Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie wiem czy mam 8j czy 9j nie pamiętam, ale 225/40 i tył 235 bez problema by wszedł. Nie będę ściemniał all szyb po to żeby zdzierać

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
okolice krk mam dobrego gościa i taniego, jak coś PW

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Wąski, prosiłeś więc jest :decayed:

http://img694.imageshack.us/img694/3869/97734024.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/4732/62014808.jpg

A kiedyś było tak:

http://img191.imageshack.us/img191/7091/80106728.jpg

niezle to wyglada - podoba mi sie :wink:

Opublikowano

UWAGA ŚLEDZIE RAMZES DO BT NA ZLOT JEDZIE :banan: :banan: :banan:

Opublikowano

ale KOX...zrobilbym sobie tak....i mogli by mnie w dupke pocalowac...

Opublikowano

3063376928

:slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano

Po co ludzie sobie przyciemniają szyby? Przecież to wygląda mega wieśniacko.

Bo można jeździć z cyckami na wierzchu.

:polew::polew::polew:

Opublikowano

FELGI EtaBeta - Marcin ma w swojej a5 podobne....

Opublikowano
FELGI EtaBeta - Marcin ma w swojej a5 podobne....

wiem wiem... za***iste są i widze je u siebie, ale cena mega... :slina::kwasny:

Opublikowano

Nex fajnie passek siedzi :thumbup1:, kurde to chyba mój ostatni sezon bez gwintu :decayed:

Opublikowano
Nex fajnie passek siedzi :thumbup1:, kurde to chyba mój ostatni sezon bez gwintu :decayed:

kolego dawaj na g :decayed:

Opublikowano

Zgadnijcie co będzie za tydzień o tej porze :naughty::decayed:

Opublikowano
  • Autor
okolice krk mam dobrego gościa i taniego, jak coś PW

---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Wąski, prosiłeś więc jest :decayed:

http://img694.imageshack.us/img694/3869/97734024.jpg

http://img163.imageshack.us/img163/4732/62014808.jpg

A kiedyś było tak:

http://img191.imageshack.us/img191/7091/80106728.jpg

nieżle :wink:

Pamietam jak jakiś czas temu byłeś przeciwny glebie że stracisz na komforcie itd itp no ale jednak widac ze sie przekonałes :whistling:

---------- Post dopisany at 22:15 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Fantowski ale Ty bedziesz od Czwartku ?

Opublikowano

Cuber ja od piątku będę bo pracuje :wink: a czemu pytasz ? (PW)

Opublikowano

witam szanowne grono,

nie wiem jak się teraz wstawia buźki bo trochę mnie tu nie było

pozdro

Opublikowano
  • Autor
witam szanowne grono,

nie wiem jak się teraz wstawia buźki bo trochę mnie tu nie było

pozdro

siemka Kamil :hi:

Opublikowano
witam szanowne grono,

nie wiem jak się teraz wstawia buźki bo trochę mnie tu nie było

pozdro

:siema::kox:

Tu masz :arrow2:http://a4-klub.pl/sugestie-uwagi-21/emotki-instrukcja-aktywowania-profilu-228362/

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

285786380_xqsapep.jpg

Fanti rezaj kominek :grin::grin::grin:

Opublikowano
witam szanowne grono,

nie wiem jak się teraz wstawia buźki bo trochę mnie tu nie było

pozdro

:siema::kox:

Tu masz :arrow2:http://a4-klub.pl/sugestie-uwagi-21/emotki-instrukcja-aktywowania-profilu-228362/

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

http://s6.ifotos.pl/img/285786380_xqsapep.jpg

Fanti rezaj kominek :grin::grin::grin:

sluchaj za robote Ci nie policze ale kominek musisz zorganizowac zebym w Twojej kozie zrezał :grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.