Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

483526_512869475398204_1449945628_n.jpg

Cuber zmieniaj zdjęcie w 1 poście tylko wymazać podpis flog.pl i będzie :kox:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
TO miłego ślizgana wieczorem Panowie :)

Ja o 16-stej wyruszam do Bukowiny na Tydzień :wink:

nie draznij ludzi....

Opublikowano
jesli szukasz b7 w PL i to z Twoimi wymaganiami to powodzenia :)

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

Masz autko Miodzia np. gdzie wszystko jest Pusia to szukasz dziury w całym...

Na auto ktorego szukasz jak sie zdazylem zorientowac musisz miec minimum 40000zł

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Panowie to moze dzisiaj uskutecznimy slizganko?? Pogoda sprzyja a ma byc jeszcze lepiej wieczorem podobnoz... :naughty:

mam tyle z tym ze chce znalezc cacuszko :decayed:

a tak z innej beczki znalazlem na YT filmik goscia z krakowa znacie go moze on ma wymodzone b2 z silnikiem 4.2 V8

Opublikowano
jesli szukasz b7 w PL i to z Twoimi wymaganiami to powodzenia :)

---------- Post dopisany at 11:57 ---------- Poprzedni post napisany at 11:54 ----------

Masz autko Miodzia np. gdzie wszystko jest Pusia to szukasz dziury w całym...

Na auto ktorego szukasz jak sie zdazylem zorientowac musisz miec minimum 40000zł

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:57 ----------

Panowie to moze dzisiaj uskutecznimy slizganko?? Pogoda sprzyja a ma byc jeszcze lepiej wieczorem podobnoz... :naughty:

mam tyle z tym ze chce znalezc cacuszko :decayed:

a tak z innej beczki znalazlem na YT filmik goscia z krakowa znacie go moze on ma wymodzone b2 z silnikiem 4.2 V8

Z tego co kojarzę to nawet na spotach bywa :decayed:

Opublikowano

buihahaha...przeciez to SOKOLNH

Opublikowano

:polew::polew::polew:

Michał, Sokolnh był u nas na spotach jak jeszcze nie słyszałeś o A4 Klubie :decayed:

Gdybyś chciał tanio OC/AC to możesz śmiało do niego lub Oziego uderzyć bo działają razem.

http://www.facebook.com/pages/ESCARO-agencja-ubezpieczeniowa/169515056427671

Opublikowano
Opublikowano

widze tam auto twoje karolu i b5 pabla :grin: filmik ma dobry ten co wkleiłem

Opublikowano

:hi:

Macie jakies zabezpieczenia w samochodach? Dzis w nocy wlamali mi sie do samochodu i chceli go ukrasc :kwasny: rozwalili mi zamek w drzwiach i podrapali stacyjke. Nic innego nie ukradli, wiec na pewno interesowal ich caly samochod :kwasny:

Opublikowano
Gdybyś chciał tanio OC/AC to możesz śmiało do niego lub Oziego uderzyć bo działają razem.

A to ciekawe :grin:

Opublikowano
:hi:

Macie jakies zabezpieczenia w samochodach? Dzis w nocy wlamali mi sie do samochodu i chceli go ukrasc :kwasny: rozwalili mi zamek w drzwiach i podrapali stacyjke. Nic innego nie ukradli, wiec na pewno interesowal ich caly samochod :kwasny:

:kwasny::kwasny::kwasny::kwasny:

---------- Post dopisany at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

a gdzie stalo auto? i jakie okolice??

Opublikowano
a gdzie stalo auto? i jakie okolice??

os. Kazimierzowskie, na osiedlowym parkingu kolo biedronki. Czyzyny...:kwasny:

stoi tu jeszcze b6 w sedanie i b7 avant, ale tamtych nie ruszyli :kwasny: co prawda tamte seria...

Opublikowano
:hi:

Macie jakies zabezpieczenia w samochodach? Dzis w nocy wlamali mi sie do samochodu i chceli go ukrasc :kwasny: rozwalili mi zamek w drzwiach i podrapali stacyjke. Nic innego nie ukradli, wiec na pewno interesowal ich caly samochod :kwasny:

:shock3:

nieciekawie sie robi...

gdzie furacz stal?

---------- Post dopisany at 15:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

a gdzie stalo auto? i jakie okolice??

os. Kazimierzowskie, na osiedlowym parkingu kolo biedronki. Czyzyny...:kwasny:

stoi tu jeszcze b6 w sedanie i b7 avant, ale tamtych nie ruszyli :kwasny: co prawda tamte seria...

co Ty p**** :shock3:

osiedle obok mnie :wallbash:

Opublikowano

Ważne że auto jest i go teraz zabezpieczysz odpowiednio.

Opublikowano

ja lece na stok, dzis samochod do garazu kumpla laduje bo sie drzwi nie zamkna....:kwasny:

juz mysle nad jakims dobrym zabezpieczeniem go...

jakies pomysly macie ?

Opublikowano

Szkoda że na takich osiedlach gdzie ciasno i pełno bloków, nie ma miejsca na parking strzeżony.

U mnie na osiedlu są aż 2 parkingi strzeżone gdzie trzymamy auta z Cubrem.

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

juz mysle nad jakims dobrym zabezpieczeniem go...

jakies pomysly macie ?

Ktoś w Krk zabezpiecza bardzo dobrze auta, ykk zabezpieczał swoją B6 u niego, również Cuber i inne osoby.

​501729336 Łukasz, gość jest na Płaszowskiej

Opublikowano

w jaki sposob pablo on zabiezpiecza te wozy>?

Opublikowano
w jaki sposob pablo on zabiezpiecza te wozy>?

Zabezpiecza i tyle, nie będę tutaj na ogólnym pisał takich rzeczy.

Opublikowano

to napisz priv :naughty: jestem ciekaw

Opublikowano
to napisz priv :naughty: jestem ciekaw

ściągasz koła na noc i wyciągasz akumulator :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.