Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zapomnij o odkreceniu kiery :grin:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ściągasz koła na noc i wyciągasz akumulator :grin:

:polew:

---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

I spuszczeniu paliwa z baku :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Polecam taką wersję :thumbup1:

Jak widzę cenę trzymają...

Opublikowano

nie idziecie sie slizgac to pocalujcie sie w d***.

Jade sobie na poczte :)

Opublikowano
Pancie bo licytuje moda i jak myslicie ile to moze byc warte???

Ma ktos wiedze??

http://www.ebay.at/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=251210221933&ssPageName=ADME:B:ONA:PL:3160

Trudno powiedzieć, jest sporo gratów (praktycznie komplet), piec ze sterownikiem ja kupiłem za 450 PLN, chodzą nawet po 700. Pilot + sterownik jakieś 300-500 chyba (nie jestem pewny bo ja tego nie mam). Pompka paliwa ~200 PLN, są jakieś węże do wody ale nie widać co to konkretnie i zawór blokowanie płynu (MZ zbędny :-), elementy wiązki elektrycznej również więc prawie komplet.

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

webasto super sprawa- Karol ten gość z Sieprawia jak mi ledy naprawiał to zakłądał ori webasto do A8 przy mnie więc myśle że by ogarnął temat. na zime super mod. może za rok.... jak wyjde z kryzysu :wink:

Na forum jest wątek o dokładaniu ORI webasto, trochę dłubania jest ale ja sam zakładałem więc jak ktoś ma trochę samozaparcia i umiejętności technicznych to powinien dać radę. W razie czego służę radą, podstawowym problemem jest stan rozpylacza paliwa bo naprawić go jest nie łatwo :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:31 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

Ozzi Ty masz Williamsa?

ZTCP to ma 1,8 16V

---------- Post dopisany at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

nie idziecie sie slizgac to pocalujcie sie w d***.

Jade sobie na poczte :)

Znajdź dobre miejsce to się skusimy :banan:

Opublikowano

:hi:panowie i jeszcze moja była A4 na filmiku.Dźwięk Audi Sokoła miażdży widziałem słyszałem

Opublikowano

Gdzie w RNS-E ustawia się głośność z jaką ma ono startować????? :shock3:

Opublikowano
Szkoda że na takich osiedlach gdzie ciasno i pełno bloków, nie ma miejsca na parking strzeżony.

U mnie na osiedlu są aż 2 parkingi strzeżone gdzie trzymamy auta z Cubrem.

---------- Post dopisany at 15:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:56 ----------

juz mysle nad jakims dobrym zabezpieczeniem go...

jakies pomysly macie ?

Ktoś w Krk zabezpiecza bardzo dobrze auta, ykk zabezpieczał swoją B6 u niego, również Cuber i inne osoby.

​501729336 Łukasz, gość jest na Płaszowskiej

Mój kumpel też trzymał swoją a6 na strzeżonym i zaje..... :facepalm:

Opublikowano

chyba nie ma a napewno nie z poziomu samego rnsa. Startuje tak wylaczyles jesli dobrze kojarze

Opublikowano

Ale lipa!! Ciągle mi startuje za głośno, za każdym razem tak samo :kwasny: Toż RNS-D miał w cholerę wiecej opcji w menu :facepalm:

Opublikowano
Ale lipa!! Ciągle mi startuje za głośno, za każdym razem tak samo :kwasny: Toż RNS-D miał w cholerę wiecej opcji w menu :facepalm:

ruks zamień się dam ci jvc on cicho się wł. :decayed:

Opublikowano

no ale powinien Ci sie wlaczyc tak jak go wylaczyles...a jak nie to vag i grupy adaptacyjne i jazda

Opublikowano

panowie mam pytanko chce kupić kierownice multifun. i ori radio. wiecie czy orginalnie są już przeciągnięte kable z kiery do radia czy trzeba się z tym bawić ?

Opublikowano
POPROSTU MUSISZ ZOSTAWIC swoj mieszek a przełozyc sama gałke...

tylko mój mieszek ma dziuuury..:kwasny:

ja ma taki mieszek :wink:

---------- Post dopisany at 20:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:11 ----------

kogo to auto ?

! AUDI A4 3.0 TDI 233KM S-line MAT NAVI BI-XENON ! (2916919284) - motoAllegro

Opublikowano

MarcinTuchola - był na zlocie - ten MAT to nie folia tylko lakier zrobiony w DE

Opublikowano

Witam i Pozdrawiam

Opublikowano

Mój kumpel też trzymał swoją a6 na strzeżonym i zaje..... :facepalm:

No to juz sam nie ogarniam, gdzie w tym kraju mozna samochod trzymac....:kwasny:

Dzieki Pablo za info, na pewno bede dzwonil do goscia i do niego podjade.

Opublikowano

Ważne że Ch*je nic więcej nie zrobili..

---------- Post dopisany at 22:07 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

Paka 80 zasypiam :grin:

Opublikowano

najwazniejsze, ze nie odjechal, bo tyle bym go zobaczyl.... pewnie pozniej moglbym tylko czesci z niego na allegro dostac :kwasny:

jutro trzeba naprawic zamek i zrobic porzadne zabezpieczenie.

Opublikowano

Daj znać na koma co tam jutro załatwiłeś.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.