Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Pokoje_BT13.jpg
  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fantowski weź wazeline ,Tranzit a Ty mydło :polew:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

fanta ja bym celował w 205-215 ..... będziesz musiał uważać przy krawężnikach

Opublikowano

Oglądacie KSW:naughty:

Opublikowano
Fantowski weź wazeline ,Tranzit a Ty mydło :polew:

---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

fanta ja bym celował w 205-215 ..... będziesz musiał uważać przy krawężnikach

będzie Cie baca brał bez wazelinki i mydła :whistling: ja będę do tego klaskać a transitpower mlaskać i robić zdjęcia :decayed:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Oglądacie KSW:naughty:

dawaj linka :decayed:

Opublikowano
dawaj linka :decayed:

Fanti, zapodaj pilota i daj na kanał polsat :decayed:

Opublikowano

dawaj linka :decayed:

na polsacie leci :wink:

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

o, Pablo juz mnie uprzedzil :smiley:

Opublikowano
  • Autor

Panowie z Grodu Kraka , ktoś jeszcze chętny na zlot w bukowinie ?

Opublikowano

kierwa mówiłem Wam, że w pokoju przeze mnie wynajmowanym nie mam tv a w miejscu gdzie on był są terraria z pajunami :kox:

Opublikowano
kierwa mówiłem Wam, że w pokoju przeze mnie wynajmowanym nie mam tv a w miejscu gdzie on był są terraria z pajunami :kox:

Spróbuj tutaj bez płacenia :arrow2:Polsat HD online na kanal-polsat - WEEB.TV

Opublikowano
kierwa mówiłem Wam, że w pokoju przeze mnie wynajmowanym nie mam tv a w miejscu gdzie on był są terraria z pajunami :kox:

Spróbuj tutaj bez płacenia :arrow2:Polsat HD online na kanal-polsat - WEEB.TV

spoko już mam Livemecz.com - Mecze na żywo, Sportowe Transmisje Live tylko na u nas! :wink:

Opublikowano

ma ktoś ochotę wybrać się jutro na któryś stok??

Opublikowano

Kuźwa miałem taką ochotę z Wami pojechać, ale w tym czasie będę bardzo bardzo daleko :(((

Opublikowano
Kuźwa miałem taką ochotę z Wami pojechać, ale w tym czasie będę bardzo bardzo daleko :(((

Nie martw się za rok pojedziesz :wink4:

Opublikowano
]ciekawe tylko czy mi w Biskupicach za dopłatą wymienią oponki[/b].. a jak nie to będą do sprzedaży... bieżnika ok 4-5mm

ciekawe czy będą mieli taki rozmiar' date=' ja jak byłem to 215/40/18 wtedy mieli tylko jedną parę, a 205/40/18 to raczej taki niestandartowy rozmiar :decayed:[/quote']

no dokładnie... muszę do nich w poniedziałek przedzwonić...

jakbyś pytał to spytaj przy okazji czy mają jakieś 215/35/19 bo mam niby komplet ale jedna parka jest bardzo słaba

---------- Post dopisany at 01:00 ---------- Poprzedni post napisany at 00:58 ----------

fanta to teraz na hamownie do Niepołomic jak założysz lato i zobaczymy co tam masz :naughty::naughty:

nie wiem czy wjadę na rolki.. :kox:

Fanta rób naciąg , prez gwincie u Ciebie bedzie duzo lepiej wyglądało :wink:

Panowie pochwale sie swoją pracą , dodam ze w końcu autko skończone złożone w całości , a lampki wyglądają teraz tak

http://images44.fotosik.pl/632/0543b82a10f99472gen.jpg

jak zrobię za duży naciąg to poniszcze ranty.. i nie wiem teraz jakie te oponki wrzucić... najchętniej to zamienilbym się z kimś...

albo może Tobie sprzedam moje 235/40 co?:wink:

pitol to, rób naciąg ;-) No chyba że ktoś inny jescze jeździ Twoim autem ;-) A w razi W jak zniszczysz to malowanie felg 18 to 100 zł / szt. i masz fele jak nówki.

---------- Post dopisany at 01:02 ---------- Poprzedni post napisany at 01:00 ----------

fanta ja bym celował w 205-215 ..... będziesz musiał uważać przy krawężnikach

jakie krawężniki na gwintcie ;-) ?

Opublikowano
Panowie z Grodu Kraka , ktoś jeszcze chętny na zlot w bukowinie ?

chętny bym był, tylko z kasą strasznie słabo, więc się nie zapisywałem... a i szkolenie też trochę bruździ... ale by był temat do obejścia:decayed: natomiast finansowo nie przeskoczę...:kwasny:

Opublikowano
:hi: Pancie
Opublikowano
:hi: Pancie

cześć Byku :wink:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.