Opublikowano

LEDY_A4_KLUB.jpg

Wesołych Świąt! :decayed:

Opublikowano
Panowie a tak drogą przypomnienia sprzedaż mojej B6 jest wciąż aktualna :wink:

jeszcze nie sprzedana/??

czekam wciąż na decyzje jednego klienta, oglądał, stwierdził, że podoba mu się, ma podjąć decyzję przez święta..

miałbyś quattro to już pewnie byś dawno sprzedał ;-)

Opublikowano
Panowie a tak drogą przypomnienia sprzedaż mojej B6 jest wciąż aktualna :wink:

jeszcze nie sprzedana/??

czekam wciąż na decyzje jednego klienta, oglądał, stwierdził, że podoba mu się, ma podjąć decyzję przez święta..

miałbyś quattro to już pewnie byś dawno sprzedał ;-)

na quattro to ja szykuję się :wink:

Opublikowano

Zdrowych i wesołych Świąt!!

---------- Post dopisany at 14:16 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

miałbyś quattro to już pewnie byś dawno sprzedał ;-)

na quattro to ja szykuję się :wink:

Wreszcie zmądrzał :wink:

Opublikowano

Wesołych Swiąt :)

p.s. nastęna też bęzie Q :naughty: bo w zimie jest fun większy :wink:

Opublikowano

Moja następna też będzie z Q:kox:

---------- Post dopisany at 14:36 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Ale co wam z Q teraz jak idzie lato właśnie pokazywali długoterminową prognozę :grin:

Opublikowano

Wesólych Świat zdrowia, aby mozna było robic km, radości z jazdy, szczęścia na drodze oraz rozsądku dla innych kierowców oraz QUATTRO dla każdego.

Opublikowano

Smacznego karpia koledzy :wink:

Opublikowano
Smacznego karpia koledzy :wink:

i pamiętajcie: RYBKA LUBI PŁYWAĆ :wink:

Opublikowano
Moja następna też będzie z Q:kox:

:quattro:

Ale co wam z Q teraz jak idzie lato właśnie pokazywali długoterminową prognozę :grin:

Quattro ma przewagę w każdych warunkach, tylko i bardziej ślisko tym większą :dance2:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ----------

Wesólych Świat zdrowia, aby mozna było robic km, radości z jazdy, szczęścia na drodze oraz rozsądku dla innych kierowców oraz QUATTRO dla każdego.

:naughty:

Opublikowano

Panowie Wszystkiego co najlepsze. Wesołych Świąt.

P. S. Nie kupuj cię Quattro - to w ogóle nie jedzie :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!:thumbup:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Widze ze wszyscy ida w moje slady z myslami nad quattro!!!!

Opublikowano

Panowie co powiedzie by zrobić pasterkę gdzieś na pasie i spota audikami :decayed:

Opublikowano
Panowie co powiedzie by zrobić pasterkę gdzieś na pasie i spota audikami :decayed:

Przed 12-tą mogę gdzieś podjechać, auto się przewietrzy :decayed:

Opublikowano

No to są 2 osoby, ktoś więcej :decayed:

Opublikowano
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!!!!!!:thumbup:

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

Widze ze wszyscy ida w moje slady z myslami nad quattro!!!!

Ja ten ślad obrałem już wcześniej :decayed:

PS Świetny podpis :grin:

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

Skoro nie próbował zgubić palącej opony w czasie jazdy to jak się zatrzymał to mógł wszystkie paski rozładować i odpiąć konia bo naczepa to już i tak nie do uratowania była.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.